Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bende o arayistayim. Boykot malesef hepsi. Bisi bulana kadar Lekelileri ayırıyorum sabunlu sıcak suda bekletip citiliyorum sonra makineye atıyorum.

ben terlik giyemiyorum yaz kış yalın ayağım çorapta giyemem bugün terliklerimi çıkarmıyacam diye şartladım biri şamda biri yemende nasıl alışacağım bu işe bilmiyorum
Aynı bende öyleydim ya. Bu patik terlikler ayaktan hiç çıkmayınca alıştım hissetmiyorum ayagimda oldugunu. Panduf değil onlar çok sıcak oluyor.

Aynı bende öyleydim ya. Bu patik terlikler ayaktan hiç çıkmayınca alıştım hissetmiyorum ayagimda oldugunu. Panduf değil onlar çok sıcak oluyor.
Giyenlere çok imreniyorum kendime gelince giyemiyorum biraz da eşimin etkisi oldu terliğin çıkardığı sesden nefret ederdi yeni evliyken giyinmezdim şimdi laf ettsin kafasına yer

Bana hiç o kalitede bir ürün rast gelmedi beyazlatan çıkaran ürünlerde boykotlu
artık çamaşırda bingodan başka bir şey kulanamıyorum

Bende o arayistayim. Boykot malesef hepsi. Bisi bulana kadar Lekelileri ayırıyorum sabunlu sıcak suda bekletip citiliyorum sonra makineye atıyorum.
Yaa demekki tek dertli ben değilmişim

Giyenlere çok imreniyorum kendime gelince giyemiyorum biraz da eşimin etkisi oldu terliğin çıkardığı sesden nefret ederdi yeni evliyken giyinmezdim şimdi laf ettsin kafasına yer
Ay alışkanlık olur tabi nasıl giderse. Babamda öyleydi sesten nefret ederdi annemin inadına giydiğinden emindim ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…