Düzenli Evimiz & Hayatımız

Sabah namazı sonrası 1 saat manevi saat yaptım
Sonra oğlum uyuyorken bende biraz uyudum
Yeni Uyandık sayılır
Bütün güneşlikleri açtım
Şimdi kahvaltı hazırlamaya geçiyorum

Bide dün oğlumun gözünün kenarını sinek ısırmıştı
Bugün biraz şişmiş bişey olur mu acaba

Stilex var mı gönül sür ondan yedire yedire bişey olmaz. Bize de olmuştu bi kere tüm vucut farklı yerlerde şişti hepsi küçükken bişey olmadı da baya sıkıntı verdi çocuğa.
Tedbiren alerji ilacı verilebilir belki bi aile hekimine de danışabilirsin

Geçmiş olsun gönül bir şey olacağını sanmıyorum. Buz koyabilirsin, takip et canım

Ben Çocukken 7-8 yaşlarımdayken babaanneme giderdik bizim için hep oralet çayı olurdu rafında çok severdim her gidişimde doyasıya içerdim.

Çocuklarım benim o yaşıma geldi diye mi artık bilmiyorum geçen gün market gezerken gözüme oralet çayı çarptı. Eski anılar canlandı gözümde. Biraz utandım da eşime al demeye,
çocuk musun der diye.
Çocuğumun birini çağırdım yanıma hadi bunu babana götür ben istiyorum de alsın dedim.
Eşim vırın kırın etti ama aldı. Zararlı falan diyerek.

Eve geldik çocuklara yaptım beğenmediler aynı dolven şurup gibi dediler

Tamam içmeyin dedim.

Şimdi kendime yaptım eşime de itiraf ettim aslında benim canım çekmişti diye Allah Allah diyerek kafa salladı
Olayin aslı şu ki
Bu tadı çok özlemişim belki de bu tadı tattığımdaki zamanlarımi...

Son düzenleme:

Afiyet olsun.

Ben de sırf bunu hissetmek için sıcak süte şeker koyup içerim bazen

E eppek Hayırdır intikam mı alıyorsun gelmiş buradaki paylaşımıma beğenmedim yapmışsın yaptığın yorumu herkes beğenmek zorunda mı? 7 yaşında falan mısın?

Şimdi ne yaşayan bir babaanne ne dede ne de o oralet olan raf var...
Onlar öldü ev eskidi raf çöktü..
Ama ben hala o günleri yasatabiliyorum zihnimde.
Merak edenler için gelmiş arkadaş buna beğenmedim yapmış
Ben onun bdv konusundaki bir yorumuna beğenmedim yaptım diye hey Allah im kimlerle uğraşıyoruz ya

Bende ararım nur çok severim hatta eşimle gitiiğim çay bahcesinde isterim

E eppek Hayırdır intikam mı alıyorsun gelmiş buradaki paylaşımıma beğenmedim yapmışsın yaptığın yorumu herkes beğenmek zorunda mı? 7 yaşında falan mısın?

Nur lütfen burdan etiketleyip laf sokma yapma oda cevap verecek hiç istemediğimiz bizi ilgilendirmeyen bir şey.
Beğenmedime takılmak da çok gereksiz zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…