Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kolay gelsin canım,maddelerin yeterli bence
Günaydın kızlar

Ah yakın olsaydık. Gelir ütülerdim
Ne güzel olurdu
Maşallah canım o kadar yapmışsın bi tane pişi ye gitsin

Ben bugün baya iş yapmalıyım yarın babamın kontrolü var burda kızkardeşim de gelecek 10 gün kadar kalacak sen bana ben sana enerji gönderelim
İyi çıkar kontrol sonucu inşaallah.Yollukları topladım yıkamaya vericem,onlar gelsin diğerlerini.Parça parça veriyorum hep,bütün ev aynı anda halısız olmuyor kış günü.
Evi de oğlana süpürttüm,canım sıkılıyor deyip duruyordu,al sana sıkıntısavar dedim
Evde küf sorunu var o yüzden çok sinirliyim bu ara,koku takıntım yüzünden çıldırıyorum.Evin çok işi var yaza kapılar falan hep boyanacak zedelendi. O yüzden bu ara temizlik yapıyorum ama yapılmamış gibi hissediyorum
Elhamdülillah taşıyamayacağı yük yüklenmiyor

Kahvaltı yaptım ama pişi yemedim, göbeğim utansınzira bolca yemiştim zamanında
Benim göbek hiç utanmıyor çok yüzsüz

Beş dk sonra başlıyorum.Dun supurdum bugün süpürmek istemiyorum ama mutfağı dün iki üç kere supursem de yine süpürmek gerek 11.50 de basliyoruuuzzzz
Hayırlı işin manisi çok olurmuş, iki tane kargo geldi.Simdi başlıyorum inşallah 3. Gelmezse tabi

Evet genelde yaptıkların arasında çok sık görüyorum küflü yerlere çamaşır suyu sıktığını bahar gelsin küf karşıtı boyayla boyat evi olmadı canım inşallah tekrarlamaz

Bulaşık makinasıni boşalttım
Wc yi ovdum lavabo yu ovdum çöp kovalarıni temizledim
Yatak odasının yatagiyla boğustum altını süpürdum sildim amann canım çıktı az hafif yapsalar yatakları ne olur yani
Kahvaltı yaptık
Masayı topladım sandalyeleri sildim
Markete gidip geldim yağmur yağıyor cam silcektim bugün
Ders bitince de süpürme silme işini yaparım inşallah

Nego biz denemek için nem kurıtuculardan aldık bir tane. Küf yapan duvarın önüne koydum küfü silip. Yapmadı 15 20 günde de içindeki o tableti bitti. Biz tani yedek almamıştımçk kaldı öyle. Makineler de var ama pahalı. Gerçi ev benşm olsa alırdım çünkü sağlık gidiyor.

Beş dk sonra başlıyorum.Dun supurdum bugün süpürmek istemiyorum ama mutfağı dün iki üç kere supursem de yine süpürmek gerek 11.50 de basliyoruuuzzzz
Yuksridakilere ek olarak mutfak kapısı silindi,cam onlerinin tozu alındı,(yerleri de elimde bezle sildim) pisi sebebiyle Ocak ve tencere uğraştırdı, sürem uzadı

Canım geçen buhurdanlik konuşmuştuk ya burdakargom bugün geldi ama yağ almamıştım henüz.Su oda kokusundan var çubuklu,ondan doksem olur mu acaba neyse ne diyordum haa öyle bı şey denesen bahara kadar?Kokuyu kökten kesme imkanı olsa daha iyi tabi ama napalim kesemiyorsak bastirsak(böyle de evi halının altına süpürme fikri veriyormuş gibi hissettim kendimi)

Ben otur otur öğleni ettim artık işe koyulma zamanı
Naptın haniiiiimmm bitirdin mi işleri
Bütün sökükleri diktim çok şükür
Ütüyü devammmmm
Ben bı taraftan doksem oğlum öbür taraftan hallediyor tüm eşofmanları dizi yırtıldı yenileri giydirmeye korkuyorum
Üzülme,sildikten sonra yağsa daha mı iyiydi

Bakım gecesini unuttum maşallah kimse hatırlamadı bi Ayla- hatırlıyodu pehh
Hahaha dün bende unuttum valla bonus. Bdvdeki aldatma konusuna takıldım konu sahibi banlanmıstı onu bekledim valla gelir diye gelmedi yattım bende. Aklımdan cıkmış bakım bugun yapalım mı telafisini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…