Düzenli Evimiz & Hayatımız

Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim tinnoşum gün bitmeden yetiştim 😄 sabah gördüm ama yazamamıştım. Doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle birlikte nice nice güzel yılların olsun inşallah. İyiki doğdun 🥰🥰❤️❤️💐💐
Canım fesleğenimmm çok teşekkür ederiimm sizlerde iyiki varsınızzz :KK74: :KK74: :KK200: :KK200: :KK200: :anne: :anne: :anne: :anne:
Yoğunluktan sanırım görmemişim 🙈sağlıklı huzurlu yaşlar diliyorum iyiki doğdun 🎊🎉🥳
Olsun efserişkommm😍😍😍 çook teşekkür ederişmm ablacımmm:KK200::KK74::KK36::anne::anne::anne:

Günaydın hanımlar💐💐
Cehennem sıcağına uyandığımız bi günden daha merhaba🤣🥴
Sanırım Çukurova'nın en sıcak bölgesindeyim en çukur burası hiç hava almıyor sabır, sabır..😌
Pizza hamuru yoğurdum yumurta vs.pişiriyorum bu aralar çocuklar yemiyor.Kızartma için bu aylarda airfryer iyi olurmuş👍

Günaydın hanımlar💐💐
Sanırım Çukurova'nın en sıcak bölgesindeyim en çukur burası hiç hava almıyor sabır, sabır..😌
Pizza hamuru yoğurdum yumurta vs.pişiriyorum bu aralar çocuklar yemiyor.Kızartma için bu aylarda airfryer iyi olurmuş👍
Valla çok fena yanıyoruz oralar daha fena tabi 🥵

Dün misafirim geldi akşam yaptıklarımı yazamadım. Bebekle hazırlık yapmak zormuş ilk kez tek yaptım 😵‍💫

🍁 Evi süpürdüm
🍁 Evi sildim
🍁 Toz aldım
🍁 Banyo ve wc yıkandı
🍁 Lavabolar yıkandı
🍁 Havlular değiştirildi
🍁 Nevresimleri değiştirdim yıkadım
🍁 Balkon yıkandı
🍁 İkramlıklar hazırlandı
🍁 Elde yıkanacak bulaşıkları yıkadım
🍁 Kızımın oyuncaklarını topladım 3849594939 kez

Günaydın hanımlar💐💐
ceyhan da yaşadım en ferah yerlerinden adana'nın ora bile yanıyormuş şimdi önceden olan dere ve kanallar karbuz tarlaları yerlerini binalara bıraktığı için sanırım

20230715_103231.jpg
şimdilik ferah havalardayız biz

Günaydın😊
Uyu ablam ya zaten çalışıyorsun uyumak senin hakkın 😅
Uyuyabilsem uyuyacağım daaa :KK70:alışkanlık olmuş teneffüsum sabah namazından sonra uykum gelmiyor... birde ben öğlene kadar, işleri bitirip sonrası dinlenmeyi tercih edenlerdenim :super:

ceyhan da yaşadım en ferah yerlerinden adana'nın ora bile yanıyormuş şimdi önceden olan dere ve kanallar karbuz tarlaları yerlerini binalara bıraktığı için sanırım
Maalesef öyle heryer betonlaştı🥺 Pozantı falan bayağ serin buraya göre eminim bugünlerde oralarda sıcaktır.
Haberde gördüm yüzyılın en yüksek sıcaklıkları diyordu🤷
Dini bi kitapta yıllar önce okumuştum cehennem sıcağını atmak için üflermiş yılda bir kez doğru mu bilmiyorum ama bakarım yine.😓

Tatil ne iyi olurdu yayla evi falan ne yapalım cennette nasip olur inşallah.🤣 Tabi o tarafta da yanmazsak🥺
Dünya garip bir yer beklenmedik anda umudu kestigin şeyler bile oluyor Allah nasip ettirmeyecegi şeyi hayal ettirmezmiş öncelikli hayırlı olan olsun hayatımızda

Eki Görüntüle 3272809 şimdilik ferah havalardayız biz
Aa cennettesiniz siz yaz ayında böyle sıcaklığa yaz demem ilkbahar gibi😍
Uyuyabilsem uyuyacağım daaa :KK70:alışkanlık olmuş teneffüsum sabah namazından sonra uykum gelmiyor... birde ben öğlene kadar, işleri bitirip sonrası dinlenmeyi tercih edenlerdenim :super:
Doğrudur öyle oluyor bende öyleyim ben henüz kahvaltı yapamadım🙈 pizza yı bekliyoruz.😅

Selamlar 😉
Bugun epey ev işi yaptım kızlar.
Bahçe evindeyim, beyaz eşyaları çeke çeke bir temizlik yaptım.
Süpürdüm.
Yerleri sildim çamaşır suyuyla.
Mutfak dolaplarını komple boşaltıp sildim Yeniden düzenledim.
Sağı solu topladım.
Kahvaltı-bulaşık hallettik annemle.
Boya yaptım 😁
Benim yıllar evvel birinden hediye gelen kahverengi bir zigon sehpa takımım vardı.
Onu beyaza boyamaya karar verdim ve buraya getirdim. Burda zımparaladım ve boyadım 🤓
Mobilyalarıma bu şekilde daha uygun olacak. Hem de bana eğlence çıktı.
Hoşuma gitti bu iş, her şeyi boyayasım var 😂
Kuruyorlar şimdi, bitti işim☺️

Evi mis gibi edince misafir çağırdık,annemle düşündük halamları, kuzenimi çağırdık 😉
Hamur yapacağız (pişi)
Çocukumu uyuttum.
Şimdi dinleniyorum.
Hamuru ben yapmıcam,annemin işi.
Bugun de böyle.
Hava da cehennem gibi değil şükür.
🌹🥰

X