Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

yine boş yine ıssız buraları uzaklaşmak isedim biraz iyi gelir diye ama burdan kopmak mümkün olmuyor bir çoğunuzla zaten görüşüyoum ama yinede had i gelin eski günlere dönelim kobra seni merk ediyorum yasemin06 yasmin sizlerimerak ediyorum
ece
yasemin( nazlı kelebek:)
esterya
fantastika
birperi
light life
busem
sabina çok özledim sizleri gelin eski sohbetlerimize dönelim

hu huuuu ben geldiimmmm ne var ne yok bakalım belenayımın çağrısını duydum koştum :) şirkette bi deniyim dedim ve açıldı site,pek umudum yok farkedildiği an keserler ama umarım farketmezler ve bizde sohbetlere devam ederiz belenaycım bende çok özledim hepinizi, topiğede çok zor girdim bu arada takıldı hep, yine çok yoğun herhalde site ondan

geldim hayalcimm nasılsın canımm geçmişi pek okuyamadım sayfalar açılmıyo, nasıl varmı gelişmeler bakalımm

belenaycım ben sürekli buralardayım zaten ama bakıyorum buraya kimse gelmiyor bende çıkıyorum :kedi: nasılsın belenaycım?

slm kıslar nasılsınız? umarım herkes iyi,dir
uzun zamandır topik çok sessizdi hergün uğruyorum ama mağlesef bişiy yazmadan çıkıyorum
nasılsınız canlarım iyisinizdir inşallah
bana gelince erken doğum riskim var kıslar
şuan 34+4 haftalığım sürekli yatıyorum
plesentada yaşlanma var eğer bu şekilde devam ederse 37 haftalığa kadar bekliycez dedi dr
ama daha fazla yaşlanmaya devam ederse 36 haftalıkken yani 1,5 hafta sonra bebeği alıcaz dedi
herhün sağlık ocağında yavrumun kalp atışlarını dinliyorum allahıma çok şükür gayet iyi gidiyo çok şükür
haftada birde dr ye gidiyorum nst ye griyorum
bakalım cumartesi saar 14 te randevum var dr de ne diyecek kıslar
dua edin benim için olur mu?
aslında yavruma biran önce kavuşmak istiyorum ama bir yandanda tam zamanında olsun istiyorum
ciğerlerinin gelişimini çünki 36 haftalıkken tamamlıyomuş
geçen hafta perşembe günü 2,300 gr dı bebişim bakalım bu hafta nekadar olmuş
ne olur canlarım dua edin yavrumu sağ sağlım sağlıklı mutlu huzurlu bir şwekilde hayırlısıyla kıcağıma alayım
hepinizi çok öpüyorum

ayy ne güzel gelmiş herkes gelmiş yaşasın ohh be eski günlere döndük dimi kızlar fantastika canım çok sevindim dönüşüne inşallah farketmezlerde rahat rahat yazışırız:)
sabinacım geçmiş olsun inşallah sağsalim kavuşursun meleğine söyle ona teyzenin selamı var de az daha sabretsin bakim ne var dünyada tamam bizi görmek için sabırsızlanıyor ama oaz daha sabretsin :)))
lightlife iyiym canım bir ara bunalım takılıyordum şimdi iyiyim sizleri çok özledim geldim
izmirhayal hamiş olduğunu duydum tebrik ederim ne güzel topiğimizin bebişleri birer birer geliyor

eserr canım aramıza hoş geldin geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda sende meleğine kavuşursun

mrh arkadaslar bende 1 dusuk yasadımm 11 haftalık bebegım kalbı durdugu ıcın aldılar 3 ay korunma verdı doktor bende 4 ay korundumm suremız doldu adetımde bıttı acaba baslasammı dıye dusunuyorumm cok ıstıyorumm bebek olurmu benım gıbı yasayanlar varmı acaba merak edıyorum sımdıden tesekkr edıyorum ıyıaksamalr

slm kızlar....beloşum sen çağırırsında ben gelmezmiyim tatlım bak hemen geldim :)))

fantastikam seni aramızda görmek çok güzel melek arkadaşım benim...hoş geldin canım inşallah bundan sonrada girebilirsin iş yerinden :))

sabinam dualarım seninle ve simayımızla...haftası önemli değil canım inan sağsağlim kucağına al evinize gelin inşallah....

günaydınnnnnn fıstıklarrrr, ne var ne yok bakalımm

sabinacımm hayırlısı olsun güzelim 36. haftadan sonra herhangi bi gün gelsin prensesin hiç endişelenme hatta daha erken doğumlarda bile gayet sağlıklı büyüyo bebekler, sen zaten en önemli zamanları atlatmışsın, sağlıkla gelsin konsun kucağına miniğin dilerim

yaseminim belenayım lagtlifecimm esteryam bi türlü karşılaşamadık yaww :)) şöyle bi sohbet edelim özledim hepinizi çok
hayal hamilemi bu arada doğrumu okudum, çook sevindimmm maşallah sağsalim büyüsün dilerim bebişi
kobracığımı çok merak ediyorum ben nerelerde acabaaa, keşke gelseeee
perim evde dinleniyo ama keşke oda gelseeee, zaten merak ediyorum geçen haftadan beri haber alamadımmm
esteryam belli oldumu paşamı geliyo prensesmi canımmmm, ben tahmin hakkımı paşadan yana kullanıyorum :)) çünkü sen öyle istiyosun dilerim gönlüne göre olur

fantastikam prensimiz geliyorrrrrrrrrrr :)

ama ben hala oyanamasını net olarak hissedemiyorum ve cok korkuyorum

esteryacım çok sevindim maşallah, kıyamam ben o minik bamyalıya :)) tatlım sen daha 17. haftada falansın dimi e zaten 18. haftada falan biraz netleşiyomuş, hatta 25. haftadan sonra dahada netleşirmiş, daha erken bence, ben 16- 17 gibi kasıklarda hafif hafif bişeyler anlamaya başlamıştım ama baya aşağıda, sonraları daha yukarda hissetmeye başladım ama varya bazen saatlerce bişey hissetmiyorum ve korkuyorum aslında çok yersizmiş bu haftalarda o korkular, boşuna üzme kendini

Bugun 15+6 yım canım gunde bir veya iki kere sanki bisiler hissediyorum ama cok emin degilim aman saglıklı olsunda varsın geç hissedeyim. sen artık yarıladınd egil mi? Masallah Allah hayırlısı ile tamamına erdirsin canım

esteryam daha dur ya çok erkenmiş daha aceleci seni, dinleme bile kendini daha bence o zaten bi anda hatırlatıcak kendini sana :)) bende 20+4 deyim sata göre ama 3 gün önde gidiyodu, şimdi büyüdükçe dr herşeyini ayrı ayrı ölçüyo benimde kafam karışıyo :)) ama yarıladık gerçekten

Fantastikacım haklısın stres yapmamak lazım, bir arkadasım diyor 2 ay sonra cok oynadı uyuytmadı beni diye yakınacaksın diyor :)

evet esteryam aynen öyle anne dinlenirken bunlar herketlenirmiş zaten :)) yaramazlar.. benimki şimdilik tam tersi gündüzleri daha kıpırdak geceleri daha durgun inşallah doğuncada öyle olur :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…