Düzenli Evimiz & Hayatımız

İyi akşamlar ❤

7 de mutfak topluydu arz ederim.

Bakım falan yapsak mı

Eki Görüntüle 2803659
Ben akşam yeterince bakım yaptım yarınki beslenmeleri börek saracam şimdiden gözümde büyüdü bile 4 yufkadan 64 tane. Canım sıkılırsa kalan yufkayı dolaba atarım hele bir başlayayım da.
Ama bakım deyince aklıma hiç bu fotoğraftaki bakım gelmemişti akşam akşam güldürdün beni.

Börek mi unuttum ben beslenme hazırlmayı 1 senedir.
Yufka alıp yapamayınca hemen gözleme yapıyodum beslenmeye vay bee

Koltuk noldu morka git?
Sildim. Güzel oldu. Ama mavi koltuğum çok renk verdi. Bez mavi oldu resmen. Birde bir tane sabun çooook çok fazla geldi. Çok köpürdü yer hep köpük oldu. Leğeni az önce boşattım. Boşa gitmesin diye banyoların çöplerini yıkadım altı bir karış sabundu leğenin küvette eritene kadar anam ağladı

Öğlene kadar yaptıklarımı atmıştımöğleden sonra komşuya gittim, gelince yavrularla akşam namazına kadar oyun oynadık, yatsıya kadar oğlumun ödevleri yaptık, namazdan sonra çay içerken mayistim şimdi de yatış Nego sormadan diyeyim mutfağım toplu, salon dağınık ama sabah ayaklarım açılsın diye adimliyorum o zaman toplarım insallah 5-6 gibi o saatte bayılırım iş yapmaya yoksa usendigimden degil. Yarın çamaşır günü yapmayı planlıyorum güneşli gösteriyor, rüzgarlı olmazsa tabi
Cümleten hayırlı geceler

Ellerine sağlık ve bir sabunu tamamen bir kova suyami erittin

Oyy kardeş uzaktan geliyosa hele ne kıymetli olur o 10 gün ❤
Aynen canım onun da kızı var bi tane çocuklara da iyi olacak eşi seminere gidiyor 1 haftalığına böyle değerlendirelim dedik
Oh kız kardeş candır Benimde ablam yan apartmanda oturuyor çok iyi oluyor valla. Bende yarın anneme gidiyorum üç dört gün kalcam rahatım, dinlenirim biraz
Ne güzel canım benimkiler uzaktalar

Çok teşekkür ederimm

Yemek yedik, ortalığı toparladım, oğlumla ilgilenirken anca girebildim. Bu arada kalan işlerden de bir kismini yaptım. Bugün:
Evi süpürdum.
Halıyı sildim.
Petekleri komple sildim.
Avize, lamba silindi.
TV ünitesinin tozu alindim
Masalar silindi, sandalyeler yarına kaldı.
Sehpalar, vazolar ve çerçeveler silindi.
Listede kaldi bı camlar, koltuklar, sandalyeler ve yerler; onların da ustesinden gelirim inşallah
Yasinler ve günlük zikirler kaldı, onları da tamamladım mi günü kapatıyorum.

Dusumu alıp bı yorgunluk kahvesi içmek istiyorum artık

Canlar yarın kızkardeşim geliyor 10 gün kadar kalacak gözükmezsem fazla haberiniz olsun Nego Bonus
Tamam canım
Ben olsam toplar yatarım

Tamam canım

Ben olsam toplar yatarım
Ben olsaydiiimm,seni alıp dağlara çıkar.... Ay öyle bir şarkı vardı, arkadaş sinletmisti iki üç yıl önce.Ya dedim ne kadar iğrenç şarkılar yapıyorlar.Sen misin diyen.Sarki iki hafta dilime dolandı virüsten beterdi merak eden olursa bunu göze alsın bak yine dolandı gece gece

Bende merakımdan açtım kahvaltı hazırlarken dinledim eşimde müziğin sesine uyanmış geldi sabah sabah bu ne ya işe gidecem dilime böyle saçma sapan şeyler dolama diye söylendi

Günaydınnnn güzel hatunlarrr
Börekleri kızarttım oğluma beslenmeye koydum, eşime saklama kabına koydum ikisini de gönderdim
Akşam börekleri sardıktan sonra büyükleri yatırdım kız uykuyu almış uyandı gece yarısı onunla oturduk oyun oynadık saat 1 oldu sabah uyanabilmek için mutfağı toplamadan bıraktım şimdi küçükler uyanmadan mutfak toplayacağım neyseki Nego rüyama gelmeden sabahı yaptım

Günaydın herkese
Bende kahvaltı masasını topladım sildim
Bulaşık makinesine koydum ama yer kalmamış bir kısmını da elimde yıkadım
Dun akşam topladığım çamaşırları aldım önümü oturdum katlayayım da yerlestireyim sepette durdukça Nego Beynimin içinde katla onları diye dönüyor

Günaydın hanimlar
Bugün üstümden şu ölü topragini atip artik bi canlanmak istiyorum kac gündür cok yorgun hissediyorum.

Yapacaklarim;
Koltuklari silmek
Yürüyüş yapmak
Evi supurup silmek
Lavabolari temizlemek
Ders calismak
Kisisel bakım yapmak
Camasir katlamak yenilerini makineye atmak
Nevresimleri degistirmek
Kapilari da silmem lazim da bir güne hepsini yapmiyim .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…