Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ne yaşadınız bilmiyorum varsa zorunuz Rabbim kolaylaştırsın aydınlığa çıkarsın

Ama donasyondan vazgecmeniz iyi olmuş ...doğru olmayan bir şey heleki inancınız varsa

penyez83 sizin çalışanlara zam işi ne oldu ? varmı bi gelişme bizde şuan için bişe yok haberlerdede eylül ayında asgari ücrete ara zam yapılabilir diye okudum ama netleşmemiş
Evet zam yapıldı. iyileştirme gibi yaptılar. Asgari ücret değişmez. Ocak 2025 de değişir bence

Ben ticaret lisesi muhasebe bölümden mezun oldum. 2000 yılından beri aktif olarak mesleğim üzerine çalışıyorum. Özel sektörde bir firmadayım. Çocuk yok

Olduğunuz yerde ne yapalirsiniz bi araştırın

bende 2003 ten beri çalışıyorum ,aslında 2001 de okul kantininde başlamıştım eşimin amca oğlunun ama sgk yapmadı
sonra 2003 te iplik fabrikasında 4 yıl 3 vardiye çalıştım.çok zordu 2007 de tazminatımı bıraktım çıktım
1 yıl evde kaldım çalışırken liseyide dışardan bitirmiştim bilgisayarlı muhasebe kursuna gittim.sertifika aldım,ama tecrübem yoktu bi inşaat firmasında genel muhasebeci bi kızın yanında işi öğrenmek için 2,5 yıl çalıştım ön muhasebe öğrendim,
sonra 3 yıl bi reklam firmasında çalıştım ön muhasebe olarak, 2015 te evimizin altına tuhafiye dükkanı açtım , tutmadı 2017 de kapattım sonra şimdiki çalıştığım tersane sektöründe yine ön muhasebe personel işlerine başladım , 2019-2020 döneminde kantin devr aldık oda pandamiden dolayı tutmadı yine bu işimden çağırdılar 2020 de tekrar buraya geldim ve hala burdayım inşallah burası son olur

Son düzenleme:
yarım gün part time bi iş sana daha iyi olur çocukların daha küçükler ilgilenecek biri varmı , ananne babanne bi yakının

yarım gün part time bi iş sana daha iyi olur çocukların daha küçükler ilgilenecek biri varmı , ananne babanne bi yakının
Anannne babanne varda annem bize yakın degil kayınvalidemlede biz şu anlık yakınız ama ben gidecem yakın zamanada Allah izin verirse yarım gün bulabilsem ne güzel olurud ev taşınınca artık o civarda arastirirm

Kız dünyayı dolaştım geldim.
Serince bir duş aldım oh.
Çamaşır attım, bitti, kurudu katlıcam
Dikiş işim vardı, elde, onu yaptım
Markete gittim, çocukların gönlünü ettim
Ortalık toparladım
Şimdi biraz daha hazırlık

Akşam yemek fikri aklımda (tavuk sote)

Dışarısı pek sıcak, çıkmayın a dostlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…