Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydın kızlaaarrr
Bugün canlı ders var bende iş yok
Kahvaltı hazırladım büyük oğlan salonda derste ikide bir onun başına çöküyorum
Ortanca benim bilgisayardan mutfakta çizgi film izliyor anneee reklamı atla deyip duruyor
Kızım yaramazlık peşinde pul biber ve kimyonu fıstıkla karıştırmış yatağına birkaç oyuncak koydum onuda yatağına hapsettim biraz oynayıp anneee diye bağırıyor oyununa devam ediyor bende üçünün arasında mekik dokuyorum

Genel temizlikte neler yaptım şöyle bir yazayım,eksiklerimi göreyim

Bütün pencereler silindi(yine silinecek yağmur yağdı)
Bütün perdeler yıkandı
Mutfak dolapları silindi
Peteklerin üst tarafı çıkarılıp içi silindi
Oturma odası,antre,salon duvarı silindi
Halılar yıkamaya gitti
Salon koltukları temiz yakın zamanda silmiştim
Oturma odasını silmiycem yeni koltuk istiyorum artık
Bazı dolap içleri kanepe altları düzeltildi ama daha yapılacak var
Aydınlatmalar silinecek
Kapılar silindi ama boya şart!

Bende 86 70 le hamile kalmıştım boyum da 1.70
Bende 70le hamile kaldım 98le doğurdum sende en azından boy varmış bende o da yok 164 cm cik
Adam gelsin taksın bakim mutfak temizliği gelsin peşinden Nego mutfağı yapmayan varmıydı? Varsa ramazandan önce yapalım kızlarla
Ben o zaman yapmıştım ama yine battı ben sana eşlik ederim dün buzdolabının üstü ve içi gözüme battı mutfak dolaplarıda yağlanmış hepsinin içini dökmem ama benim mutfak çok büyük 19 dolap kapağı 8 çekmece var başlayınca anamı ağlatıyor birkerede bitmiyor çocuklarla

Oturma odasını detaylı temizlemiştim. Salon duruyordu. Kışın kullanıyorum diye epey uçmuş. Şimdi orasını temizlicem sonra Gardolap içini düzenlixem sonra nevresim değişim var ondan sonra da çöp atmak. İnş yaparım hepsini

Sen yine doğumdan sonra vermişsin biraz ben veremedim hiç

Pozitif çıktı gene bizden biri.öteki vardiyadakileri karantinaya aldılar hep.aynı vardiyada olsak biz de güme gittiydik.şimdi 3 kasiyer kaldık.çok çalışıyoz bu ara
Ya neyseki,yine karantinaya girecektin yoksa.Allah kolaylık versin,canın sağolsun da

Canim sen de mi burdaydın sürekli karsilasiyoruz bu aralar

Bu saate kadar yaptiklarim;
Evi havalandirip topladim
Yatagi düzelttim alezleri yikamistim onlari taktim
Yemekleri yaptim(ekşili sulu köfte/fırında ıspanak)
Bulasik makinesini yerlestirdim
Kendime bakım yaptım
Daha biseyler daha yaptim ama hatirlamiyorum yeni oturdum yani

Öğleden sonra yapacaklarim;
Kuran okumak
Ders calismak
Spor yapmak
Evi süpürmek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…