Düzenli Evimiz & Hayatımız

14'te olabilir evet direksiyon dersleri, zam gelmiş ama yardımcı olundu sanırım.Adana her yönden daha uygun bir şehir niye bilmiyorum🤣 Ben bura büyükşehir daha pahalı diye düşünmüştüm sizin oraya göre.
Bende şaşırdım. Ama şöyle bir şey var bizim ilde tüm kurslar ortak fiyat. Adanada da belki yüksek olan yerler vardır diye düşünüyorum. Öyle olunca rekabet oluyor fiyatı bazıları çok düşürüyor

İstedikleri kadar versem tabi yetmez vermiyorum tabiki.
Sen napıyosun penyez iyi misin?
Yeterli miktarda içsinler ben günde en az 10 kupa bardak içiyorum yetmiyor :olamaz:

İyiyim çok şükür çalışmaya devam bir yaramazlık yok bonusum. Evin boya oldu ışıl ışıldır her yer güle güle kirletin:süslü:

Yeterli miktarda içsinler ben günde en az 10 kupa bardak içiyorum yetmiyor :olamaz:

İyiyim çok şükür çalışmaya devam bir yaramazlık yok bonusum. Evin boya oldu ışıl ışıldır her yer güle güle kirletin:süslü:

Duvarlar ışıl da yerler öyle değil süpürüyorum arkamı dönüyorum yine dökülmüş. Yazın temizlik çok yorucu ciddi yorucu

Bende şaşırdım. Ama şöyle bir şey var bizim ilde tüm kurslar ortak fiyat. Adanada da belki yüksek olan yerler vardır diye düşünüyorum. Öyle olunca rekabet oluyor fiyatı bazıları çok düşürüyor
O kadar çok var ki 🤣 her yıl bir tane kurs açılıyordur belki de🤣 7 bin diye biliyorum ama bizim için indirim yapıldı 5 kişi gitmiş olduk .

MssPARE MssPARE balkona kat çıktım :KK45:

Bil bakalım noldu hahahaha altta yeni yer açıldı
:ruh: Çok tatlişler.. :KK37:
Kızlarım Erzurumlu olduklarını farkettiler bir de bunların çayı çıktı başıma ayyyyy
Dün benim de içime bi Erzurumlu kaçtı galiba çay aşeriyordum resmen bi demlik içesim vardı sabah bol bol içtim.🤣
Ailemden en çok ben içiyorum.

Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim tinnosummmm canım benim doğum günün kutlu olsun kocamannnn:anne: sarıldım ve öptümmmmm:KK60:

pastayı ben yaptım farz et ve üfle 🎂
Pakette de sağlık huzur mutluluk sevgi para şans ne ararsan hepsi var 🎁
Pamuğummmm çok teşekkür ederiimm. 😍😍💜💜🕊️🐣 bende çokça sarıldımmmm ve pastan çook güzel olmuş😍😍
Sevdiklerim hep yanımda olsunnn🕊️🤲🏻
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim iyi ki dogmussun gonlundeki hersey bir an once olsun🥳🥳hayirli uzun ömürler versin Rabbim 💚💚
Lorammmm teşekkür ederiiimm😍😍💜💜🐣 aminn aminnn çiçeğim😍😘
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim tinnoşum doğum günün kutlu olsun canım benim❤️🌸
Sivitimmmmm teşekkür ederimm balımmmm😍😍💜💜🐣🥹
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim yeni gördüm canım iyi ki doğmuşsun hayırlı,bebişli bir yıl olsun senin için inş.💐💐💐 :KK37:
Oyy bütün kalbimle aminn aminnnn😍😍💜💜🕊️🕊️🤲🏻teşekkür ederimmm çiçeğimmm🐣♥️

Eveet merhabayın kızlar.
Cumanız hayırlı bereketli olsun🌹
Bugun bahçedeyim,annemler de var.
Sabah annemle iki tane halı yıkadık 😁
Verandayı da yıkadım.
Ortalık topladım.
Diğerleri bahçe işleri ile uğraştı ben ev işleri.

Denize gidemiyorsanız halı yıkayın kızlar, bu havada yapılacak en iyi aktivite 🥵😂😂
Ankara yanıyor bugun.
Bahçe bir nebze serin. Bir nebze, çok az bir nebze 😂

Şimdi çocuklara bir karpuz keyfi yaşatayım.
Anama babama kocama kahve yapayım.
Sonra buluruz birşeyler 😉
Neşeliyim bugun nedense 🤓😉🤓
Sevgiler kızlarcım ❤️

IMG_20230714_142914.jpg

İçelim 🤓

Domatesli makarna çekti canım yapıyorum😍🍝şimdi sıcakta zaten iştah gitmiş durumda karpuz, makarna vs.
yiyesim geliyor.
Evi toparladım, süpürdüm.
Masayı sildim.lavabo yıkandı.
Çöpler indi bi dünya bulaşık yıkadım.
Çöp kutusu yıkandı.
Yukkamı suladım.
Rahatsızım ayaklarımı zor kaldırıyorum stresten erken regl oldum.🥴

X