Düzenli Evimiz & Hayatımız

selam hanımlar

iyi bir hafta olsun inşallah. ben cok kotu basladım cunku yavru kedim öldü sanırım, Eminonunde bır dukkan sahıbıne verdım baska hayvanlar da vardı dukkanında, tanıstık falan bır suredır ama 24 saat olmadan dun aksam hayvanı kaybettı geceye kadar mesajlar aramalar, sonra yagmur yagdıkca daha da uykum kactı salak adam sabah sabah da bır kopek bogdu sanırım gece, tam emın degılım sızınkıne benzıyordu dıye mesaj atmıs.

aglayıp duruyorum sabahtan beri. ofıste bıle herkes basıma toplantı cenazem var gibi.

Herkese selamlarrr
Bugün 9 gibi kalktık.
Yatakları topladım.
Kurutmadaki çamaşırları yatağın üzerine attım
Babam ısrarla hadi gelin hadi gelin dediği için kahvaltıya annemlere gittik koş koş.
Kahvaltı yaptık masa bana bakıyor ben masaya.
Annemin çocuk odası boyanıyor.
Bende şimdi masayı toplarken tefsir dinlicem.
Herkesi öpüyorum

persembe cuma hastaydım ıse gelmedım ama dınlenemedım de hem anneme tv falan goturduk kardesımden. hem domates sos ıcın alısverıs falan canımız cıktı o gun. eee ufak tefek ıs takıbım de oluyor ızınlı olsam bıle. cuma bıraz dınlendım ama cuma da agva ıcın hazırlık yaptım falan. esım gece yarısına kadar annesının banyo tadılatını yaptı gurultuden yatamadım

cumartesı erkenden hazırlıklar, emınonune gıt, cehennem gıbıydı oglene kadar. kedıyı bırakıp agladım cok. sabah da esım kırıcı bırseyler demıstı ıyıce hassaslastım zaten o gun. soba aldık agva ya, ve heryere gec kalan esım sayesınde doktor randevuma da gec kaldım ve haftasonu dolu doktor 2 ay. yarın ogleden sonra gıdecegım mecburen. erken menopoz ıcın gorustugum senelık kontrolum ıcın bu , zaten streslıyım

sonradan gunumu toparladım yakın 2 arkadasımla bulustum ozgurce takıldım agladık gulduk sohbet ettık kıtaplastık yıne derken annemlere gectım onlar da kaldım degısıklık oldu kahvaltı yemek dusunme o bıle guzel geldı . pazar ogleden sonra hatta tarıhı bır yere gezmeye gıttık Fatih'te IBB restore etmiş.

akşam eve geldım kendıme ızın verıp utu falan yapmayacaktım, dızı keyfı yapacakken de bu streslı uzuntulu kedı olayım oldu.

gecmeyen hatta kotulesen grıp, asırı uzuntu, hem kedı hem esımın agvadan gelıp evde gurultu yapması, yorgunlukta sureklı horlaması derken uykusuzluk... cok berbat hissetiğim bir gündeyim yani.

benım yemek var
bulasık makınası bosaltım
yatak topla
kedının kumu maması
coplerı cıkar
ıse geldım işte.

bugun erken uyurum, yarın anneme domates soslarını almaya gıdecegız gecerken babama da ugrayacagım kısa. yemek bırakırım temızlık ıcın baska zaman gıderım.

hafta ortası hem temızlık hem utu derdım olacak aksamları, hafta sonu yapamadıgım ıcın.

benden haberler böyle

kahvaltıyı 9 da yaptık.
Mutfağı topladım.
Bulaşık makinesini çalıştırdım.
çamaşır makinesini çalıştırdım.
lavaboları cifledim.
Çöp attım geldim.
Yerleri sildim.
Çayımı içmekteyim.
Şimdilik hava güneşli gidiyor burda.

Kedine çok üzüldüm. Başın sağolsun canım. O da can sonuçta ve bir bağ kurmuşsunuz insanlar senin yanında olmuş bu bile iyi hissettirir insana sağolsunlar .

Şu saate kadar yaptıklarım :

Ailece kahvaltı yaptık herkes gitti ben kaldım.
masayi topladım sildim
bulaşıkları makineye koydum.
ocağı ve tezgahı sildim
yatakları düzenledim, topladım.
çamaşır attım makineye.
Evi üstün körü süpürüp uzandım şimdi.

Öğle saati yaklaştı biraz dinleneyim çocuklar okuldan gelene kadar. Kahvem bitti bitmeseydi şimdi bir kahve yapar içerdim.
Soda içeyim bari

Yatakları topladm
Wc yikadm
kızıma duş aldirdim kızımın saçını ucundan kestim saç kesim günüymüş
Saçı çok seyrek ise yarar inşallah
Tezgahta yikanmis bulasik vardi topladm
kanepe örtülerini yıkadım astım
Anneme geldim kahvalti yaptık
Çok halsiz hissediyorum kendimi inşallah biraz kendime gelirim yoğun bi gün olacak

Günaydın herkes iyimi

❤⚘

Bugün fiziiğimiz bitiyor

Dün erkek kardeşimin arkadaşının abisi vefat etti tanıyorduk yıllardır
Dunden beri baya kötü olduk çok üzüldük

Allah genç ölüm vermesin anı ölümler vermesin
Ailesi anne babasi yandılar RABBIM sabırlar versin

Başınız sağolsun kuzum Rabbim taksilatını af etsin amin

Son düzenleme:
ay çok üzüldüm , bakamıcaksa niye almış yazık deilmi daha yavruydu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…