Düzenli Evimiz & Hayatımız

Küf değilde kireç mi acaba? Genelde evde mutfakta küf olur mu?

İyi akşamlar kızlar.
bugün sadece ortalık topladım.
bulaşık yıkadım
Banyo temizledim.
Kızlar ben bebek için tedavi görüyorum. İlaçlardanmıdır nedir kolum kanadım kalkmıyo çok halsizliğim oluyor. O yüzden hiç istediğim gibi temizlik yapamıyorum. Dolayısıylada pek yazamıyorum

Yorma zaten kendini tedavi süreci hiç kolay değil Allah yardımcınız olsun sağlıklı hayırlı sonuç alırsınız inşallah

Bonus ? Hardasan mı dedin ? Artık ölümüne kankayız Azeri olduğumu söylemiş miydim ?

Yok duymamıştım çok severim şivenizi ama burda önceden hamınıza günaydın derdim ❤

Ordan bi kurabiye gelmişti sipirge adını unuttum iri böyle içinde şekerli bir iç malzeme kakule kokuyodu neydi o?

Biz Iğdırlıyız canım herhangi bi göçmenliğimiz yok aile arasında hep Azerice konuşuyoruz dediğin kurabiyeyi bilmiyorum İnan

Tedavi ilaçlar tabiki yoruyordur seni dinlen hem bedenen hem ruhen. Bebişin olduğunu duyunca enerji patlamasıyla dönersin

Tedavi ilaçlar tabiki yoruyordur seni dinlen hem bedenen hem ruhen. Bebişin olduğunu duyunca enerji patlamasıyla dönersin
Ay ağzından bal damlıyo inşallah duyarsam bigün çok teşekkür ederim valla kızlar güzel dilekleriniz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…