Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ay bonus akşamdan beri kızım her şeye zırıl zırıl sinirlerimi bozdu tat bırakmadı her şeye ağlıyor derdini anlasam

Ben pek anlamıyorum bu işlerden tarif ne derse harfi harfine uyarım hatta bu tarifle 10 tane çıkardım derse hamuru tartar 10 a böler gram gram tartarım her bezeyi

Şu an beyazını sürseydim sarıyı kaseyle dolaba koycaktım sabah pişirmek için.
İçine koymuyosan böylede kullanırsın kuzum ziyan olmasın

Ben pek anlamıyorum bu işlerden tarif ne derse harfi harfine uyarım hatta bu tarifle 10 tane çıkardım derse hamuru tartar 10 a böler gram gram tartarım her bezeyi
Hahahha tarif verenin sözünden çıkmam diyosun yani Ben hep göz kararı yapıyorum puaçayı falan oda baya cok oluyor o yüzden

Anladım canım yumurta da hiç denemedim denemek istiyorum ama eşim kokuya cok hassas şimdi yumurta kokuyon der durur ondan korkumdan denemedim hiç ama bazen erkenden sızıp Kalıyor o zaman deneyecem

Beyazı mutlaka dene sıfır koku oluyor kokan sarısı zaten.

Kahveyi pişirip soğuyunca içine karbonatı karıştırıcam kavanoza koyucam bozulmuyormuş.
Duştan önce 2 dk ovalaya ovalaya sürüp öyle yıkanılıcak.
Pilingte yapmış olucak üstten üstten

Şu an beyazını sürseydim sarıyı kaseyle dolaba koycaktım sabah pişirmek için.
İçine koymuyosan böylede kullanırsın kuzum ziyan olmasın
Çok olursa beze yapıyorum ama tek yumurtayı atıyordum valla ben onu krem kıvamına gelene kadar çırparım kokusu çıkar inşallah çok çırpınca
Hahahha tarif verenin sözünden çıkmam diyosun yani Ben hep göz kararı yapıyorum puaçayı falan oda baya cok oluyor o yüzden
Maalesef benim gözümde öyle bi özellik yok çocuklar olmasa uğraşmam bile

Çook teşekkür ederim içiyorum kahve şimdi sonra sürcem yüzüme karbonatta koyarm biraz. O zaman korkmuyorsa birdaha ki bakım gününe yumurta sürerim

Atman guzum bak millet çöpten topluyo 1 yumurta akı çok zaten 1 çorba kaşığı gibi içinden al yeter. Gerisi kalsın. İyice çırpınca rahat sürülüyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…