Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bonus dün kızım çok kötü düştü. Kafasını tv ünitesine çarptı şiddetli bir şekilde. Ünite falan kaydı yerinden. Şükür bir şeyi yok. Keyfi yerinde.
Off çok geçmiş olsun kuzucuğa Allah beterinden korusun inş.
Geçmiş olsun hiçbir şey ondan önemli değil varsın kalsın işler.. Diş mi çıkarıyor acaba?
Mantı aklıma göynüme düştü ama kıymam yoktu.
Yarına niyetlendim bakalım
Ya çok seviyorum mantıyı hastasıyım ama yapamıyorum işte.
Biz hamuruna yumurta katmıyoruz onu da söylim.

Sağol canım teşekkür ederim evet diş çıkartıyor ateşi düştü de ishalde olmuş bı türlü geçmedi ishal pişik de yapıyormuş ya bunu yeni öğrendim ishal olmuyordu hiç tecrübe edememiştim. Bekletme de yapmıyorum yapar yapmaz alıyorum ama pişik oluyor yinede

Canım benim oğlum da çok pişik oluyordu kremler kar etmiyordu. Sadece sudocrem iyi geliyordu. Geçmezse aklında bulunsun.

Canım benim oğlum da çok pişik oluyordu kremler kar etmiyordu. Sadece sudocrem iyi geliyordu. Geçmezse aklında bulunsun.
Kremler fayda ediyor canım ishali durmuyor dün geceden bu yana 20 bez değiştirdim ishali olduğu için düzelmiyor pisigi. Biraz yapmadan dursa süruyorum kremi tam geçecek gibi oluyor tekrar ishal olunca bu sefer pişik artıyor sudokremin methini duymuştum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…