Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

esteryacım sen testi bikaç gün sonra tekrarlamayı düşünüyomusun tatlım bak hala karnın ağrıyo yanii

çok geçmiş olsun canım allah tekrar yaşatmasın
benim kürtaj olduğu için dr bekle 3 ay dedi rahim dinlensin diye ama kürtaja gerek kalmadan düşük yaşayanlarda böyle olmayabiliyomuş diye duydum htta hemen hamile kalanlarıda duydum ama ben yinede beklerdim enaz bi adetin geçmesini

bnm de ole olduy adet olur gibi bnde 4 gün önce kaybettim bi adet olayım ondan sonra tekrar deneemk istiyorum
düsükten on gün içinde olma ihtimalicok yüksekmiş..

arkadaşlar günaydın hepinize nasılsınız ben malum canım harıkacım evet devam sabırla beklıyorum işlerin bitmesiniki temizligimi yapıp rahat rahat nefes alım ondan sonrasını biliyosun canım boyacılar içerde ara ara girmeye çalışıyorum ama sizi özlüyorum fazla giremiyorum kalamıyorum temizlikte başlarsa daha hiç giremem bi süre heralde ama yookkk gecede olsa yoklarım sizi ben sizsiz yapamammm:1hug::1hug::1hug:......
...

Son düzenleme:
::CüvCüv::BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........canım yasemınımız :teytey::teytey:HAMİLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE:teytey:hihoyyytRABBİM NAZARLARDAN KORUSUN
2-entrika.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
3-tugbamurat..........14 haziran KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
7-easy.....................TOPİGİMİZİN İLK HAMİLESİ:CüvCüv::teytey::teytey::RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN
8-umut sevgim.........koruma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
9-gulkurusu.............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
10-kubram..............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
14-fatima38...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
15-ebruli22...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
16-hpt-honey............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
17-boncuk32............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 15 gün hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
25-esterya.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
26-nurhayatk..............hihoyyyt
27-busem68................1 kasım KALAN SÜRE 5 buçuk ay hihoyyyt
28-empty002...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
29-belenay..................30 temmuz KALAN SÜRE 2 buçuk ayhihoyyyt
30-sibela....................korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
31-sinemyet...............2agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ayhihoyyyt
32-megryann..............hihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla:Saruboceq:

günaydın arkadaşlar,
ben iyiyim enrikacım sen kıpır kıpır pıtır pıtır, bendende hayırdır inşallah canım.

harikacım yok yok belli olmaz demiyorum artık,bence bişey yok,zaten bu durumda ümitlenmekle kendimize kötülük ediyoruz,yıkım oluyor,ben eskisi gibi büyük hayal kırıklığı yaşamıyorum artık,biraz boşverdim,yoruldum sanırım:1no2:

günaydın kızlar..hastaneden geldim 1 saat önce sonucun çıkmasını bekliyoruz...sizler nasılsınız var mı bir gelişme :))

yol gez çok teşekkür ederim darısı başına arkadaşım....sen kimyasal gebelik yaşamışsın...bende yaşamıştım onda korunma süresi yok kürtaj olmadığın için sadece 1 adet dönemini gör demişti dr um bana sonra korunmamıştık 1 aydan sonra....çok geçmiş olsun....:1hug:

günaydın kızlar a.s. nasılsınız bakalım bugün benim içimde sebepsiz bi heyecan var kalbim pıtır pıtır hayırdır inşallah :1no2:

canımsın yaaa..hep öyle devam eder inşallah canım mutluluğun daim olsun....enrikacığım yokmu hiç belirti....

kolay gelsin canım arkadaşım benim bende çok alıştım sizlere hep aklım sizde :)

enrikam kasıklarım agrıyor amaartık takmıyorum :)

tekrarlamıycam canım adet olmayı bekliycem

bencede esteryacım en iyi belirti o zaten benim fikrime görede zaman göstericek bize

ama sibelcim tamam bütün ümitlerimizi ona bağlamayalım ama böylede boşvermeyelim ortasında yaşamak lazım sanırım bunu, bende şayet adet olursam hayali hüsrana uğramam ama diğer ihtimalide silip atmıyorum sonuçta sizde bu ay korunmadınız dimi, ki biz bu ayın başlarında korunmaya devam etmiştik :)) belki benim ihtimalim dahada zayıff :)

Son düzenleme:

tuğbacığım kolay gelsin tatlım çok yorma vücudunu...özletme kendini tatlım arada bir ses ver bizlere....

enrikam kasıklarım agrıyor amaartık takmıyorum :)

tekrarlamıycam canım adet olmayı bekliycem

canım benim takma tatlım....ah bir rahat olmayı başarabilsen inan esteryacığım herşey süper olacak :)))kırmızılar gelmeyecek inşallah tüm dualarım enrikam ve seninle hayırlısıyla....

canımsın yaaa..hep öyle devam eder inşallah canım mutluluğun daim olsun....enrikacığım yokmu hiç belirti....

oo güzelim benim amin arkadaşım ama hiçbi belirtim yok daha ben bu içimdeki heyecanıda ona yormuyorum açıkçası bide havalar güzelleşti ama ben hala çok üşüyorum ateşimde var biraz işallah hasta olmam böbreklerimde ağrıyo hala onun huzursuzluğu heralde içimdekide

merhaba kızlar nasılsınız bakalım ben bişey sormak istiyorum düşükten yada kürtajdan sonra adet düzenliği yaşadınızmı ve ne kadar sürdü ben adet olalı 10 günü geçiyor hala devam ediyor acaba bunun düşükle kürtajla alakası varmı

canım dikkat et aman üşütme...akşam bende dondum kalın eşofmanla gezdim evde kocam kısa kolluyla galiba sorun bendeydi...sonucu öğreneceğim sitede sorun var açmıyor... telefon edeceğim biraz daha geçsinde....

ben yaşamadığım belenaycığım ama düşük sonrası ilk adetimde çok kanamam olmuştu okadar...ama düzensizlik olması normal canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…