Düzenli Evimiz & Hayatımız

Hay Allah....
Allah en güzel yerlerde bol dinlenmeli tatiller nasip etsin diyorum o halde

Canım sıkkın.
Minik kırmızımsı sinekler görüyorum, çok minik.
Delircem.
Mutfakta yoğun.Ama az önce yatak odamda bile gördüm.
Mutfaktaki kileri indirdim bütün bakliyatları elden geçirdim her yeri süpürdüm sildim.
Mutfak dolaplarının alttaki o ayaklık yerini bile söküp sildim.
Nerede ne var neden bu sinekler

2 tane çiçeğim var onları da inceledim. Yok birşey.
Tüm camlarımda sineklik takılıdır dışarıdan gelemez.
Ne olmuş olabilir valla gıcık oluyorum. Gözümüze, yediklerimize girecek

geçmiş olsun canım ilaç kullandınmı , ben antibiyotik soğuk algınlığı ilacı ,boğaz spreyi ,i burun spreyi kullandım bide öksürük şurubu yinede yeni geçiyo uzun sürüyo baya
çok sağol canım valla duzenlı bogaz spreyi, burun spreyi ve soguk algınlıgı hapı. haplar bıttı ben halen ıyılesmedım. ayaktayım kotu degılım ama tam ıyı degılım de yani. anlamadım.

oksuruk hıc olmadı surup yoktu da, sureklı bas agrısı ozellıkle sıkıntı verıyor.

valla bır senedır ıshal , grıp hallerı... kımse boyle sağlam duramıyor 2-3 haftadan fazla.

ay cok gecmıs olsun cok sınır bır durum tabi

ben de ılk kez bu sene 8-10 cıcege sahıp oldum, cıcekler 1-2 aydır sınek yapıyor tarcın vs doktum gecmedı, saksıları da yenıledım . nıtekım gecmıyor, sınek ılacı bıle sıktım valla topraga. o kadar delırdım :))))

Gerçekten ağlıcam.
Son birkaç günde eve giren şeyleri bile yıkadım, marketten alınan falan.
Çıldırmalık..

Ben sizden de yeniyim, evet tanismadik ama ben pek girmeye fırsat bulamıyorum. Bulunca da mümkün mertebe yazmaya çalışıyorum, bilhassa hastalıkta. Çok güzel bir topik, haklısınız

Evde kuruttuğun meyve sebze veya tarhana erişte gibi şeyler var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…