Düzenli Evimiz & Hayatımız

🌿Evi süpürdüm
🌿Yastıkları doldurup diktim
🌿Nevresim geçirdim
🌿Mutfak toplama falan
🌿Çamaşır katladım
🌿Telefon görüşmeleri
🌿Kuran okudum,kitap okudum,tesbih çektim

Bu saate kadar yaptıklarım

🌿Kahvaltı hazırladım
🌿Yatakları düzelttik,ben örtüsünü henüz sermedim havalansın
🌿Katlanmış çamaşırları yerleştirdim
🌿Wc ler temizlendi
🌿Mutfak,ev topluydu zaten
gunaydın Nego Nego :KK57:

Ben bugün pek bir şey yapamadım hayta hicbir şey yapmadım oğlum hasta oldu çok mızmız hali yok kurban olduğumun benimde başım ağrıyor yattık genelde beraber
Çok geçmiş olsun
Kızzzzz koltuk takımı sildim bir dee nasıl unuttum onu canım çıktı :skandal::KK70:
En unutulmaz şey hem de😅
Forumun işçimen kadınlarına selam olsun. 2 yıl once temizlik yqrismasi fotoğraflarını gördüm,harika. Temizliğe bayılırım. Yalniz su ocağın gözlerinin içini nasil temizliyorsunuz yanarken tıkanıyor en küçük göz, çakmak çakmıyor bazen. Nasil temizlenir içi ?
Kulak çöpü ve kürdanla

Çoğusunu bitirdim o feci kalabalığı kaldırdım yer değişikliği basamağa in çık yordu beni.
Sırtım belim çok ağrıdı ama öyle yatamazdım.
Gerisi yarın inş.

Öyle de ağrıyo böyle de.

İyi geceler 💗
Gece kuşumusun sen,gündüz yapardın

Günaydınnnn ❤️❤️
Beslenme hazırladım çocuğu okula gönderdim
Çay demledim kahvaltı hazırladım eşimi gönderdim

Bu gece çocuk ateşlendi gece doğru düzgün uyuyamadım sersem gibiyim
Geçmiş olsun canım havadan heralde benimkide hasta burnu akıyor uyuyamıyor nefes alamıyor diye bir de ateşi yükselmeye başlamıştı ki çok şükür şimdi yok ama halide yok kuzumun seninki şimdi nasıl

Geçmiş olsun canım havadan heralde benimkide hasta burnu akıyor uyuyamıyor nefes alamıyor diye bir de ateşi yükselmeye başlamıştı ki çok şükür şimdi yok ama halide yok kuzumun seninki şimdi nasıl
Geçmiş olsun canım sizede kesin havalardan geçen hafta 20 dereceydi bu hafta kar yağdı

Günün Esması El Hadi

Başlamadan önce;
21 Besmele
21 Estağfurullah
21 Kelimei Tevhid
21 Salavat

EL-HADİ:
Her şeye istikamet kazandıran,yol gösteren.yön veren,kullarına hidayet veren,doğru yola ulaştıran.

Ebced değeri ve Zikir saati:EL-HADİ; isminin zikir adedi (20) adettir.Zikir saati Güneş, zikir günü Pazardır.Büyük ebced değerine göre (20×20=400) olarak okunması daha etkilidir.

Canım uyandılar şimdi gece şurup vermiştim fena yanıyordu elini yüzünü ayaklarını falan yıkamıştım ateş düşmüş hapşuruyor ara sıra ama burun akıntısı falan yok uyandığından beri çişim var ama yapamıyorum dedi şimdi gözlemliyorum umarım ciddi birşey çıkmaz
Sizede geçmiş olsun çocuklarımız hasta olmasın :KK43:

Günaydın, hayırlı sabahlar ❤️
Günaydınnnn ❤️❤️
Beslenme hazırladım çocuğu okula gönderdim
Çay demledim kahvaltı hazırladım eşimi gönderdim

Bu gece çocuk ateşlendi gece doğru düzgün uyuyamadım sersem gibiyim

Çok geçmiş olsun miniklere 🙏

Canım uyandılar şimdi gece şurup vermiştim fena yanıyordu elini yüzünü ayaklarını falan yıkamıştım ateş düşmüş hapşuruyor ara sıra ama burun akıntısı falan yok uyandığından beri çişim var ama yapamıyorum dedi şimdi gözlemliyorum umarım ciddi birşey çıkmaz
Sizede geçmiş olsun çocuklarımız hasta olmasın :KK43:
Belki enfeksiyondur idrar yolu enfeksiyonu falan o ateşte yapar bir bak bakalım inşallah bir şey yoktur

X