Düzenli Evimiz & Hayatımız

Herkese günaydın

Ev havalandırıldı.
Dağınıklık toplandı.
Mutfak toplandı.
Bulaşık makinesi boşaltıldı.
Kahvaltı sonrası yeniden dolduruldu.

Bugün mahallede kahverengi kokarca için belediye ilaçlama yapacak, cam pencere açmak yasak. Kızım uyandıktan sonra dışarı çıkarız, hafta sonuna kadar havalar güzelmiş. Biraz değerlendirelim çiçeğimle.

Ben bu resme biraz ağlicam galiba İki senedir şöyle kafamı dağıtıp, ayaklarımı uzatıp, hiçbir şey düşünmeden öylece bir tatil yapamadım. Allah sağlık versin elbette her şey hallolur ama bir özlemi uyandırdı bu resim.

mavibaloncuk Allah yardımcın olsun evet baya pahalıymış tüp bebek ücretleri.

Buarada eski nickin neydi
Amin sağolun
Ben 3 ay önce tedaviye başladım hastaneye 60 bin verdim ilaçlar hariç, simdi ise sadece transfer ücreti 40 bin tl olmuş
Eski nickim K kirmizigull123 bunu da tüp bebek konusu için açmıştım biraz stres yapıyordum eşim kapatmami istedi, doktorda böyle yerlere bakma stres yapma falan dedi, ama ben 8 haftalıktı kalbi durdu kürtaj olduktan sonra tekrar buraya üye oldum burada birçok bilgi okudum tedaviyle ilgili, yapmam gereken testleri öğrendim yaptım çünkü doktorlar hiç umursamıyor 2 gebelik kaybim var birçok farklı şehirlerdeki doktorlara gittim hepsi olabilir sağlıksız gebeliklerde düşük oluyor falan dedi ama ben sebebini öğrenmek istedim araştırdım, kan pıhtılaşmaya yatkınlık çıktı bi farklı hastalık çıktı bunlardan olabilir dedi
Bu arada ismim Ayşe 4 yıllık evliyim

selam hanımlar, umarım herkes iyidir. ben günlerdir bu nezle-hafif grip durumunu aşamıyorum burun tıkanıklıgı ve bas agrısı sık sık oluyor, yorgunluk da oluyor.

Hoşgeldiniz

ben öğlene doğru işe geldim cuma, yarın ve cuma da öyle olacak direksiyon eğitiminden dolayı. sabah tam 9 olunca, trafik ana baba günü. dün daha geç saatteydi daha rahattım iyice kasıldım bugün.

hayırlısı artık

bir sürü iş birikti ofiste, onlara dalmam lazım biraz.

akşama yemeğim var, bamya, kuru patlıcan dolması, havuc tarator, belkı corba da eklerım ama bakalım. aksam camasır yıkanacak, bulasık makınası bosaltılacak.

dün akşam yemekten once veterıner ısımızı de hallettım, rahatım bugun.

Geçmiş olsun doğru düzgün dinlenemiyorsun ki.
evet maalesef, at kosturuyor sanki arkamdan.

anne baba ayrı, ıkı ayrı zıyaret ve destek demek. ayda bir annemı, babamı 2-3 haftada goruyorum resmen. ona ragmen zor oluyor. buaralar sıklastırdım mecburen, yemek temızlık falan destek oldum babama. evıme de cagırdım. agva ya gıtmıyorum 1 aydır ama esımın gıtmesı bıle mesele. hem hersey bana kalıyor hem de oraya yemegınden kıyafetıne kadar hazırlık surecı oluyor.

fuara git, her sabah iş, araba sür derken cidden yetişemiyorum.

bir de saglık kontrollerım cıktı eylulden berı, hastane turlarım bıtmedı, bır gun de aldıgım radsyon ıle uzaya cıkabılırdım valla :))) mamagrofi, gogus ultrasonu, kalp grafıgı, eko vs derken, ustune bır de kemık taraması, smear, 4-5 tup kan ver... ozeldekı doktoruna gıt gel gorus, sonucları hazırlıyorum sımdı. 1 hafta sonra yıne kan verecegım, hem bilubirin cok yuksek. safra kesesı ve karacıger kontrol edılmelıymıs, hem de menopozun ılaclarının dozajını artırdı ama 1 hafta sonra tekrar kontrol edecek. sonra 1 sene rahatım da.

eylul de sadece dişe ara vermıs oldum, kaplama ve dolgular. ekım sonu gıbı bır dolgum daha olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…