Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

kızlar nerelerdesiniz ya
yasemin canım hiç haber vermiyosun varmı bir gelişme.
belenay nredsin uzun zamandır?
busem,yasemin,yasemen,kobra,hayal,busem ..diğerleri nerdesinizzzz?

ececiğim histeroskopi yaptı dr um küçük bir septum gördüm onu aldım dedi...şubat 20 den sonra çalışmalara başlıyacağız..hamile kalınca gel keseyi görüp iğne başlayacağız dedi..şimdilik bu kadar canım...sen nasılsın bebişin nasıl

canım süper bir haber bu...maşllah minik prensesimize..gözünüz aydın canım...rabbim güzel yüregine göre verdi :))

teşekkür ederim yaseminim, gerçekten öyle, allah sağsalim kucağımıza almayı göstersin, darısıda sana olucak güzel arkadaşım benim çok yakında

canım öncelikle çok geçmiş olsun dikkat et kendine.kızına çooook sevindim güle güle büyütürsün büyütür inşallah.özletme kendini arada yaz.

teşekkür ederim ececim, amin canımm... senin oğluş nasıl bakalım baya büyümüş 22. haftaya gelmişsiniz maşallah yaa yarılamışsn tatlım yolu

fantastikam canım sana mail attım ama iş adresine sonrada burda haberini okudum :)
oglan oglan dedik ne zaman kız oldu o bebek yaw :)

Allah saglıkla sıhhatle dunyaya getirmeyi nasip etsin yavrunu canım benim..
Bende dun aksam fasilemi gordum kıpır kıpır oynıuyordu el salladı bana

fantastıkam canım gecmıs olsun guzelım cok dıkkat et kendıne sakın.. bol sıvı ve bol dınlenme..
demek kızımız gelıyor haaa yerım ben onu...masallah rabbım allahım safglıkla sıhhatle dünyaya getırmeyı nasıp eylesın canım benım...oy oy oy......teyzesının kuzusuuu ....

canım benımmm... allahım tamamına erdırsın ınsallah....cok sevındım sımdı daha ıyısın dımı tatlım .kendını hıc yorma bi muddet dahaaa ohhhh yattt gıtsın..keyfını cıkar..

zeytinim canım iyiyiz bebegim ya cok sukur
sen nasılsın?

yasom da iyi 25 subatı iple çekiyor zilli :)

ben iyiyim iyi olmana sevindim canım umarım herşey yolunda olur canım 25 şubatta güzel haberlerle gelirsin

kızlar ya giriyorum yoksunuz özledim sizleri yazıyorum esteryadan başka cwp yok ama siz beni unuttunuz sanırım :gitme:

canım hoşgeldin topiğimize..ben iyiyim sen nasılsın ....

kızlar hepınıze selamlar... bende 2aylıkken bebegımı dusurmustum kendılıgınden. kurtaj falan olmadım,ilacta kullandırmadı dr. ben sadece 2ay korundum dr oyle demıstı. bı adet donemın gecsın adet tarıhın netlessın dedı.. gecen ay olmadı. bakalım suan ıcın beklıyorum. kızlar nolur dua edın adet olmıyım tabı hayırlısıyla.. 24ocak olmam gereken tarıh..:ecrin_bebek:

unutmadık canım aşk olsun...maşallah 16 haftalık olmuş meleğin...nasıl gidiyor hamişlik...

iyiyim cnm ya noolsun sizleri özledim walla hamileleik bulantılar dışında ii cnm cinsiyetide daha öğrenemedim doktor söylemedi bakalım duruyoruz öle şimdilik sen nasılsın cnm nasıl gidiyor?

slm kıslar nerdesiniz ya ?ara ara giriyorum ve hiç biriniz olmuyosunuz..benimde yazasım gelmiyo (
hepinizi öpyüyorum

merhaba kızlar son zamanlarda giremedim sizleri çok boşladım inan çok sıkıntılı zamanlar geçirdim adet öncesi kahverengi akıntılarım geliyordu dr ye gittim metiler diye bir ilaç verdi az önce bi dr ile konuştum bunun nedeni progesteron hormonu azlığından kaynaklanıyormuş ve gebeliği etkiliyormuş dr nin verdiği ilaç zaten adetimi kesti az geldi bu ilacın bi fayda sağlayacağını sanmıyorum dedi kafayı yiyecem hiç böle olan varmı aranızda düzelirmi acaba yaaa offf iyi bir dr ayarlayacak kayınpederim ona gideceğim ama gidene kadarda kafayı yiyecem :gitme:

buseciğim geçmiş olsun canım...canım daha önce duymuştum ben progestron eksikliğini ilaçla falan düzeltirler sıkma canını ...rabbim dermanı olan dert versin arkadaşım...gelişmeleri yaz bize olur mu merakta bırakma...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…