Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

kızlar gündüz fazla giremiyorum işlerden vakit olmuyor ancak akşamları yazabiliyorum gündüz okuyorum ama cevap yazmak zor oluor fırsat buldukça yazmaya çalışıyorum kaybolmadım yani burdayım kızlar ve topik şenlenmiş ne güzel hep böle kalır inşallah

günaydın canlarım...oooh ne güzel sohbetler yapılmış...bende beloşum gibi çok yoğunum fırsat buldukça gelirim...öpüldünüz canlarım :)))

GUnaydın Kızlar,

Sabinam baktım fotolarına hakkaten ne kadar tatlısın sen oyle hic kilo almıs gibide degilsin :)

günaydın kızlar

sabinacım gerçekten hiç kilo almış gibi durmuyosun maşallah, bence vermekte çok zor olmaz hatta hepsini verme bence yakışmış canım çünkü sana

GUnaydın Kızlar,

Sabinam baktım fotolarına hakkaten ne kadar tatlısın sen oyle hic kilo almıs gibide degilsin :)

çok teşekkür ederim canım benim o senin güzelliğin:):1hug:ŞenizŞeniz

günaydın kızlar

sabinacım gerçekten hiç kilo almış gibi durmuyosun maşallah, bence vermekte çok zor olmaz hatta hepsini verme bence yakışmış canım çünkü sana

çok sağol canım arkadaşım..tabi bu son halim değil ama yinede hiç 30 ki,lo almış gibi durmuyorum..herkez aynı şeyi söylüyo dr hariç çook kızıyooo:))
sende ekle harikacığım ya umarım sanada çok yakışmıştır hamişlikŞenizŞeniz:1hug:

slm kızlarr çok yoğun bi cuma geçiriyorum artık evime gitmek istiyorumm :gitme:

belenaycım evdeki bilgisayardan yapayım bende bi takvim tatlım benim kızımıda takip etsin teyzeleri dimi ama bayanssulusmile , burdaki bilgisayarda bi sorun var sanırım bu topiğe girebilmek için tam 6 kere girip çıktım siteye çok takılıyor, başkalarının takvimlerinide göremiyorum malesef,

esteryam güzeldin dahada güzelleşmişsindir eminim,zaten erkekler hafif etli seviyolar galiba, gerçi benim eşim bana sürekli hiç böyle olucağın aklıma gelmezdi deyip duruyo ohaoldumsmile ya diyorum bebek yapmak için daha başka bi fikrin varsa söyleseydin alsanaalsanasmile yani hamilelik böyle bişey işte sürekli şişiyosun, şoka giriyo yazık beni böyle göbekli gördükçe akannehir

sabinam bende yükliyim bikaç foto ama çok fazla yok yani böyle net göbeğimi gösteren bikaç foto çektireyim haftasonu, zaten benim göbüş varya içimde kız vaaaar diye bağırıyo resmen yayıldıkça yayıldı, öne doğru gittiği kadar yanlarada gidiyo eyvahedigeldismile nasıl iş anlamadım, minicik bi korse aldım doğum sonrası için korkuyorum yanlardaki fazlalıklar kalırsa diye, galiba doğumdan sonra çok çalışmamız gerekicek..

Kızlar iyiakşamlar,hepinizi çok özledim.
Sizi iki haberim var biri iyi diğeri kötü...
ıyi olan Hamileyim
Kötü olan ise kürtaj olcam sanırım.
Kızlar kese çok küçük,toplu iğne başı kadar.Aslında daha büyük olması gerekiyor,bide göğüslerimdeki hassaslık gitti,yine bozulmuş gebelik sanırım.
SAT Ocak 6 idi.Şubat 9 da regl olmam gerekiyordu,olmadım,bu ay beklemiyordum bide.12 Şubatta idrar testi yaptım silik çizgi çıktı.Daha erken,6.haftada dr.a giderim diye düşündüm ve sabrettim.Pazartesi gidecektim ama bu sabah kalktığımda göğüslerimdeki acı gitmişti,sönmüşlerdi (sanırım biyerde bi kaçak var,sönüyorlar) bende en yakın hastaneye gittim ve alttan baktı,üstten göremedi.Çok küçük.Bu arada akıntım falan normal,yani gebelik akıntım var.Kanama falan yok.Acaba geç döllenmemi ya,her neyse.Kızmayın ama siteye falan giresim yok,çok sıkıldım artık,bilgisayarı bile açmıyom.Haber veriyim dedim size.Dua edin bana.Fantastikacım eminim gebelik çok yakışmıştır sana.

kobra canım hoş geldin hamile haberine sevindim sonra anlattıkların beni üzdü ama bak akıntın normal kanaman yok kötü şeyler getirme aklına geç döllenme olmuştur canım bazen sıkılınca uzaklaşmak en güzeli ama toparlan ve aramıza dön ve bizi habersiz bırakma lütfen çok merak ediyoruz seni

fantastika canım valla ekle resimleride gözümüz bayram etsin bakalım göbüşüne sabinayı gördük maşallah simay hanım ben burdayım diyor ee birperinin göbüşüde gördük sıra fantastika.ece sonrada esteryada ay ne güzel ya hamişlerimiz çoğalıyor maşallah sıra bize geliyor inşallah bu arada biz nisanda aşılamaya karar verdik olmazsa tüp bebek kışa doğru inşallah ama dileğim doğal yolla olması kısmet bakalım şu listeyi bulamadım bulursam düzelteyimde moralimiz yerine gelsin dimi ya:)

Allah yardımcın olsun kobracım.. iyi düşün iyi şeyler olsun :)

günaydın kızlar, iyi haftalar herkesee

kobracım güzel arkadaşım benim hakkında hayırlısı olsun dilerim ama ben geç dçllenme olabileceğeni düşünüyorum, göğüslerindeki hassaslıkta bi olur bi geçer zaten ya, hem bak akıntımda var diyosun lütfen bizi gelişmelerden haberdar et güzelim dualarım seninle, ve lütfen kendinide özletme, çok seviyoruz seni

belenayımmm kararınıza çok sevindim baharla birlikte hayatında seni çok güzel yenilikler bekliyo demek arkadaşım herşey hayırlısıyla ve gönlünce olsun.. bu arada ben haftasonu yine unuttum foto çektirmeyi ay çok kızıyorum kendime ama artık her akşam bir iki çektiricem yani çektirmem lazım yoksa çok pişman olurum ilerde dimi ama

Canım arkadaşım,güzel düşüncelerin için teşekkürler.
Ben bhcg bile yaptırmadım,içimden bişey yaptırmakda gelmiyor,yalnızca bekliyorum,bidaha dr.da gitmedim.Bende sizleri çok seviyorum.
Bu arada hamileler lütfen cevap verim,sizinde göğüslerinizdeki hassaslık arada kaybolup tekrar geri geliyor mu? Benim 3-4 gün midem bulanmıştı sonra birden kesildi birkaç gün bulanmadı,dün akşam yine biraz bulantı oldu.

Canım benim ilgine teşekkürler,moralim bozuk değil,kendimi gayet iyi hissediyorum,Allah herşeyin hayırlısı versin her kez için İnş.
bekliyorum.Sanırım bu hafta sonu dr. giderim.Geç döllenme ise birazcık büyümüş olması gerekiyor.Senin adınada sevindim.Yakında senin güzel haberlerini alırız İnş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…