Düzenli Evimiz & Hayatımız

Çok yorulduğun için sana üzülüyorum Her iş seni bekliyor paremmm

Acaba diyorum sabah 10 da kalkmak ve sadece ev işleri yapmak nasıl bur duygu gerçi kışın azda olsa yaşıyorum 365 günün 5 yada 10 belki 20 günü

Hafta sonu abimler geliyor izmirden gelinimizin iki evli ablası ve bekar kiz kardeşi de

Diyorum ki nereme motor taksam yada baz istasyonuna filan gitsem yada enerji üreten şu değirmen gibi şeylere gidip yükleme yapsam kendime

Bir haftalık menü çalışması yaptım biraz önce

Bu arada annemle fiziğe gidicem bahçe isleri misafirler yoğunum

Asıl en önemli mesele gelecek hafta doktor kontrolüm var onun korkusu heycanı var şimdiden

Suraya ben yoruldum hayat şarkısını paylaşın benim için

Diyecekler ki bu şekiller ne dua yöneticisi biri için arkadaşlar yorulup kaldi m yığıldım anlamında şey ettim

Rabbim güç kuvvet versin paremmm
Gelenlerden yardım eden olur umuduyla sana sarıldım

10 da kalkıp sadece ev işi yapmayanlar var parem o da hiç hoş değil
Allah yardimcin olsun güç kuvvet versin senin yazdıklarını okuyunca ciddi üzülüyorum da.

Rabbim güç kuvvet versin paremmm
Gelenlerden yardım eden olur umuduyla sana sarıldım
10 da kalkıp sadece ev işi yapmayanlar var parem o da hiç hoş değil
Allah yardimcin olsun güç kuvvet versin senin yazdıklarını okuyunca ciddi üzülüyorum da.
Rabbim sağlığımı bozmasın bugünlerimi aratmasin varsın koşalım

Hayat herkese bir şey sunuyor herkes kendi hayatının baş rolünü oynuyor

Bana verilen başrolde de bu ...bu düştü heybeme Rabbim anne babama karseslerime sevdiklerime saglik sıhhat versin bana da tabiki herşey olup gidiyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…