Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ay ağzından bal damlıyo inşallah duyarsam bigün🤣🤣 çok teşekkür ederim valla kızlar güzel dilekleriniz için :KK68:
Inşallah en yakın zamanda güzel haber alırsın bizede haber verirsin nazar etmeyiz 3 ayı bekleme hemen söyle :dua: bol bol dua ederiz sana da sağlıkla gelir inşallah

Hamarat hatunlar,ben bir süre aktif olamayacağım.Hesabımı da dondurabilirim bilemiyorum şimdilik,duruma göre bakacağım.
Sitede çok fazla zaman geçiriyorum,e kitap da okuyorum,haliyle telefon elimde çok durmuş oluyor ve boyun kol ağrısı yapıyor.
Biraz dinginlik,mola iyi gelecek bana😊

Ödev işini isterse Bonus Bonus ve @samdan devralabilir,samdan yoğun ders çalıştığı için vakti olmayabilir tabi. Ödev işini devralan aktif olmayanları listeden çıkartabilir.

Allaha emanet olun💜

@samdan
@terliksuu
Bonus Bonus
@Pasiflora25
M Musluk Suyu
pawlover pawlover
M merve_eymen
@Saricivcivcikcik
Feslegen Kokulu Nane Feslegen Kokulu Nane
Ataayemi zeynepyu Ataayemi zeynepyu
@mavidelisiii
@_Reyyan
@UcanSupurge
@malipina
@morkagit
@zeynebzeyneb
Ayla- Ayla-
Cookiie Cookiie
@Gonulmeyvesi
@Limonsuzzcay
@nnnadal
@Nikinik
@Babsy baby
@Coolpeople
@Brokilo
@Birtekefem
Kız iki gün hastaydım diye giremedim, nerelere gidiyorsun:KK43:

images

M Musluk Suyu

Inşallah en yakın zamanda güzel haber alırsın bizede haber verirsin nazar etmeyiz 3 ayı bekleme hemen söyle :dua: bol bol dua ederiz sana da sağlıkla gelir inşallah
Yok yok hiç sizden saklamam bana burası sizler çok iyi geldiniz. Paylaşacağım ilk kişilerdensiniz nasip olursaa 😍😍 ahh çok teşekkür ederimm çok rabbim evlatlarınıza hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin :dua:

Bugun bi banyo kalmıştı aksam kızımı banyo yaptırdıktan sonra banyoyu da bi güzel yıkadım,fayansları falan sildim. Yeme faslı da bitti şükür mutfagımı topladım. Hafta sonu eşim evde pek bi iş yapmam rutin şeyler belki yazmam o yüzden. İyi geceler 😘

X