Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

kansızlık var galiba sendede hıı bende kendimi bildim bileli öyleyim artık herşeyide ona bağlıyorum :bbo:

belenaycım benim kürtajdan sonra 30. günde geldi ve herzamanki gibiydi adetim ama dr bana önceden söylemişti düzensizlik olabilir diye, aslında 10 günde az değil istersen canım bikaçgün daha sürerse bi göster dr.a hıı

ayyy çok mutluyum yaseminim herşey yolunda bak :sm_cool:
off valla halaya devammm alkisalkisalkis
:teytey::teytey:

kansızlık var galiba sendede hıı bende kendimi bildim bileli öyleyim artık herşeyide ona bağlıyorum :bbo:

yok canım kansızlığım 13 tü hemoğlobinim....galiba hamilelikle alakalı diye düşünüyorum önceden üşümezdim hiç...

ayyy çok mutluyum yaseminim herşey yolunda bak :sm_cool:
off valla halaya devammm alkisalkisalkis
:teytey::teytey:

canım benim güzel yüreklim....inşallah yolunda olacak tatlım...darısı hepinizin başına...ama hala inananmıyorum galiba eşim gibi bende kucağıma alınca inanacağım...:1hug:

yasemin gözlerim doldu ya şimdiki duam bebişinin kalbini duyman hayırsıyla haftaya oda olucak delikafadulden
:1hug:

yasemin gözlerim doldu ya şimdiki duam bebişinin kalbini duyman hayırsıyla haftaya oda olucak delikafadulden
:1hug:

ay canım bende öyleyim hep gözlerim dolarak okuyorum yazdıklarınızı...akşam dr auğrayacağım muayenehanesine...bakalım ne zaman gel diyecek :)) galiba 6. haftada çağırır...rabbim hayırlısını versin bakalım....çok teşekkür ederiz canım desteğin için :))):1hug:

enrikam yok belirtim gögüs uçlarımda hafif kararma ve dolgunluk var okadar...başka bişey yok :)))çok acıkıyorum birde....bu kadar....allahım ne olur tüm isteyen kullarına özelliklede bu topikteki can arkadaşlarıma yaşat bu duyguyu....

ama sibelcim tamam bütün ümitlerimizi ona bağlamayalım ama böylede boşvermeyelim ortasında yaşamak lazım sanırım bunu, bende şayet adet olursam hayali hüsrana uğramam ama diğer ihtimalide silip atmıyorum sonuçta sizde bu ay korunmadınız dimi, ki biz bu ayın başlarında korunmaya devam etmiştik :)) belki benim ihtimalim dahada zayıff :)[/QUOTE

canım benim tabikide vahim derecede boşvermiş değilim,öyle olsa bu sitede helede bu topicde ne işim var,ben devamlı bir beklenti içerisinde olmaya boşverdim,dilime hayırlısı olsun lafı yapıştı,kendimi böyle teselli ediyorum,ama sıfır derecede beklentisiz değilim işte bunun ortasını bulmaya çalışıyorum,beynime hükmetmeye çalışırken bilinç altım devamlı belirti aramaya,günleri saymaya,yumurta takibine devam ediyor,ellerim bilinçsizce göğüslerimi kontrol ediyor,evde soyunurken mutlaka göğüslerime bir göz atıyorum,göbeğimde şişkinlik varmı diye mutlaka yan dönüp bakıyorum.
Ama artık ağlamayı bıraktım, saplantı şeklinde bebek düşünmeyi bıraktım,hamile kadınları baştan aşağı süzmeyi bıraktım,adet olduğum gün hayatımı karartmayı bıraktım,ben mutlaka boş durmıyacağım bebek için hep bişeyler yapacağım, ama bir yazıda da okuduğum gibi 'bebeğim olmadığı için hayatımda neler artı olarak kalacak! diye düşünmek istiyorum artık.Olursa zaten bayram olacak, olmazsa yasta olmak istemiyorum.

kendini rahat bırakma hususunda haklısın sibelcim bu durumun seni bu kadar etkilediğini düşünemedim ben hayatım elbette biz bebeksiz bi hiçiz gibi düşünmemek lazım, öncedende dediğim gibi bende çaba gösteriyorum fırsatları değerlendiriyorum ama bi noktadan sonrasına hükmedemiyorum işte belli, bunun farkındayım ve zamana bırakmış durumdayım gerçektende en güzeli bu canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…