Düzenli Evimiz & Hayatımız

M Musluk Suyu dün rutubet giderici geldi,dolap içine asılandanda aldım,yedek koku da aldım.Şimdi bu cihazın öyle bir esprisi yok diyerek kendim peynir kaplarından bir kutu daha yaptım,içine yedek aldığımı koydum.İşe yarayacak mı bakıcam.Biri yatak odasında biri girişte antre üstünde duracak.İnşaallah gider şu koku

Bu saate kadar yaptiklarim;
Evi havalandirip toparladim
Evi süpürdüm
Mutfagi toplayip bulasik makinesini çalıştırdım
Ocağın parcalarını söküp beyaz sabunlu sıcak suda beklettim sonra silip yikadim
Camasir attim kuruyanlari topladim

Yapacaklarım;
Bulasik makinesini yerlestirmek
Camasir asmak
Ders calismak

Ocak demisken ben de sunu sorcam. Hani yaktığımız yerde siyah yuvarlaklar varya adi neyse artik. Benimkilere yag cözücü sıçradı bi ara(ankastre oldugu icin yag cozucu degmemesi gerekiyomus). İz kaldı ne yapsam da pürüzsüz parlak durmuyo. Ne yapabilirim var mi bi caresi.
Yikarken gecer gibi oluyo kuruyunca yine ayni

Negom peynir kutusunun içine mi koydun direk o ilacı. Islanınca ilacının etkisi devam edecek mi acaba.
Ben memnun kaldım koyduğum oda büyüktü ama duvarın nemini aldı.

Negom peynir kutusunun içine mi koydun direk o ilacı. Islanınca ilacının etkisi devam edecek mi acaba.
Ben memnun kaldım koyduğum oda büyüktü ama duvarın nemini aldı.
İki kutuyu üst üste koydum,delikler falan açtım aynı orjinal gibi,altta ki kutudan birikecek su

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…