Düzenli Evimiz & Hayatımız

Off sırılsıklam olduk
Maratonda yaptıklarım
Yatak odasının perdesini tülünü çıkarıp makinaya attım
Camını sildim yağmur başladı
Yatağı çektim başlığını sildim
Bazanın etrafındaki deriyi sildim
Komidinlerin heryerine sildim
1 duvar sildim
Elektrikli sobayı sildim
1 makina çamaşır katlayıp yerleştirdim

Daha orada çok işim var ama bugünlük bu kadar yeter sabahtan salonu topladım ama çocuklar halletmiş yine toplayacağım önce namaz kılayım ıslanınca başıma ağrı girdi sanırım kahve saatim gelmiş☕

Bir haftalık odak noktamız.Favori mesaja veya telefonun not kısmına kaydedip yaptıkça yanına tik atabilirsiniz.Bitirenler burada paylaşsın lütfen.Hadi kolay gelsin😊

Odak noktası salon&oturma odası

⭐Koltukları gerekiyorsa silinecek veya yıkanacak
⭐Halısı silinecek veya yıkanacak
⭐Camları silinecek
⭐Perdeleri yıkanacak
⭐Kapısı silinecek
⭐Duvarları gerekiyorsa silinecek
⭐Peteği silinecek,üst kapağı çıkarılıp
⭐Avize,aydınlatma ne varsa silinecek
⭐Tv ünitesi,vitrin vs ne varsa düzenlenip silinecek
⭐Masa sandalye varsa silinecek
⭐Sehpalar,objeler silinecek
⭐Yerler elle silinecek

@samdan
@terliksuu
Bonus Bonus
@Aktif Lora
@musluk suyu
@pawlover
@merve_kapti
@Saricivcivcikcik
@Ataayemi zeynepyu
UcanSupurge UcanSupurge
@malipina
@morkagit
Ayla- Ayla-
Limonsuzzcay Limonsuzzcay
@Birtekefem
N nnnadal
@Anka
@Suskunhanim
@cyd86
@Brokilo
BereliPenguen BereliPenguen
Şu saat oldu ben hala adam gibi bir şey yapamadım.
Bugun işler çok yoğundu, sabahtan bir oturdum bilgisayara anca iki gibi kalkabildim.
Kalan zamanda oğlumla ilgilendim.

Tüm evi süpürdum, halıyı koltukları süpürdum silmeye hazır ettim. Halıyı sildim, koltuk ve sandalyeler kaldı.

Kapıları dün silmiştim, iki gündür yagmur var camları haftasonuna bıraktım o yüzden.

Dün TV ünitesi ve konsol üzerinde ıvır zıvır ne varsa kaldırdım, kullandığımız şeyleri de bir kutuya koydum, bugün işler biterse inşallah ustten bi tozunu alacağım yine. Duvarlarım da temiz, dün göze çarpan lekeleri aldım hemen toz alırken.
Bugun ve yarın yapılacaklar:
⭐Yerler elle silinecek

Nego biz denemek için nem kurıtuculardan aldık bir tane. Küf yapan duvarın önüne koydum küfü silip. Yapmadı 15 20 günde de içindeki o tableti bitti. Biz tani yedek almamıştımçk :KK70: kaldı öyle. Makineler de var ama pahalı. Gerçi ev benşm olsa alırdım çünkü sağlık gidiyor.
Canım özelden atsana bana linki

16159923271607728024011597204922.jpg

Herkeşe benden hibisküs 😌 flaşla çekmişim ilahi gıpgırmızı olmuş

Evet genelde yaptıkların arasında çok sık görüyorum küflü yerlere çamaşır suyu sıktığını bahar gelsin küf karşıtı boyayla boyat evi olmadı canım inşallah tekrarlamaz
Yalıtım yapılması lazım canım
Nego biz denemek için nem kurıtuculardan aldık bir tane. Küf yapan duvarın önüne koydum küfü silip. Yapmadı 15 20 günde de içindeki o tableti bitti. Biz tani yedek almamıştımçk :KK70: kaldı öyle. Makineler de var ama pahalı. Gerçi ev benşm olsa alırdım çünkü sağlık gidiyor.
Kokuya etkisi ne oldu?
Canım geçen buhurdanlik konuşmuştuk ya burda🤭kargom bugün geldi ama yağ almamıştım henüz.Su oda kokusundan var çubuklu,ondan doksem olur mu acaba😅 neyse ne diyordum haa😅🤭 öyle bı şey denesen bahara kadar?Kokuyu kökten kesme imkanı olsa daha iyi tabi ama napalim kesemiyorsak bastirsak🙈(böyle de evi halının altına süpürme fikri veriyormuş gibi hissettim kendimi🤭😂😂😂)
Fayda etmiyor ki canım,neler yapıp kullanıyorum.İki gün önce sinirle antre duvarlarına komple çamaşır suyu sıktım sildim belki eve girerken o kokuyu almam diye😑 zehirleniyordum maske taktım.Eve girince evim mis gibi kokardı,kokuya takıntılıyım çok fena:KK43:
Hahaha dün bende unuttum valla bonus. Bdvdeki aldatma konusuna takıldım konu sahibi banlanmıstı onu bekledim valla gelir diye gelmedi yattım bende. Aklımdan cıkmış bakım bugun yapalım mı telafisini
Konuda bol bol geyik yapılmış,konu sahibi yazsa mesajı kaybolur arada🙄
Nego Nego Hingel yapcam bugün negoo sever misin 🙈
Nasıl yapıyorsun canım sen?
Şu saat oldu ben hala adam gibi bir şey yapamadım.
Bugun işler çok yoğundu, sabahtan bir oturdum bilgisayara anca iki gibi kalkabildim.
Kalan zamanda oğlumla ilgilendim.

Tüm evi süpürdum, halıyı koltukları süpürdum silmeye hazır ettim. Halıyı sildim, koltuk ve sandalyeler kaldı.

Kapıları dün silmiştim, iki gündür yagmur var camları haftasonuna bıraktım o yüzden.

Dün TV ünitesi ve konsol üzerinde ıvır zıvır ne varsa kaldırdım, kullandığımız şeyleri de bir kutuya koydum, bugün işler biterse inşallah ustten bi tozunu alacağım yine. Duvarlarım da temiz, dün göze çarpan lekeleri aldım hemen toz alırken.
Bugun ve yarın yapılacaklar:
⭐Yerler elle silinecek
Eline sağlık ve kolay gelsin
Eki Görüntüle 2803562

Herkeşe benden hibisküs 😌 flaşla çekmişim ilahi gıpgırmızı olmuş
Kahve alayım😅

Yatakları topladım
Kızımın çarşafını çıkardım
Battaniyesini balkona astım hava alsın
Çamaşır makinesini doldurdum çalıştırdım
Kahvaltı yapıyoruz çocuklarla ☺️

Çamaşırları astım
Bulaşık makinasını çalıştırdım
1 sepet çamaşır yerleştirdim
Hala oturuyorum 🤦‍♀️

Bulaşık makinasını boşalttım oturup kaldım. Yemek yapmaya kalkayım, bide ıslak kek yapsam diyorum aslında 🤔
Birazdan bakıcam kuruduysa Çamaşırları toplıycam
Islak kek yaptık kızımla
Malzemeleri hazırladım yemek yapıcam.

Makina ve tezgahtaki bulaşıkları yerleştirdim
Bulaşıkları elde yıkadım
Çamlır Mak çalıştırdım.

Sabahtan beri sadece bunları yaptım. Cam silme işi yattı, Yağmur yağıyor
Tatlı yaptım
Yatak odasını topladım
Ocağı ve tezgahı temizledim
Banyonun çöpünü yıkadım

X