Düzenli Evimiz & Hayatımız

Tiniminimavihanim tinnoşum gün bitmeden yetiştim sabah gördüm ama yazamamıştım. Doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle birlikte nice nice güzel yılların olsun inşallah. İyiki doğdun
Canım fesleğenimmm çok teşekkür ederiimm sizlerde iyiki varsınızzz
Yoğunluktan sanırım görmemişim sağlıklı huzurlu yaşlar diliyorum iyiki doğdun
Olsun efserişkommm çook teşekkür ederişmm ablacımmm

Günaydın hanımlar
Cehennem sıcağına uyandığımız bi günden daha merhaba
Sanırım Çukurova'nın en sıcak bölgesindeyim en çukur burası hiç hava almıyor sabır, sabır..
Pizza hamuru yoğurdum yumurta vs.pişiriyorum bu aralar çocuklar yemiyor.Kızartma için bu aylarda airfryer iyi olurmuş

Valla çok fena yanıyoruz oralar daha fena tabi

Dün misafirim geldi akşam yaptıklarımı yazamadım. Bebekle hazırlık yapmak zormuş ilk kez tek yaptım

Evi süpürdüm
Evi sildim
Toz aldım
Banyo ve wc yıkandı
Lavabolar yıkandı
Havlular değiştirildi
Nevresimleri değiştirdim yıkadım
Balkon yıkandı
İkramlıklar hazırlandı
Elde yıkanacak bulaşıkları yıkadım
Kızımın oyuncaklarını topladım 3849594939 kez

ceyhan da yaşadım en ferah yerlerinden adana'nın ora bile yanıyormuş şimdi önceden olan dere ve kanallar karbuz tarlaları yerlerini binalara bıraktığı için sanırım

Günaydın
Uyu ablam ya zaten çalışıyorsun uyumak senin hakkın
Uyuyabilsem uyuyacağım daaa alışkanlık olmuş teneffüsum sabah namazından sonra uykum gelmiyor... birde ben öğlene kadar, işleri bitirip sonrası dinlenmeyi tercih edenlerdenim

ceyhan da yaşadım en ferah yerlerinden adana'nın ora bile yanıyormuş şimdi önceden olan dere ve kanallar karbuz tarlaları yerlerini binalara bıraktığı için sanırım
Maalesef öyle heryer betonlaştı Pozantı falan bayağ serin buraya göre eminim bugünlerde oralarda sıcaktır.
Haberde gördüm yüzyılın en yüksek sıcaklıkları diyordu
Dini bi kitapta yıllar önce okumuştum cehennem sıcağını atmak için üflermiş yılda bir kez doğru mu bilmiyorum ama bakarım yine.

Tatil ne iyi olurdu yayla evi falan ne yapalım cennette nasip olur inşallah. Tabi o tarafta da yanmazsak
Dünya garip bir yer beklenmedik anda umudu kestigin şeyler bile oluyor Allah nasip ettirmeyecegi şeyi hayal ettirmezmiş öncelikli hayırlı olan olsun hayatımızda

Eki Görüntüle 3272809 şimdilik ferah havalardayız biz
Aa cennettesiniz siz yaz ayında böyle sıcaklığa yaz demem ilkbahar gibi
Uyuyabilsem uyuyacağım daaa alışkanlık olmuş teneffüsum sabah namazından sonra uykum gelmiyor... birde ben öğlene kadar, işleri bitirip sonrası dinlenmeyi tercih edenlerdenim
Doğrudur öyle oluyor bende öyleyim ben henüz kahvaltı yapamadım pizza yı bekliyoruz.

Selamlar
Bugun epey ev işi yaptım kızlar.
Bahçe evindeyim, beyaz eşyaları çeke çeke bir temizlik yaptım.
Süpürdüm.
Yerleri sildim çamaşır suyuyla.
Mutfak dolaplarını komple boşaltıp sildim Yeniden düzenledim.
Sağı solu topladım.
Kahvaltı-bulaşık hallettik annemle.
Boya yaptım
Benim yıllar evvel birinden hediye gelen kahverengi bir zigon sehpa takımım vardı.
Onu beyaza boyamaya karar verdim ve buraya getirdim. Burda zımparaladım ve boyadım
Mobilyalarıma bu şekilde daha uygun olacak. Hem de bana eğlence çıktı.
Hoşuma gitti bu iş, her şeyi boyayasım var
Kuruyorlar şimdi, bitti işim

Evi mis gibi edince misafir çağırdık,annemle düşündük halamları, kuzenimi çağırdık
Hamur yapacağız (pişi)
Çocukumu uyuttum.
Şimdi dinleniyorum.
Hamuru ben yapmıcam,annemin işi.
Bugun de böyle.
Hava da cehennem gibi değil şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…