Düzenli Evimiz & Hayatımız

ARada çok uzun mesajlar vardı dikkatim dağılmış
Saat 11 olmuş halen uzanan yatan arkadaşlar için Pare "giyotini hak ettiler" yazdı

Bende giyotin Pencere adı ( satışını yapıyoruz ordan biliyorum ) pinhana pencere mi takacağız yazdım

Meğer giyotin diye bir kesici alet varmış bu gün öğrendim

Ay ben Mardin'i çok severim.
Pek çok kez geldim, gezdim, bayıldım
Ha yaşamak da güzel midir bilmem memnun musun ama çok güzeldi.
Yani yaşamida güzel merkez çok güzel bulunduğum ilçede küçük bir yer değil ama fazla sosyal alan yok olanlrda cafe filan bayan olarak rahat değilim onun dışında güzel yaşamı karşılaşırız belki bı gun belimi olur

Her gün yeni bir bilgi
Burası çok faydalı dostum

penyez83 şimdi baktım benim prim 6502 olmuş şu kademeli emeklilik çıksada olsak dimi
Bende hemen baktım bugün dahil 6.620 sgk gün var ( 580 gün kalmış) 7.200 gün olmasına

benim umudum yok çıkmaz kademeli emeklik. Nasibimiz varsa 58 yaşında maaş bağlanır

Evet bazı zorlukları var muhakkak kadınlara...
Ama güzeldi.
Esnaf her sattığını tattırmadan vermiyordu,ille tadına bakacaksın
Misafir olduğum da anlaşılıyordu besbelli, çok gönlü bol, misafirperver, candan insanlardı.
Tarihi, gezilecek görülecek yerleri zaten saymıyorum bile

Kim bilir, yeniden düşerse yolum, inşallah

Bende hemen baktım bugün dahil 6.620 sgk gün var ( 580 gün kalmış) 7.200 gün olmasına

benim umudum yok çıkmaz kademeli emeklik. Nasibimiz varsa 58 yaşında maaş bağlanır
niye 7200 sgk da 7000 yeterli değilmi ben öyle biliyorum senin maliş müşavir fazla yap primini demişti sanırım ,
benimde zaten 2 sene çalışıcam ben mecburen ozamanda benimde 7200 ü geçiyo

bizimde ailecek hep gitmek istediğimiz yerdir mardin

niye 7200 sk da 7000 yeterli değilmi ben öyle biliyorum senin maliş müşavir fazla yap primini demişti sanırım ,
benimde zaten 2 sene çalışıcam en mecburen ozamanda benimde 7200 ü geçiyo
7.000 şartlarda yazan da 7.200 yapıp öyle bırakmayı düşünüyorum. Bu kadar çalıştım 20 ay da Rabbim sağlık sıhhat versin çalışırım

Ayyyyyyyyg suprizzzzzzz annemin fizik yarın bitecekti bugün bitmiş seansları Allahım Allahım

Koştur koştur dosya kapat imzala dr ye götür oraya git buraya git

Haydaaaaaaaaa pare pare pare

Mevlam şifalar versin inşallah evde de annem koşturur da aynı şeyleri yaşamayız aminnnnnnnn

Gözünüz aydın canım inşAllah evde devamını getirir.

Annen babandan ders çıkarır kendine parem
Belki daha çok seni dinler haraket eder
Rabbim şifasınıda verir inşallah
Darısı babanın başına parem tedaviyide sağlıkla atlatır güzel sonuçlar alır
Rabbim sanada kolaylık sağlık küvvet versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…