Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

kızlar hepınıze selamlar... bende 2aylıkken bebegımı dusurmustum kendılıgınden. kurtaj falan olmadım,ilacta kullandırmadı dr. ben sadece 2ay korundum dr oyle demıstı. bı adet donemın gecsın adet tarıhın netlessın dedı.. gecen ay olmadı. bakalım suan ıcın beklıyorum. kızlar nolur dua edın adet olmıyım tabı hayırlısıyla.. 24ocak olmam gereken tarıh..:ecrin_bebek:

apaydıncığım ne yaptın test falan yaptın mı var mı gelen giden ...

günaydın hepinize canlarım....naber nasılsınız..benden iyilik hava çok soğuk burda ve ilkkez dün kar yağdı beyazlattı her yeri :))

Gunaydin kızlar, Istanbul cok soguk yerde kar var ise gitmedim ama baska islerim nedeni ile dısarı cıkmam lazım fakat hic cıkasım yok :)
Cuma gunu kontrolum vardı bebisi gorduk kıpır kıpırdı ama henuz cinsiyet falan belli degil belki bu cuma belli olur ense kalınlıgı olcumu yapacaklar gelismis bir usg de..
yasemincim iyilestin mi nasılsın, yasmin sende heyecanlısın cinsiyet ogrenme telasındasın,
birpericim fantastikacım belenaycım yoklar :KK43: unuttular bizleri :)

esteryam daha iyiyim ama işe geldim canım mecburen...maşallah meleğimize ...sağlıklı olsunda cinsiyeti önemli değil canomm...ama benim içime doğanı sorarsan erkek :))

kızlar günaydınlar iyi haftalar ne kadar sizi göremesemde :KK43:( geliyorum gidiyorum yoksunuz

mrh kıslar ya nerelerdesiniz hiç biriniz yoksunuz
bende her gün geliyorum ama mağlesef yoksunuz :KK43:((((

kızlar günaydınlar iyi haftalar ne kadar sizi göremesemde :KK43:( geliyorum gidiyorum yoksunuz

ececiğim nasılsın canım ?vereliniortak
nasıl gidiyo ?napıyo oluşumuz iyimi büyüyosunuzdur umarım :)zemuszemuszemuszemus
kaç haftalık oldun tatlım?:1hug:
kendine ve prensimize ii bak olurmu çok öptüm ikinizideopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Kızlar Gunaydın,

Yasom tatile cıkınca topik iyicene bos kaldı :)
Herkes iyidir insallah, Ben iiyim cok sukur sadece geceleri uyumakta biraz zorlanıorum,
zaman bir an once gecsin bebegim saglıkla sıhhatle dogsun istiyorum :)

Kızlar Gunaydın,

Yasom tatile cıkınca topik iyicene bos kaldı :)
Herkes iyidir insallah, Ben iiyim cok sukur sadece geceleri uyumakta biraz zorlanıorum,
zaman bir an once gecsin bebegim saglıkla sıhhatle dogsun istiyorum :)
canim hamilemisin.ay cok sevindim.Rabbim kucagina almayi nasip etsin.uzun zamandan beri buraya gelmedigim icin hic haberim olmadi.senin,fantastikanin hamile oldugunu ögrenince cok mutlu oldum.esteryacim tugbadan bir haber varmi.

günaydın kızlar umarım hepniz iisinizdir...
birperiden haberi olan warmı
günleri iice yaklaştı..

Kanaryam tugba ile gorusuyorum iyi cok sukur , tekrar bebek dusuncelerine basladı.

Yasmincim birperi isten ayrılmıs evde dinleniyor su an sanırım 30. haftasında ve iyi gidiyor cok sukur..

Bende KOBRA yı merak ediyorum hic haber yok

kıslarrrr ben geldımmm nasılsınızzz.? yasemıncım,ececım,esteryacım,hayalcım,yasmın
beloscumm sabınam hersey yolunda dımı kızlarr
evdeyım işten ayrıldım..bebişimi beklıyorum artık..çok şükür hersey yolunda gidiyor..vakit azaldıkca benı de heyecan sarmaya basladı...napıcam nası dogurucam ..hersey yolunda gıdecekmı falan fılan .....bitmiyo kı zaten hıccc..hazırlıklar son gaz devam..alısverıse cıkınca gözum dönuyo...kendımı zor tutuyorum..ama yapıcak cok ısım var daha...o yuzdende ısten ayrılmam ıyı oldu...rahat rahat bu ay ıcınde butun hazırlıkları bıtırıcem allah ızın verırse...

Pericim sen gittin fantastikam gitti burası ıssız kaldı kimse sahip cıkmaz oldu :KK43: Misafir okuyucu bile gelmiyor artık bi ben kaldım burda böle gariban gariban bekliyorum :)

merhaba kızlar bende aranıza yeni katıldım benimde bebeğimin kalp atışları görülmediği için kürtaj oldum 47 gün oldu ama hala adet görmedim

X