Düzenli Evimiz & Hayatımız

Iyi yaptın en azından cevabı vermişin için rahatlamış 👍👍
Çoğu söz içimde kaldı ama önceden hiç tepki veremezdim o yüzden bu kadarı bile iyi geldi aman zoruna giden oturup ağlayarak günlüğüne yazsın bundan sonra böyle

Çoğu söz içimde kaldı ama önceden hiç tepki veremezdim o yüzden bu kadarı bile iyi geldi aman zoruna giden oturup ağlayarak günlüğüne yazsın bundan sonra böyle
Tepki vermek lazım nane başka türlü kendimizi yiyip bitiriyoruz.
Taşınmanız kolaylıkla olsun, şimdiden kolay gelsin

Ben çok sakinim aslında ne olacak sanki hallolur diyorum da çevre baskısı var [çevre diye yazdığım kişileri tahmin etmek zor olmaz açılımını yapmama gerek yok 😅🤣🤣

Ne yazikki bazı insanlar böyle sesiz mesajdan anlamaz sesli uyuyarı vermen lazım sen sırını gösterdiysen bundan sonra sakin bir şekilde seyret bir daha sınır ihlali yapacakmı?
Şimdi sakin kal yarına odaklan güzelce dinlen eneji topla.

Ne yazikki bazı insanlar böyle sesiz mesajdan anlamaz sesli uyuyarı vermen lazım sen sırını gösterdiysen bundan sonra sakin bir şekilde seyret bir daha sınır ihlali yapacakmı?
Şimdi sakin kal yarına odaklan güzelce dinlen eneji topla.
Bunlar hep tecrübe ama uzun zaman sonra faliyete geçen 😅

Güzel gününe gölge düşürme boşver yeni ev yeni bir enerji her anın keyfini çıkar.
Benim sloganım "bırak herkes yerinde kalsın "
Nerde kalmak istiyorsa oraya park et sonra herkes kendi yoluna 🥰
Yeni komşular da var o listede 😅

Taşınma işleri ile ilgili biri densiz densiz konuştu şimdiye kadar sürmezmiş 2 günlük işe oyalaniyormusum gibi ağzının payını verdim ama canım sıkıldı
Kime neymiş istediğin kadar uzatırsın geniş geniş yaparsın işlerini, keyfinin kâhyasımıymış 😵‍💫 ne densiz insankar var

X