Düşünmekten moralim bozuluyor yardım eder misiniz?

uzguuun

Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2021
312
88
25
Şuan ciddi bir ilişkim var. 3 yılı geçti.Nasipse evlenmek istiyoruz. Çok zor zamanlar geçirdik çok üzüldüğüm zamanlar da oldu ama o dönemleri düşünmemeye çalışıyorum. Sınava hazırlandım iki yıl tatile ihtiyacım olduğunu düşünüp sahil kenarında oturan arkadaşımın yanına gittim. 1 gece kalıp ertesi gün döndüm. gittiğim şehir de üniversite okuduğum şehir zaten. iki gün de plaja gittik. ilk gün sahile gittiğimizde hani yakışıklı veya güzel birini gördüğümüzde ne kadar hoşmuş diye bi düşünür anlık ilgi duyarız ya öyle bişey hissettim.Dubalara çıkmaya çalışıyoduk orda oturuyodu. O an ordan uzaklaştım fazla durmadım yanımda arkadaşım vardı denizin içindeydik zaten diye ama o kadar kurdum ki kafamda başkasından hoşlanıp sevgilime acaba ihanet mi etmiş oldum diye. Şimdi görsem yüzünü bile tanımam bilmem hatırlamıyorum bile.normalde de fazla pinpirikli takıntılı biriyimdir. Kendimi karaktersiz biriymişim gibi hissediyorum. hoşlandım mı diye kendimi yedim. bu olağan bi durum mu anormal mi? Ben mi büyütüyorum?

Ne alaka ya, insanın aklından geçebilir böyle seyler. Abartmaya gerek yok.
Benim de lüle lüle saçlı kumral gamzeli adam görünce dibim düşüyorne var bunda, hiç de kendimi ihanet etmiş vs hissetmiyorum. Reklam camiası bile ürünleri çekici kişilere tanittiriyor. Bu gayet doğal bir şey. Adama kur yapmadiysan, iletişim kurup numaranı vermediysen,kendini kremletmediysen ihanetin yanından geçmiş sayilmazsin

yok canım olmadı öyle bişey

Yok daha neler

Harekete geçmediğimiz ,düşüncelerden oluşan şeylerden Allah bile bizi sorumlu kılmamışken sen niye takıntı yaptın ki,olabilir hoştur güzel bakmışsındır geçip gitmiş sil kafandan yani

Yakışıklı birini gördünüz , gözünüze hoş geldi. Burada iç sesinizin ne dediği önemli aslında.

"Allah sahibine bağışlasın" mı dediniz ; "Keşke benim olsa" mı ?

Son düzenleme:
Yeterince hevesini almadan, flortleşmeden yapilan uzun ilişkiler pişmanliktir bence.

Bir yaz benim de başima gelmişti boyle bir şey, o aralar kaç yasindaydim hatirlamiyorum da kucuktum baya 17 filan olmaliyim ve sevgilim varken gittigimiz tatilde assiiirrii tatli bir cocuk denk gelmişti. Gayet tatil bitene kadar cocukla takilmiştim. Sonra numaralarimizi verdik ama ben donunce yazlik olmayanla devam etmiştim seneye ayni yere tatile gidince de yine o cocukla takilmistim. Ne guzeldi.

Benim de böyle yay burcu olup yağuşuklu birini görünce ben erkek arkadaşıma ihanet mi ettim diye kendini yiyip bitiren bir arkadaşım var..

Ben de hep ona diyorum yağuşukluya da bakmisek ölek..

Biz kadınlar erkeklerin hatuna baktığı gözle bakmıyoruz hem

bu konularda katı birisi önceleri çok kıskanırdı böyle şeyleri herhalde ben kendimi kasıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…