Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

kızlar....birde adaçayı içmiştim sıksık 1 fincan ama hamile olmadığınızdan emin olun yoksa düşüge neden oluyor...adaçayıda iltihap sökücü ve kanalları açıyor ve folik asitimi aldım birde e vitamini alın kızlar bebeğin tutunmasına yardımcı oluyormuş....ben hala alıyorum e vitaminini :)))

benim artık içimden hiç bişi yapmak gelmiyor
kocam rahat umrunda degil ben dun uzuluyorum adam lay lay lomm
banane ya

sanada günaydın buseciğim...iyiyim canım şimdilik bir sıkıntım yok....meleğimde iyidir inşallah teyzesi...haftaya cuma gideyim diyorum dr a 6 haftalık olacak o zaman...şuan 4 haftalık bir mercimek ooo:ecrin_bebek:[/QUOTE

canım meleğin seninle ca nım gayette sağlıklı sen içini ferah tut iyi yaparsın 6 haftalık olsun bakalım teyzesi onu yirrrr:CüvCüv:

yasemincim saol tatlım eğer görürsem bende kırmızıları keçiboynuzunu yaparım bide adetim boyunca hergün adaçayı içerim bide yatmadan adaçayı yağını denerim yine :)
inşallaaaah gerek kalmaz :Saruboceq:

erkekler sadece bi kac saat üzülüyo ama onlar sadece var die biliyo biz içimzde hiisediyoruz bizi bizden baskası anlayamaz ki bn bi daha anne olmak istiyorum bu depresyon da bi daha anne olana kadar gecmiyecek biliyorum her bebek hamile gördügümde aglamaya devam edicem esimde daha erken kendini toplasın bunyem istiyoda bn boyle daha zayıf düsüyorum hergün aglamaktan

geçmiş olsun canım allah tekrar yaşatmasın artık aklından çıkarmaya çalışmalısın bak ne güzel farkındasın yaptığının vucudunu olumsuz etkilediğini nasılsa tekrar hamile kalıcaksın ve ozaman herşey çok güzel olucak
cnm kaç gün oldu düşük olalı

canım beniiiim :1hug:
ne kadar korunucaksınız dr ne dedi

ya doktor hiç bişey demedi 7 haftalıktı zaten gittigimde düsmüs ole dedi utrasonda baktı düsmüs dedi sonra parcaları kürtajlamı yoksa haplam ı temizleyelim deddi
beynim durmustu sadece kafamda düstü die sesi cınlıyodu hap dedim nasıl yazdı nasıl cıktım odadan hatırlamıyorum bile ama kürtaj olamdıgı için üstünnden bi adet gecince olabliri diyolar

bende duydum hemen hamile kalanları
ben kürtaj olmuştum dr bana 3 ay korun demişti rahim dinlensin diye
sen tabiki kendini nasıl rahat hissediceksen öyle yapmalısın bi ay sonra umarım sağlıkla hamile kalırsın

en cok da bu dönemi atlatmak için hissidyorum yollarda hamile görsem aglıycam bn biliyorum bebeklere bakasım bile gelmiyo artık

ama olurmu öyle tam tersi hamile ve bebek gördünmü ümitlenmelisin tatlım seninde olucak kısa bi süre sonra sonuçta sen onu çok istiyosun sana gelmesi için bi engelde yok zamanını bekliyo sadece

en cok da bu dönemi atlatmak için hissidyorum yollarda hamile görsem aglıycam bn biliyorum bebeklere bakasım bile gelmiyo artık

canım benim yaa:1hug: ,
bende senin gibiyim yolda hamile görsem ağlamak geliyo içimden içim cız ediyo,hele merketlerde satılan biberonları felan görünce...:çok üzgünüm:
ama napalım kader kısmetmiş bizde inşallah hamiş oluruz bi gün.:Saruboceq:

insallah allah en kısa zamanda saglıklı bir bebek nasip eder de unutaam yinede ama bi teselli olur bi umut olur...

insallah allah en kısa zamanda saglıklı bir bebek nasip eder de unutaam yinede ama bi teselli olur bi umut olur...

ktgciğim şunu unutmaki o düşürdüğün bebek sakat yani problemi olan bir bebekti ve sana tutunamadı...allah korusun sakat olmaktansa düşmesi daha hayırlı ve çok şükretmelisinki sende ve eşinde problem yok ki hamile kalabiliyorsun...

X