Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bugün ödev maskeydi ama ben yine cuma gecesi hatırlatması yapim.
Salı-Cuma bakım gecesi yapıyoruz.

En başta maske cilt bakımı ve diğer bakımsız alanların hepsi.
Ben maske yapmıycam makineyle temizliycem 2 tur sonrada alovera sürücem

@samdan
@terliksuu
Bonus Bonus
@Aktif Lora
@musluk suyu
@pawlover
@merve_kapti
@Saricivcivcikcik
@Ataayemi zeynepyu
@Feslegen Kokulu Nane
@mavidelisiii
UcanSupurge UcanSupurge
@malipina
@morkagit
Ayla- Ayla-
@Limonsuzzcay
@nnnadal
@Coolpeople
@Birtekefem
@Brokilo
A Anka
@Suskunhanim
Ay bonus akşamdan beri kızım her şeye zırıl zırıl sinirlerimi bozdu tat bırakmadı her şeye ağlıyor derdini anlasam 🤦‍♀️

Ben pek anlamıyorum bu işlerden tarif ne derse harfi harfine uyarım :KK70: hatta bu tarifle 10 tane çıkardım derse hamuru tartar 10 a böler gram gram tartarım her bezeyi :confused:

Şu an beyazını sürseydim sarıyı kaseyle dolaba koycaktım sabah pişirmek için.
İçine koymuyosan böylede kullanırsın kuzum ziyan olmasın

Ben pek anlamıyorum bu işlerden tarif ne derse harfi harfine uyarım :KK70: hatta bu tarifle 10 tane çıkardım derse hamuru tartar 10 a böler gram gram tartarım her bezeyi :confused:
Hahahha tarif verenin sözünden çıkmam diyosun yani 😂 Ben hep göz kararı yapıyorum puaçayı falan oda baya cok oluyor o yüzden 😊

Anladım canım yumurta da hiç denemedim denemek istiyorum ama eşim kokuya cok hassas şimdi yumurta kokuyon der durur ondan korkumdan denemedim hiç ama bazen erkenden sızıp Kalıyor o zaman deneyecem 😀

Beyazı mutlaka dene sıfır koku oluyor kokan sarısı zaten.

Kahveyi pişirip soğuyunca içine karbonatı karıştırıcam kavanoza koyucam bozulmuyormuş.
Duştan önce 2 dk ovalaya ovalaya sürüp öyle yıkanılıcak.
Pilingte yapmış olucak üstten üstten

Şu an beyazını sürseydim sarıyı kaseyle dolaba koycaktım sabah pişirmek için.
İçine koymuyosan böylede kullanırsın kuzum ziyan olmasın
Çok olursa beze yapıyorum ama tek yumurtayı atıyordum valla :olamaz: ben onu krem kıvamına gelene kadar çırparım kokusu çıkar inşallah çok çırpınca :olamaz:
Hahahha tarif verenin sözünden çıkmam diyosun yani 😂 Ben hep göz kararı yapıyorum puaçayı falan oda baya cok oluyor o yüzden 😊
Maalesef benim gözümde öyle bi özellik yok :KK70: çocuklar olmasa uğraşmam bile :KK70:

Beyazı mutlaka dene sıfır koku oluyor kokan sarısı zaten.

Kahveyi pişirip soğuyunca içine karbonatı karıştırıcam kavanoza koyucam bozulmuyormuş.
Duştan önce 2 dk ovalaya ovalaya sürüp öyle yıkanılıcak.
Pilingte yapmış olucak üstten üstten
Çook teşekkür ederim içiyorum kahve şimdi sonra sürcem yüzüme karbonatta koyarm biraz. O zaman korkmuyorsa birdaha ki bakım gününe yumurta sürerim 😊

Çok olursa beze yapıyorum ama tek yumurtayı atıyordum valla :olamaz: ben onu krem kıvamına gelene kadar çırparım kokusu çıkar inşallah çok çırpınca :olamaz:

Maalesef benim gözümde öyle bi özellik yok :KK70: çocuklar olmasa uğraşmam bile :KK70:

Atman guzum bak millet çöpten topluyo 1 yumurta akı çok zaten 1 çorba kaşığı gibi içinden al yeter. Gerisi kalsın. İyice çırpınca rahat sürülüyo

😳

Eklentiler

• _20210221_004939.JPG
    _20210221_004939.JPG
    75,8 KB · Görüntüleme: 19
X