Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

canımcım inşallah benim bebekte buyuk oglum gibi olur , oglum geceleri cok guzel uyurdu ben hic bilmem sabahlıyım ugrasayım uykusuz kalayım, ana ogul fosur fosur uyurduk :)
Insallah abisine ceker benimkisi :) Insallah senin kızında geceleri uyur cunku uykusuzluk biz calısan insanları mahveder

ayy amin esteryacımm uykuları düzenli olsun, gazları olmasın sonra yemek yemeleri konusundada hiç sıkıntı yaşamayalım, sütümüzde olsun, ayy ne güzel olur, arkadaşımın oğlu var 1 yaşında geceleri çok geç uyuyo ve yemekte çok zor yiyor, yazık arkadaşım diyoki eğer birine beddua ediceksen bebeğin zor uyusun zor yesin demek yeterli

bu arada kaç kilo aldın tatlım

:)) yok be esteryam normal bundan sonrada en fazla 10 kilo alsan tamam işte, sen zaten normaldede zayıf bi kadınsın, ondan sana çok geliyo
ben 5 kilodayım henüz ama ben hamile kalmadan önceki bikaç aydada çok yaymıştım 2-3 kilo almıştım o yüzden frenliyorum kendimi

canlarım topik kendine gelmiş:) özledim siziiii:) evet hamişim sanırım:) esteryacım saolsn cok yardımcı old bana öpüyorum nanaktan onu:) biraz sorun yasıyorum kese gözükkmedi daha aazcıkta akıntım var kahverengi allah bizi korsun:KK43:

zorunlu kürtaj olalıda yaklaşık 51 gün oldu kızlar bana dr 2 ay korun demişti en az. ama ben bugun adet oldum adetten sonra korunmayı istemiyorum ne zararı olabilir ben çok istiyorum hamile kalmayı,1 ayda beklemek istemiyom tabi rabbim bilir herşeyi

fantastikam benimde hedefim 80 geçmemek , 80 i geçersem hakkaten cokuzulurum ama su da bir gercek bogazıma dur diyemiyorum..
bu arada sen çatlak önleyici krem falan kullanıyormusun?

zorunlu kürtaj olalıda yaklaşık 51 gün oldu kızlar bana dr 2 ay korun demişti en az. ama ben bugun adet oldum adetten sonra korunmayı istemiyorum ne zararı olabilir ben çok istiyorum hamile kalmayı,1 ayda beklemek istemiyom tabi rabbim bilir herşeyi

canım bence buna doktorun karar vermeli usg ile bakmalı durum nedir rahim toparladımı bunlar onemli, birde neden kurtaj oldun kalbimi atmadı dusuk mu yoksa kan pıhtılasması mı var bunlarda önemli

canlarım topik kendine gelmiş:) özledim siziiii:) evet hamişim sanırım:) esteryacım saolsn cok yardımcı old bana öpüyorum nanaktan onu:) biraz sorun yasıyorum kese gözükkmedi daha aazcıkta akıntım var kahverengi allah bizi korsun:KK43:

hayalcim hayırlı olsun güzelim ya çok mutlu oldum, ne kadarlık oldu şimdi çok minik demekki daha, o kahverengi akıntını dr a sordunmu canım yorma kendini sakın ayakta kalma fazla, inşallah en yakın zamanda bebişinin minicik kalbini duyduğunu anlatırsın burdan bize

fantastikam benimde hedefim 80 geçmemek , 80 i geçersem hakkaten cokuzulurum ama su da bir gercek bogazıma dur diyemiyorum..
bu arada sen çatlak önleyici krem falan kullanıyormusun?

badem yağı sürüyorum canımcım 2 aydır falan sürüyorum banyo sonrası, şimdilik çatlak falan yok şükür umarımda hiç olmaz, sen kullanmaya başladınmı

canım ben bebeyagı suruyorum ama palmers marka kakao yagıda alcam cok iyi diyorlar

sabinacım nasılsın arkadasım evdesin yatıyorsun iyisin degil mi?

yaa duymamıştım ben o markayı yani kakao yağı iyiymiş diye duydum ama o ten rengimi değiştirebilir diye badem yağını tercih ettim :))

ayy ne güzel gelmiş herkes gelmiş yaşasın ohh be eski günlere döndük dimi kızlar fantastika canım çok sevindim dönüşüne inşallah farketmezlerde rahat rahat yazışırız:)
sabinacım geçmiş olsun inşallah sağsalim kavuşursun meleğine söyle ona teyzenin selamı var de az daha sabretsin bakim ne var dünyada tamam bizi görmek için sabırsızlanıyor ama oaz daha sabretsin :)))
lightlife iyiym canım bir ara bunalım takılıyordum şimdi iyiyim sizleri çok özledim geldim
izmirhayal hamiş olduğunu duydum tebrik ederim ne güzel topiğimizin bebişleri birer birer geliyor
eserr canım aramıza hoş geldin geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda sende meleğine kavuşursun

çok sağol belenayım..inşallah canım amin...iki hafta daha sabretse yeticek..:))

slm kızlar....beloşum sen çağırırsında ben gelmezmiyim tatlım bak hemen geldim :)))

fantastikam seni aramızda görmek çok güzel melek arkadaşım benim...hoş geldin canım inşallah bundan sonrada girebilirsin iş yerinden :))

sabinam dualarım seninle ve simayımızla...haftası önemli değil canım inan sağsağlim kucağına al evinize gelin inşallah....

sağol canım arkadaşım...inşallah aminnn

günaydınnnnnn fıstıklarrrr, ne var ne yok bakalımm

sabinacımm hayırlısı olsun güzelim 36. haftadan sonra herhangi bi gün gelsin prensesin hiç endişelenme hatta daha erken doğumlarda bile gayet sağlıklı büyüyo bebekler, sen zaten en önemli zamanları atlatmışsın, sağlıkla gelsin konsun kucağına miniğin dilerim

amin fantastikam canım benim ...ŞenizŞeniz

yaseminim belenayım lagtlifecimm esteryam bi türlü karşılaşamadık yaww :)) şöyle bi sohbet edelim özledim hepinizi çok
hayal hamilemi bu arada doğrumu okudum, çook sevindimmm maşallah sağsalim büyüsün dilerim bebişi
kobracığımı çok merak ediyorum ben nerelerde acabaaa, keşke gelseeee
perim evde dinleniyo ama keşke oda gelseeee, zaten merak ediyorum geçen haftadan beri haber alamadımmm
esteryam belli oldumu paşamı geliyo prensesmi canımmmm, ben tahmin hakkımı paşadan yana kullanıyorum :)) çünkü sen öyle istiyosun dilerim gönlüne göre olur

:)) yok be esteryam normal bundan sonrada en fazla 10 kilo alsan tamam işte, sen zaten normaldede zayıf bi kadınsın, ondan sana çok geliyo
ben 5 kilodayım henüz ama ben hamile kalmadan önceki bikaç aydada çok yaymıştım 2-3 kilo almıştım o yüzden frenliyorum kendimi

canlarım benim durun size morel veriyimm kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ben toplam 28 kilo aldım :gitme::gitme:
inşallah doğumdan sonra verebilirimmmafoldumben

öncelikle çok geçmiş olsun canım..inşallah birdaha aynı acıları yaşamassın...
ben kürtajdan 40 gün sonra adet oldum sonrasındada hiç korunmadım canım ve hemen hamşile kaldım..allahıma çok şükür şuan 34+5 haftalığım...

canım ben bebeyagı suruyorum ama palmers marka kakao yagıda alcam cok iyi diyorlar

sabinacım nasılsın arkadasım evdesin yatıyorsun iyisin degil mi?

iyiyim elifçiğim yatıyorum dinleniyorum..sen nasılsın?..oluşun oluyormuş çok sevindimm.allah gönlüne göre vermiş...rabbim kucağına almayıda nasip etsin inşallah

yaa duymamıştım ben o markayı yani kakao yağı iyiymiş diye duydum ama o ten rengimi değiştirebilir diye badem yağını tercih ettim :))

fantastikam ben hiç birşey kullanmadım canım allahıma çok şükürde okadar kilo almama rağmen hiç çatlağım yok..opuyorumnanaktan

iyiyim fantastikam sen nasılsın?sağlık ocağından geldim şimdi çok şükür kaslp atışları gayet güzel..inşallah böyle devam eder ...
sen nasılsın kaç haftalık oldu fıstığımız?

maşallah sabinammm hiç merak etme böylede devam edicek ve en erken 2 hafta sonra alıcaksın kucağına prensesini,sen hep güzel şeyler düşünki simayda sakin sakin yatsın sığınağında.. biz 21. haftayı doldurmak üzereyiz, yarıladık yani sabinacım, geçen hafta gittim en son dr a o 3 boyutlu ultrasonda çok komik görünüyolar ya, merak ediyorum aslında çok daha sık görmek istiyorum 4 hafta çok uzun geliyo

fantastikam ben hiç birşey kullanmadım canım allahıma çok şükürde okadar kilo almama rağmen hiç çatlağım yok..opuyorumnanaktan

ne güzel ya inşallah benimde öyle olur, genetikmiş bu durum annemdede yok hiç çatlak, e bende böyle bakmaya devam edersem olmaz diye düşünüyorum, kaşımakta çok etkiliyomuş, bu arada en derin çatlaklar son haftalarda oluyomuş tatlımmm

bide sen 28 kilomu dedin benmi yanlış okudum sabinam naptın yavrum sen akannehir ama şöyle bi durum varki sende çok zayıftın hamilleik öncesi muhtemelen seni görsek hiç belli değildir aldığın kilolar, ki ben fotolarında abartı hiçbişey görmedimmm, aksine hamileliği sana acayiip yakıştırdım canımm

maşallah sabinammm hiç merak etme böylede devam edicek ve en erken 2 hafta sonra alıcaksın kucağına prensesini,sen hep güzel şeyler düşünki simayda sakin sakin yatsın sığınağında.. biz 21. haftayı doldurmak üzereyiz, yarıladık yani sabinacım, geçen hafta gittim en son dr a o 3 boyutlu ultrasonda çok komik görünüyolar ya, merak ediyorum aslında çok daha sık görmek istiyorum 4 hafta çok uzun geliyo

inşallah canım...sende ne güzel yarılamışsın..artık bundan sonrası hiç geçmiyo ama inan
evet canım benada 4 hafta çok uzun bi süre geliyordu ama şimdi her hafta görücem meleğimi...

ne güzel ya inşallah benimde öyle olur, genetikmiş bu durum annemdede yok hiç çatlak, e bende böyle bakmaya devam edersem olmaz diye düşünüyorum, kaşımakta çok etkiliyomuş, bu arada en derin çatlaklar son haftalarda oluyomuş tatlımmm

evet fantastikam genetik olabilir benimde ne annemde nede ablamda var..inşallah benimde olmaz

bide sen 28 kilomu dedin benmi yanlış okudum sabinam naptın yavrum sen akannehir ama şöyle bi durum varki sende çok zayıftın hamilleik öncesi muhtemelen seni görsek hiç belli değildir aldığın kilolar, ki ben fotolarında abartı hiçbişey görmedimmm, aksine hamileliği sana acayiip yakıştırdım canımm

evet canım ya 28 kilo almıştım enson bir hafta önce şuan 30 lilo olmuşumdur belki...
ama beni görenler çok şaşırıyolar hiç 30 kilo almış gibi durmuyorsun diyolar..sadece önünde göbişimde var kilo sipsivri :) gören erkek sanıyo kızımı:=)doğumdan sonra inşallah verebilirim canım

X