Düzenli Evimiz & Hayatımız

Forumun işçimen kadınlarına selam olsun. 2 yıl once temizlik yqrismasi fotoğraflarını gördüm,harika. Temizliğe bayılırım. Yalniz su ocağın gözlerinin içini nasil temizliyorsunuz yanarken tıkanıyor en küçük göz, çakmak çakmıyor bazen. Nasil temizlenir içi ?

Kim dedi sana mutfağa giriş diye manyak

Taşınıyormuşum gibi bir dağınıklık oldu inş toparlayabilirim. Başımda çok ağrıyo zaten.
Bi kahve yapıcam 1 saatte ne kadar olursa sonra yatıcam
Geçmiş olsun canım ya keşke uyusan da sabah yapsan. Ağrın da geçerdi.

Kulak pamuğuyla temizliyorlar. Şuan hatırlayamadım karbonat sirke miydi karışım ama Google a yazsan çıkar.

Siyah kafaların altını diyosan diş fırçasıyla temizliyorum ben. Bişey taşırmamak lazım tabi o fena oluyo bide temizlerken su çok kullanınca çakmaklarda sorun oluyo çat çat çat ses geliyo sigortayı bile attırabiliyor.

Diş fırçasına tel sararakta olabilir tellenmesi gereken bi yer varsa

Aynen oralari diyorum, tarifi de zor böyle kolaylik olsun. dis fircasi iyi fikir ne sikmaliyim? Yag cozden umudum yok.sirke karbonat ise yarar mi acaba

Bitkisel bir marka var isim vermeyeyim Frm diyim anlarsınız. Onun kireç sokucudunden 1 kapak dökun içindeki bütün kirler yanıklar kabarip çıkıyor sonra kurulama yapın. Birde suyu düğme kısımlarına kaçırmayın sorun olmaz. Çakmak bölümü etkilenmiyor sudan düğme altına kaçarsa su o zaman sigortayı attırıyor.

Teşekkür ederim. Diger kirec sökücü olur mu acaba? Islemi gece yatmadan yapayım sabaha kadar kurusun.

Teşekkür ederim. Diger kirec sökücü olur mu acaba? Islemi gece yatmadan yapayım sabaha kadar kurusun.
Bu bitkisel olduğu için gönül rahatlığıyla yapıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım. Diğer kireç sokuculer aşırı kimyasal el bile değemiyoruz. Bir sıkıntı olur mu bilmiyorum yanlış bilgi vermek istemem

Aynen oralari diyorum, tarifi de zor böyle kolaylik olsun. dis fircasi iyi fikir ne sikmaliyim? Yag cozden umudum yok.sirke karbonat ise yarar mi acaba

Cool söylemiş o tarz ürünlerde olur tabi ama yoksa denemek için karbonat sirkede olur tabi. Bazen deterjan yardımcı oluyo bazen de bilek gücüyle ovalamak çitilemek.

Evi süpürdüm
Yastıkları doldurup diktim
Nevresim geçirdim
Mutfak toplama falan
Çamaşır katladım
Telefon görüşmeleri
Kuran okudum,kitap okudum,tesbih çektim

Bu saate kadar yaptıklarım
Yazmamışım Kuran okudum
Kahvaltı hazırladım
Yatakları düzelttik,ben örtüsünü henüz sermedim havalansın
Katlanmış çamaşırları yerleştirdim
Wc ler temizlendi
Mutfak,ev topluydu zaten

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…