Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ay alışkanlık olur tabi nasıl giderse. Babamda öyleydi sesten nefret ederdi annemin inadına giydiğinden emindim ama
Çocuklar hızlı yürse öyle terlikli değil topuklarını yere yere vursalar yavaş yürü diye arkasından bağırıyor oğlumda küçüken sanki inat eder gibi yapardı çocuğun yürümesi öyle kaldı

Benim tek şansım açık tenli olmama rağmen lekem yok kendimi 2 derce yaktım yeri bile zar zor belli gögüs bölgesi en hasas bölgesi
Oraya kireç sökücü fışkırdı ikinci derece yanık oldu zerre leke yok benim sorunum kızarmak güneş gördümmü kıpkırmızı oluyor yada biraz uğraşsam terim soyulmuş gibi sızlıyor

Son düzenleme:
Makineye atmadan önce beyaz sabunla lekeli yeri sabunlayip az çitile eğer üşenmezsen ya da bulaşık parlaticisi damlat üzerine öyle makineye at. Bunlar en iyi bildiklerim. Başka çözümü olan olursa ben de yeniliğe açığım

Kıyafet için olur mu bilmiyorum da bu hali koltuk lekeleri için stop diye bi sprey önermişti kuzenim. Bi bak istersen belki kıyafete de oluyordur
Kullandığım sprey var ama ben direk makinada kullanmak istiyorum bişeyi çünkü unutuyorum her zaman sıkmayı. Boşa yıkanmış oluyor.
Çamaşır sodası borax filan ardık bir şeyler uyduracağız beyazlarım iyden iyiye grileşti
O sodayı YouTube da gördüm deneyeceğim
Hem üşeniyorum hem bazen unutuyorum. Direk deterjan gözüne koyacağım pratik bişey var mı diye arıyorum aslında

Ben lekeler için hakiki zeytin yağı ile yapılan sabunu kullanıyorum. güzelce çitiliyorum mis gibi tertemiz oluyor.

Geçen haftalarda açık renk halıya kahve döküldü yazmıştım, hatırlayanlar olur belki. Bir gün sonra sabunlu bezle sildim çıktı.

Temizlik bezlerini, lekeli kiyaferleri de sabunla yıkıyorum

Not; köyüme gittiğimde 2 kalıp sabun alıyorum baya gidiyor.

Bulabilen bulup deneyebilir

Ben cilt lekeleri için yazdığını anladım citlemeye gelince aydınlandım

Oyyy nasil canim cektii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…