Düzenli Evimiz & Hayatımız

ya yanlış olmuş :))))

kusura bakma....

bunu ben aldım, nerdeyse iki sene oldu ama bekliyor. eşim de eline alıp alıp bırakıyor, adamın uyumaya vakti olmuyor ki kitap okusun :)))

calıstıgı yenı bankadan dolayı, 45 gun 3-4 de yattı her sene. ara ara zaman zaman gunluk boyle mesaıler de yaptı / yapıyor evde. zaten tadılat ıle ugrasırken canı cıkıyor haftasonları. ınsallah ev bıtınce ben sıır kıtabımı toparlamak, belkı actıgım blogu ılerletmek ıstıyorum , o da okumadıgım kıtapları okuyacagım kıs gunlerınde dıyor. bahce falan ugrasacagı bır sey de olmaz , yaz olsa yıne bahceden cıkmaz da. adam en ıyı okulları okumus, sehırde buyumus ama ruhu, cıftcı :))) elınde capat, cekıc, matkap... bahce ekse, tadılat yapsa... :)))

ben Ugur Kosar'ı okuyup, 2015 de buyuk kararlar almıs bırıyımdır. Allah'a bırakmayı, ogrenmıstım sankı o an. cok rahat ve emin adımlar ile kararlar almıştım. sonra zaman zaman yıne yenı kıtaplarını okudum ama aynı ruhu bulamadım. bazı kıtaplarına da hıc bakamadım daha.

Hangi kitabı seni çok etkiledi?

Yatak odalarını topladım
Dün yıkanan çamaşırları katladım yerleştirdim
Kahvaltı sofrasını topladım bulaşıkları makineye atttım
Makineye çamaşır attım
Küçük bir kahve molasının ardından bir şeyler yapmayı planlıyorum bakalım kismet neymiş

Bulaşıkları topladım, makinayı açtım.
Kuruyan çamaşırları katladim (henüz yerlestirmedim).
Sabah terlikleri yikamistim, onları kurumaya balkona koydum.
Kızımın çamaşırlarını makineye attım, yıkanıyor.
Salonu süpürdüm.
Evi süpürürken kızım kanguruda uyudu, şimdi sessizlik zamanı.

Vestiyer kapağını ve salon kapısını sildim.
Çocuklara öğle yemeği verdim bulasiklar çıkar çıkmaz makineye yerleştirdim.
Akşam için yemek kafamda belirlendi saat 5 gibi yaparım.
Şimdi biraz daha kitap okuyacağım 7 sayfa okumuştum devam edicem
Çocuğuma da kitap verdim hadi kitap okuma saati sen de oku dedim o da okuyor.
Oğlusumun okuduğu kitap da bu

anne ve babaların cocuklarına bu anlamda ornek olmasını cok takdır edıyorum valla.

tebrik ederim :)))

Bugün fiziğe gitmedik babamı kardeşim götürdü

Sabah 7 den beri turşular yapıldı

Soslar acıka yapıldı

Domates turşusu yaptım

Turşuları sosları kuruları olduğu biz aşağı mutfak deriz bütün yemek salça kurbanda etler kızartma yemek ne varsa burda yaparız bi nevi kiler ama mutfak

Burayı temizledim dolapların işlerini sildim örtülerini degistirdim yeniledim

Halisini bahçeye islattim köpüklerin beklettin onu yıkadım

Yer fayanslarını köpük köpük sildim kuruladım

Yaptiklarim soğunca yerleştirecem

Bayadır temizlemiyordum köklü sanırım kurban bayramı sonrası temizledim

Fiziğe gitmeyince baya zaman oldu yoksa fizik sonrası akşamı bulacaktı ...

Rabbim sağlıkla huzurla sihhatle kışlıklarimizi yedirsin bize ve herkese

Şimdi kendileri daha beterini yapıyor ortada birşey yokken bide...
Hitler demiş ya gelecekte bana lanet yagdıracaksınız dünyada yahudi bıraktığım için demiş ...

Ha onun yaptığı doğrumuydu değil ama bizler israile lanet yagdıyoruz demi adam maalesef doğru demiş ....

Filim etkiliyor shitlerin listesini izledin mi bilmiyorum...izlemedinse kesinlikle izle

Boş bir vakttimde izleyeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…