Düzenli Evimiz & Hayatımız

Hayırlı sabahlar,hayırlı cumalar💜
b4fbcc1ae756fbbef6effa91847b132e.jpg

Selam kızlar
Bu gün çok iş yaptık çok aşırı çok :KK70:
2 ay kadar önce çocuk odası ve yatak odasu değiştirdiğimi söylemiştim. Daha tam anlamıyla yerleşememiştim. Bu gün arkadaşım geldi çocuklara baktı. Bazı eşyaların yeri yoktu orda burda sürünüyordu.
önce bodruma indim bodrumdaki eşyaları boşalttım. Gelişigüzel atmışız hep. Eski kitaplığı bodruma indirdik 3 kişi 🙈🙈 Kavanozlarımı kitaplığa yerleştirdim. Bodrumdaki eşyalardan atılacakları attım. Kalanlar düzgün şekilde yerleştirdim

yatak odasında sandık vardı. Sandığı boşalttım. İçinde misafir havluları, misafir bornozları, misafir nevresimleri falan vardı onları yıkadım kuruttum salondaki koltuğun bazasına yerleştirdim. Sandığı da bodruma indirdim

sonra bizim dolabı komple boşalttım. Sildim yerleştirdim.
Çocuk odası yatak odası topladım halılarını falan kaldırıp yatak altlarını sildim süpürdüm. Bizim bazanın içini düzenledm. Altını sildim süpürdüm. Yemek yaptım. 182828 kez sofra hazırladık topladık bulaşıkları yıkadık. Girişin ve mutfağın halısını topladık yıkamaya gönderdik. Zeminleri sildik.

daha aklıma geldikçe ekleme yaparım 😅😅
Elinize sağlık,ne güzel ferahlamıştır ev😍 darısı başıma😅

Neler yaptım:

⏰Yatakları düzelttim
⏰Kahvaltı hazırladım,yaptık masayı mutfağı topladım
⏰Wc ye temizleyici döktüm bekliyor,terliğine çamaşır suyu sıktım
⏰Banyo lavabosunu ovdum
⏰Akşam katladığım çamaşırları yerleştirdim
⏰Makineye çamaşır attım
⏰Dik süpürge ile çocuk odası,antre,oturma odası,mutfak,salonu süpürdüm,mutfağı kahvaltı sonrası bir daha süpürdüm
⏰Evi havalandırdım
⏰Serçelere ekmek verdim

Son düzenleme:
Neler yaptım:

⏰Yatakları düzelttim
⏰Kahvaltı hazırladım,yaptık masayı mutfağı topladım
⏰Wc ye temizleyici döktüm bekliyor,terliğine çamaşır suyu sıktım
⏰Banyo lavabosunu ovdum
⏰Akşam katladığım çamaşırları yerleştirdim
⏰Makineye çamaşır attım
⏰Dik süpürge ile çocuk odası,antre,oturma odası,mutfak,salonu süpürdüm,mutfağı kahvaltı sonrası bir daha süpürdüm
⏰Evi havalandırdım
⏰Serçelere ekmek verdim
Ne yaptın kahvaltıya ben hazırlıcam daha

Elinize sağlık,ne güzel ferahlamıştır ev😍 darısı başıma😅
Sağol canım yatak odası tam istediğim gibi oldu artık çok şükür. Eşya görmek istemiyorum eşim de gelmiş akşam girişte boşalttığım yere burası boş kalmış buraya dresuar alalım diyor. Hayatta aldırmam dedim boş kalsın :KK70: biziö evde dresuar dresuar olarak kalmıyor ki eline geçeni koy yeri oluyor :KK70:

X