Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

yasemincim varmı biraz öyle başdönmesi falan mide bulantısı kasıkların ağrıyomu hala bide ne zaman başlamıştı ağrımaya adetinden kaçgün önce

zaten tek tesellim o

evet yasemincim kendini iyice dinle kontrol et,belirtilerini bizimle paylaş,bire bir gebelik belirtlilerini aktarki bize,bizde kendimizle karşılaştıralım gerçi benim bu ay zor artık ama diğer ay incir kürü yapacam bakalım hayırlısı.

yasemincim varmı biraz öyle başdönmesi falan mide bulantısı kasıkların ağrıyomu hala bide ne zaman başlamıştı ağrımaya adetinden kaçgün önce

enrikacığım buğün 4+2 günlük daha ..çok minik...onun için belirti falan yok canım...bugün olmadı sancım..adetime 2-3 gün varken başlamıştı karnımda ve kasıklarımda...ne mide bulantısı ne baş dönmesi...hiçbiri yok...normalde 5 haftadan sonra başlarmış...hayırlısı bakalım...:1hug:

sevkimi aldım kızlar sabah hastaneye uğrayıp kan vereceğim yine...inşallah katlamıştır sonucum..11 gibi öğreniriz yine hep birlikte teyzoşlarla :)))

arkadaşlar şimdi kuzenimin hamile olduğunu öğrendim sevinmem gerekirken birden bişiler oldu bana ağlıyorum şimdi bebişim benimle olsaydı bende hamile olacaktım şimdi offf yaaaaa:çok üzgünüm:

arkadaşlar şimdi kuzenimin hamile olduğunu öğrendim sevinmem gerekirken birden bişiler oldu bana ağlıyorum şimdi bebişim benimle olsaydı bende hamile olacaktım şimdi offf yaaaaa:çok üzgünüm:

busem haklısın elimizde olmadan düşünüyoruz öyle düşündükte..ama oldu ve bitti hayırlısı böyleymiş arkadaşım..şükür inançlı insanlarız...onun için sabırla bekleyeceksin ve meleğin gelecek en kısa zamanda :)):1hug:

olsun hayatım seninde olcak nasılsa üzülme sen, hayırlısı buymuş diyoruz ya hep sen; bebeğini sağsalim dünyaya getirmesi için kuzenine dua et canım o zaman kendini daha iyi hissediceksin inan :1hug:

olsun hayatım seninde olcak nasılsa üzülme sen, hayırlısı buymuş diyoruz ya hep sen; bebeğini sağsalim dünyaya getirmesi için kuzenine dua et canım o zaman kendini daha iyi hissediceksin inan :1hug:

edicem tabiki hayırlısıyla kucağına alsın bebişiniii:çok üzgünüm:

sibelcim sen neden ümidini kestin bakayım bu aydan

canım zaten kist var bende ama ona rağmen doktorum diğer yumurtalıktan olur belki dedi,yumurta takibi yapmadık,bende akıntımdan yumurtlama günümü bulmaya çalıştım,hani şu meşhur uzayan akıntı varya işte onu bu ay hiç göremedim,o yüzden hiç umudum yok bu ay,bide adetim başlamadan evvel hatırlarsan pembe akıntı var diyordum,1 hafta pembe akıntı oldu sonra adetim söktü,ee bide adetin ilk dünü hangisi belirleyemedim,anlıyacağın bu ay böyle bir karambol oldu.senağlama

yasemin-66 işallah sağlıklı bi beğin olur canım
arkadaşlar ben düşük yaptım, çok erken düşük oldu.
Kürtaja falan kalmadı adet görüyormuşum gibi düşürdüm.
Doktor cinsel pehriz vermedi. kanama geçtikten sonra hemen bebek için çalışmaya başlayabilirsiniz dedi. ama burada 3-4 aydan bahsediliyor.
hiç çok erken düşük yapıpta benim durumumda olan var mı?

bnm de ole olduy adet olur gibi bnde 4 gün önce kaybettim bi adet olayım ondan sonra tekrar deneemk istiyorum
düsükten on gün içinde olma ihtimalicok yüksekmiş..

günaydın kızlar a.s. nasılsınız bakalım bugün benim içimde sebepsiz bi heyecan var kalbim pıtır pıtır hayırdır inşallah :1no2:

haklısın tatlım ama yinede hiiiç belli olmaz şayet adet olursanda en azından gelecek ay belli tarihlere yoğunlaşırsın
bu ay benim durumumda seninkine benziyo biraz sibelcim pek akıntım olmadı gibi bakalım artık 8 gün sonra görcez

yasemincim kan vericekti bugün yine merakla bekliyorum ben ama dediğim gibi herşey yolunda olucak inşallah Şeniz
tuğbacım sen nasılsın güzelim boyaya devam dimi hala, o yüzden pek kalamıyosun zaten burda bizimle ama olsun bitince missss gibi olucak evin
busemcim sen nasıl oldun canım nasıl hissediyosun kendini
belenaycım nurhayatçım sizler nasılsınız dünden beri pek görmüyorum sizi burda :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…