Düzenli Evimiz & Hayatımız

Wc yi ovdum lavaboyu da ovdum
Çöplerini çamaşır suyuyla yıkadım mis gibi azcik zehirlenmiş olabilirim
Bayazlari makinaya attım
Açık renkliler bekliyor
Renklileri katlayıp kaldircam
Daha süpürge açamadım ders var
Masayı topladım
Makinaya attım kirlileri
Masayı sildim
Pencerenin önünü sildim

VE kahve yaptım

Selamün aleyküm kızlar
Canlı dersimiz bitti çamaşır katladım bebeleri uyuttum mutfağa geçicem inş. Bulaşık makinesi boşaltılıp kirliler yerleştirilecek. Bugün evi süpürüp wc de temizlemem lazım. Katladığım çamaşırlar 2 gündür sepette onları da yerleştiririm inş bugün.

Kurallar ilk mesajda yazıyor ama,aktif göremiyorum seni:/
ÖNEMLİ : Aktif olmayanları etiket listesine eklemiyorum artık. Onlar etiketsiz olarak sayfayı takip edebilirler

İyi aksamlar arkadaslar nasılsınız? İnternet hala düzelmedi giremiyorum aksamda eşimin telefondan bağlanıyorum ama yemek çay meyve cocuk derken anca girebildim bide bugun dişim ağrıyor çok kötü
Geçmiş olsun,bugün nasılsın?

Bide negoya diyonuz oda bebeğim diyoki yımırta kokamam te allahım yaa ürkek ceylanı korkuttunuz kokuyu diye

Nego gel sen bebem kim dedi kötü kokuyo diye ben sana bi fıslarım evellah koku kalmaz

Bana kim kokuyorsun diyebilirmiş mis kokulu karım mis kokulu annem diyorlar akını da sürmem sarısını da kokuyor bana her türlü yoğurt maskesi de sevmem o da kokuyor pöff,sen benim koku takıntımı bir bilsen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…