Düzenli Evimiz & Hayatımız

Hakkında hayırlı yollar açılsın🤲🏻
Bazen üzerinizde yükün farkına varmadan bu hayat yolunda koşturuyoruz aslında taşıdığımız bir enkaz bedenimize ruhumuza o kadar ağır gelsede toplum baskısından bırakamıyoruz.bırakmadığımız gibide onu bedenimize ruhumuza ait bir parca yapıyoruz
Tavsiyem sana bağlı yaşayan bu enkazdan kurtul,enkazı atarken tabiki yaraların olacak acıyacak belki kanayacak ama sonunda şunu diyeceksin oh be dünya varmış.
amin inşallah cumlemızın yolu cıceklerle donansın

bedenımız yaralı ama ruhumuz daha cok ve toplum baskısı ıle bazen maddıyat bazen cocuklar derken bızı haketmeyen adamlar ıcın hayatımızı heba edıyoruz bence

ve hep derım ozellıkle duzgun bır gelırı olsa, cogu kadın bosanır. tabı ne beter seyler yasayan var, sıddet aldatma, asırı yoksulluk ama ıste ınsanın yuku kendıne agır.

benım yaralarım vardı, yaralarımı sarsın ıstedım ama onun hayatından dolayı en buyuk hayalımden cocuktan vazgectım, cıcege kıyamayan ben, olseler de rahat etsem dıye dusundum annesı ıcın de hatta kendısı ıcın de.

heryere fotograflar ıle sıgındım anılarıma odaklanmaya calıstım umutlanmaya calıstım her zaman destekcı oldum hastaneye gıtsem gelmesın ıstedım ızın almasın ısınden

ya ben eskı karısının ayagına kadar gıdıp esımın gelecegı ıcın yalvardımm... daha neler neler

ama olmayınca olmuyor işte...

amin inşallah cumlemızın yolu cıceklerle donansın

bedenımız yaralı ama ruhumuz daha cok ve toplum baskısı ıle bazen maddıyat bazen cocuklar derken bızı haketmeyen adamlar ıcın hayatımızı heba edıyoruz bence

ve hep derım ozellıkle duzgun bır gelırı olsa, cogu kadın bosanır. tabı ne beter seyler yasayan var, sıddet aldatma, asırı yoksulluk ama ıste ınsanın yuku kendıne agır.

benım yaralarım vardı, yaralarımı sarsın ıstedım ama onun hayatından dolayı en buyuk hayalımden cocuktan vazgectım, cıcege kıyamayan ben, olseler de rahat etsem dıye dusundum annesı ıcın de hatta kendısı ıcın de.

heryere fotograflar ıle sıgındım anılarıma odaklanmaya calıstım umutlanmaya calıstım her zaman destekcı oldum hastaneye gıtsem gelmesın ıstedım ızın almasın ısınden

ya ben eskı karısının ayagına kadar gıdıp esımın gelecegı ıcın yalvardımm... daha neler neler

ama olmayınca olmuyor işte...
Ben bu konular hakkında çok yorum yapamıyorum bu yüzden bdv gibi yerler bana göre değil.
Karşı tarafı dinlemediğimiz bir konu hakkında sanal bir alemde sahte bir piskoloğa girişiyoruz gibi geliyor
Yanlış anlamayın Bunu sizin adınıza söylemedim yaşadıklarınıza sizin açınızdan çok üzüldüm.Bende oluşturduğunuz hissiyata dayanarak ve casaret alarak söylüyorum
Sizin piskolojik destek almaya ihtiyacınız var burdaki arkadaşlar size manevi destek verebilirler fikir verebilir yada atmanız gereken bir adımda sizi casaretlendirebilir ama ne yaparsanız yapın sizin somut bir desteğe ihtiyacınız var.
Bir aile tarapistine eşinizle gitseniz kabul etmezmi?

Tünaydın güne geç bir giriş yaptım aslında 9 da uyandım kahvaltı ettik çocuklar uyuyordu eşim çıkınca bende geri uyudum sonra yine uyandık çocuklara kahvaltı banada öğle yemeği niyetine oldu simdi eve girisecem yaw dün yaptigim işler neden bu gün yapılmamış gbi 😄 sizinde öylemi evi dümdüz ediyorum eşim cocuklarim bir tur atsa anında ev dağılıyor

papatyammm daha ıyı tanıyor :) o anlatsın özet ıstersen

benım de buaralar ıcım doldu resmen, o yuzden kusura bakma

41 yasındayım, ıkıncı evlılık, cocuk yok, ıstanbulda yasıyorum , dıs tıcaret uzmanıyım bır sırkette.

adım da filiz

memnun oldum...
Yanlış birşey demek istemem ama işiniz varmış hani maddi yeterirlik varsa ikinci evliliğe sıcak bakmıyorum istisanalar ilaki var ama çoğunluk hüsran rabim hakinizda hayırlısıni nasip etsin sabırlar versin birazda pisikoljik şiddette maruz kaliyorsunuz hani okurken sıkıldım cekilecek. Dertmi yahu yemeğe eleştiri alsam kalk sen yap derim diyorumda

afiyet
Öğlen yemeği yedim geldim :kk77: fikir olur diye yazayım ( porsiyonları az aldım ve ekmek yemedim )

Fırında sebzeli tavuk
Pirinç pilavı
Salata
Cacık
afiyet olsun canım ,
bende 1 haftadır falan öğle yemeğine gitmiyorum , sade soda,meyve,leblebi falan atıştırıyorum.
izine çıkınca zaten köyde dikkat edemicem diye :olamaz: :KK45:

afiyet

olsun canım ,
bende 1 haftadır falan öğle yemeğine gitmiyorum , sade soda,meyve,leblebi falan atıştırıyorum.
izine çıkınca zaten köyde dikkat edemicem diye :olamaz: :KK45:
İzinde yemeyeceğiz de ne zaman yiycez takıl kafana göre abla. Sonra rejime gireriz bizde :olamaz:

Evi toparladım
Bulaşık makinesini çalıştırdım
2 kez çamaşır attım
Dünden çamaşır vardı onu katladım
Ocak tezgah sildim
Evi süpürdüm
Toz aldım

Kahve içiyorum
ellerine sağlık :nazar: afiyet olsun dur bende kahve yapayım tek içme eşlik edeyim sana:KK5:

X