Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ay dur çekmesin sen sütlüsün sivitimmm ne yalan söyleyim benimde çektiiiiiğğğ

Yapıcam diyorum taa maam

Töbe töbeee gece gece ne mantısı yaa kizlarrr ben yatmaya gidiyorum aklımdan gönlümden çikkkkk mantıiiii su içeyim de yatayım bariiii
Herkese iyi geceler

Yok bacım süt müt yarın bir gün yapsak da yesek valla
Herkesi yoldan çıkardım
Bizde mutlaka yumurta koyarız yumurtasız olmaz bonus 4 beze yaptım kıymayı az çıkarmışım daha doğrusu içine bol koymuşum 2.5 bezesini yaptım yarımı boş bıraktım kuruttum onu da sade haşlar yoğurtlarım bugün. Bir bezeyi de dondurucuya attım.
Biz bezeye yumak deriz bu arada

Ha ha bunu okumadan süpürgelik ödevi vermişim

Bizde yumak deriz.

Evet benim kızda öyle oldu üst dişlerini çıkarırken çook zorlandı.Çocuk resmen yere göğe sığamıyordu o derece.Calpol veriyordum etki etmeyince fitil aldırdım o iyi geliyordu günde bi kere çok ağlayınca kullanıyordum.
İshal ve pişik altını açık bıraktım uyurken ve her gün duş aldırdım.Arko krem çok iyi geliyor bizimkine eski arko tüp şeklinde yeşil renkte şok markette gördük denedik.
Hamezinc diye bi kremde var yazdırabilirsin.
Geçmiş olsun kuzucuğa çabucak ağrıları diner inş.

Neden yapamıyorsun? 2 beze yapsan bir öğün olur
Geçmiş olsun. İshalin nedeni ne acaba?
Hayır olsun. Ne sıkıntın var
Kestireyim derken uyaya kalmışım
Ben birazdan yapacağım o eylemi

Canım kaç aylıktı bebeğin eğer ek gıda almıyorsa sen ishali durduracak şeyler ye sütünden geçsin. Bir de pişiklerde hamazinc iyi geliyordu benim oğluma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…