Düzenli Evimiz & Hayatımız

Tiniminimavihanim Oyy tinnoş tinnoş tinnoş
Hele minnoş minnoş minnoş muydu neydi

Mutlu seneler canım
Sevdiklerin sevildiklerinle nice yıllara...
Allah gönlündeki her güzelliği ömrüne sersin
Yaaa senii yiriimmmm teşekkür ederimmm pinhoşummm

Aslında hoş duruyor da bir arkadaşım da beni fincan şovlariyla bıktırdı kendime bile fincanda yapmayasim geliyor
Sırf ona inatnçay bardağında iç Lora

Yaa ben de bıktım kahve sunumcularından. Anladık yaa içiyosun tamam biz de içiyoz yaa biz paylaşmıyoruz diye içmiyoruz sanıyorlarsa diye falan sayıp sövüyorum

Demekki içimde kalmış, burda paylaşıyorum baksana

Termosla içiyorum yani gerekirse dimi bi sizin kahveniz var
Acayip bir sunum furyası var kız bunlar yarış yapıyor bide oylama yapıyorlargdhjd. Bende yanında kimin çikolatası şekeri güzelse ona veriyorum

Makarnanı ye de gel
Valla böyle kahve fotosu paylaşmam hiç sosyal medyada, paylaşana kızarım hatta saçma gelir ama size paylaşasım geliyor
Doğru ya bizde hiç paylaşmayız saçma gelir şu sıcaklarda bol bol limonata, dondurma,karpuz yiyoruz sıcak şeyler pek sarmıyo
Ama bugün aşırı sıcaktı klima açtım kapatınca sıcaklık belli oluyor yine

Doğum günü kızıı bugün erken çık dediler
Ayy benim çocukluğumun çizgisi ne severdik
Nasıl sıcak mı oralar? Valla burası gibi hiçbir yerin olacağını sanmıyorum da 47 dereceymiş artı nem siz düşünün derim
İstanbul 40 dereceymiş bugün yavaştan heryer Adana ya benziyor

Çook sıcakk teneffüsüm çok yanüyozzzzz
Buralar böyleyse oralar nasıldır kimbilir çiçeğim

Al bendede o kadar komşum kahveye çağırdı
Yemek bulaşık derken kayda değer bir şey yok yani
Ayakkabı kutuları yıkandı
Ecza kutularının yıkadım
Güveç kaplarım ortadaydı onları yıkadım
Yarında artık yerleştirme faslı olur birde bir doğum gününe çağırıldım öğleden sonrada oraya giderim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…