Düzenli Evimiz & Hayatımız

Duvarları da silmen gerek halilarida yıkaman gerek siniyor pis pis kokusu 🤢
Keşke balkona falan çıksaydı
Yaa bu soğukta yapamam ki🙁
Sadece bikaç gün kaldı ya. Sigara içen evler hep böyle mi oluyor yani😳
Wc lavabo ovdum
Çamaşır astım
Kuruyanlari yerleştirdim
Negoo dan duydum koştum WC terliği ne çamaşır suyu sıktım :)
Deterjan koyduğum dolabı düzenledim
Balkonu düzelttim
Ufaklığı uyuttum
Bende hala çayın başındayım 🤦‍♀️

Birtekefem Birtekefem badim nasılsın görüşmeyeli 🤗🤗
Sağol kuzucum valla geçen haftadan beri hergün bir odayı temizliyorum gerçekten baya baya rahatım sabahtan evi topladım elde yıkanacak çok vardı onları yıkadım şimdi iğne oyası yapıyorum akşam yemeğimde hazır vee spor yapıyorum düzenli olarak 😘😘 dün senin yazıları okudum sevindim valla senin adına baya rahatlamış gördüm seni yazılarından ciddi söylüyorum bian kendimi gördüm sende bende evi ferahlatmak için fazlalıkları hep sığınaga indiriyorum Bi ara Bi bakıyorum kapıdan çıkacak gibi dağılmış orası bu seferde gidip orayı düzenleyip sadeleştiriyorum aman ne çok konuştum bee, 😅😅😅😅

Sağol kuzucum valla geçen haftadan beri hergün bir odayı temizliyorum gerçekten baya baya rahatım sabahtan evi topladım elde yıkanacak çok vardı onları yıkadım şimdi iğne oyası yapıyorum akşam yemeğimde hazır vee spor yapıyorum düzenli olarak 😘😘 dün senin yazıları okudum sevindim valla senin adına baya rahatlamış gördüm seni yazılarından ciddi söylüyorum bian kendimi gördüm sende bende evi ferahlatmak için fazlalıkları hep sığınaga indiriyorum Bi ara Bi bakıyorum kapıdan çıkacak gibi dağılmış orası bu seferde gidip orayı düzenleyip sadeleştiriyorum aman ne çok konuştum bee, 😅😅😅😅
Aslında bizde fazlalık yok da 4 çocuğu sığdıracağım indiriyorum mecburen. :-) senin de eline sağlık canım gerçekten ev ferahladıkça insana enerji mutluluk geliyor. Her gün 1 oda çok iyi olur aslında da benim çocuklar yaptırmıyor onlarla ilgilenecek biri lazım hep. Haftada 1 odaya razıyım artık :-)

Aslında bizde fazlalık yok da 4 çocuğu sığdıracağım indiriyorum mecburen. :-) senin de eline sağlık canım gerçekten ev ferahladıkça insana enerji mutluluk geliyor. Her gün 1 oda çok iyi olu:KK70:r aslında da benim çocuklar yaptırmıyor onlarla ilgilenecek biri lazım hep. Haftada 1 odaya razıyım artık :-)
:KK70::KK70:Harikasın ya valla senden müthiş enerji alıyorum daha önce sordum mu bilmiyorum ama kaç yaşındasın badim

:KK70::KK70:Harikasın ya valla senden müthiş enerji alıyorum daha önce sordum mu bilmiyorum ama kaç yaşındasın badim
33 yaşındayım canım. hayatı hızlı yaşadım sanırım :KK70: sen kaç yaşındasın.
Burda bu kadar hamarat hatun varken benden mi enerji alıyorsun çok teşekkür ederim bi onore oldum şimdi :KK70:

Bizim üst kattaki kadının eşi içeride iciyormus kötü kokuyor 🤢 bı havalandir perdesini yıka inşallah geçer canım

33 yaşındayım canım. hayatı hızlı yaşadım sanırım :KK70: sen kaç yaşındasın.
Burda bu kadar hamarat hatun varken benden mi enerji alıyorsun çok teşekkür ederim bi onore oldum şimdi :KK70:
Çok ciddiyim kanım çok kaynadı sana burdaki hatunlara söz yok ya valla hepsi taş gibi yaptıkları işleri gördükçe daha Bi hevese geliyorum ama seni okuyunca çok tanıdık bir arkadaşımla sohbet ediyormuşum gibi geliyor takdir ediyorum seni 4 çocukla işlere koşturmana:KK36:

Ayy benim internet yüzünden ben giremiyorum kş dogru düzgün görmedim hiç ben internet düzelince versem ödevi olmaz mı

Niye yapamayasın canım içerde içilir mi zaten çocuklarda görürü fena duman koku zor. Eşim içti 10 sene hep arka odanın kapısını kapatıp camda içti.
Balkonda içiyodu kapıyı örtüyodum montunu giyip çıkıyodu. Zaten kendi kokudan huylanır arabada falanda içmezdi.
Bıraktı şükür

Çok ciddiyim kanım çok kaynadı sana burdaki hatunlara söz yok ya valla hepsi taş gibi yaptıkları işleri gördükçe daha Bi hevese geliyorum ama seni okuyunca çok tanıdık bir arkadaşımla sohbet ediyormuşum gibi geliyor takdir ediyorum seni 4 çocukla işlere koşturmana:KK36:
Sağol canım karşılıklı sevgiler :KK36: ben de seni çok seviyorum :KK36:
Evet maşallah kızlar harika ben onları okurken yorulup kahve molası veriyorum:KK70:

X