Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yaaa hayır yanlış anladın kahvaltıdan sonra başlıcam akşama anca çıkarım demek istedimdi :KK70: Biz mutfakta yemiyoruz zaten oturma odasında yerde yiyoruz:))
Ben olsam mutfağı toplar sonra uzun uzun kahvaltı keyfi yapardım mis mis:KK8::KK8:
Bizde mutfakta yeni yeni yiyoruz,odada yer sofrası çocuklu evde candır😉 haftasonu bazen yine odaya hazırlıyorum,animasyon açıyoruz çocuklara

Ben olsam mutfağı toplar sonra uzun uzun kahvaltı keyfi yapardım mis mis:KK8::KK8:
Bizde mutfakta yeni yeni yiyoruz,odada yer sofrası çocuklu evde candır😉 haftasonu bazen yine odaya hazırlıyorum,animasyon açıyoruz çocuklara
Çocuklar açlıktan bayılır gari :KK70: çayım hazır simitler gelsin otururlar. Allahtan akşam makineye sığdırabildiğimi atmıştım yoksa bardak da yoktu :olamaz:

Ey temizlik neferleri bu kardeşinize tencere kapağının iç ve dış kısmının böyle temizlendiğini niye söylemediniz :KK42:

Eklentiler

• IMG_20210318_105114.jpg
    IMG_20210318_105114.jpg
    54,6 KB · Görüntüleme: 31
Çocuklar açlıktan bayılır gari :KK70: çayım hazır simitler gelsin otururlar. Allahtan akşam makineye sığdırabildiğimi atmıştım yoksa bardak da yoktu :olamaz:
Çocuklar için akan sular durur💜
Aynen :KK70: başaklar öyle mi olur :KK70: ben de onları temiz titiz minimal sanardım :KK70:
Kocam başak der susarım🤐🤐 ne minimanili istifçinin önde gideni🤣

Küçük bir leğen de. Negoyla bonus dedi :oops: kanar su döktüm aşırı köpüktğ ama erimişti sabah lepenin altı bir karış sabun tutmuştu 😂

Koltuklardan o sabunu çıkarmakta işkence olur bende sildim beyaz sabunla ama kovaya çeyrek sabun anca koydum
Ben de silcem sabunla koltuklari ceyrek sabun mu koyuyosunuz . Rendelemicem suya ativereym azcik erisin biraz da lifi sabuna sürterim onunla silerim olmaz mi bence olur olmalı 😬

Simdiye kadar yaptiklarim;
🧜🏼‍♀️Evi havalandirip toparladim
🧜🏼‍♀️Mutfağı topladım bulasik makinesini yerlestirdim
🧜🏼‍♀️Mutfaktaki fayanslari sildim
🧜🏼‍♀️Çaydanligi parlattim
🧜🏼‍♀️Ocağı sildim
🧜🏼‍♀️Evi süpürdüm
🧜🏼‍♀️Camasirlari katlayip yerlestirdim
🧜🏼‍♀️Makineye camasir attim
🧜🏼‍♀️Kahvemi ictim :kahve:

Geriye kalanlar;
🧜🏼‍♀️Koltuklari silemicem hava bozdu yagacak havalandiramam
🧜🏼‍♀️Biraz dinlenip ders caliscam
🧜🏼‍♀️Spor yapcam
🧜🏼‍♀️Camasir ascam
🧜🏼‍♀️Lavabolari unuttum orayi da temizlerim

Bende merakımdan açtım kahvaltı hazırlarken dinledim eşimde müziğin sesine uyanmış geldi sabah sabah bu ne ya işe gidecem dilime böyle saçma sapan şeyler dolama diye söylendi 🤣🤣
Desene baya hayır dua aldım sabah sabah🙈🙈😂😂
Babam keşkeği çok sever keşkek koydum ocağa buyrun dostlar 🥣
Off ben de çok severim🙈yarın yapayım şöyle nohutla insallah
Tabi düğün keskegini tutmaz ama😔 sen nasıl yapıyorsun?
Kızlar fikir verin yüksük çorbasının yanına ne yapılır
Yüksük çorbası🤔🤔🤔🤔

Kız ben erit demedim üstüme iyilik sağlık :KK70: nego rendele dedi de hepisini mi dedi gadın :KK70:

Bir kalıp sabun dememiştim 🤣 o kadarını bilirsin diye düşündüm😅
Büyük beyaz banyo sabunu demediniz mi siz didiniz :confused: duşa kabine 5 çaydanlık kaynar su döktüm sabun erisin diye tam erimedi yine dökücem kaynatıyorum. Hatam suyu boşaltacak yer bulamamak oldu keşke balkona dökeydim yağmur yağıyor kendiliğinden giderdi belki sabunlar. Anlık durumum

Eklentiler

• images (31).jpeg
    images (31).jpeg
    10,4 KB · Görüntüleme: 19
X