Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

herkese ii günler canlarım nasılsınız umarım iyisinizdir esteryam çok mutlu oldum pıt pıtlarıda duydun artık Allah'ın izniyle hiçbişi olmaz bol bol dua et birde kendine dikkat et canım benim dualarım seninle bizde iyiyiz bebiş büyüyo ama cinsiyetini sölemediler daha şimdi onu merak ediyorum:)

bunlar sana esterya

yasmincim sen ikili test yaptırdın mı? Nerede ve kaça mal oldu??

yaptırdım canım özel tıp merkezleri oluyo ya canım orda yaptırdım ankaraya geldim şu an aknaradayım burda yaptırdım. sadece muayene ücreti aldılar 20 tl. ssk ya canım o kadar başka para wermedim ayrıntılı ultrasona girdim ensesi ölçüldü normal çıktı sonucumu göstermedim daha ama ultrasonu çeken dktr normal herşeyi dedi kantestinide doktor eğer ensesi kalın çıkarsa yaptırıyorum dedi onuda yaptırmayacak.

amin canım hepimize Allah bağışlasın sağ salim kucağımıza alalım bebişlerimizi burda daha hamiş olmayan belenay,kobra yasemini ,hayal ve busem en kısa zamanda aramızda görelim inşallah.
evet teyzesi oğluşum büyoyor ve beni çok mutlu ediyor :)))

Son düzenleme:

oğluşumuzmu geliyorr maşallahh yaa:)

slm kızlar..yarın sabah yola çıkıyorum ankaraya gitmek için.perşembe sabah 9 da hacettepede histeroskopimi yapacak lütfü hocam öğleden sonrada kendisiyle görşeceğiz ...son noktayı koyacak artık...meleğime dahada yaklaşmış olacağım...korkuyorum heyecanlıyım ama çoooooook umutluyum :))

kızlarrrr nasılsınızzz canlarımm sızı cok özledım....hepınızın yenı yılını kutluyorum ınsallah bütün dıleklerımızın kabul oldugu bı yıl olsun...allahım saglıkla sıhhatle yavrulamıza kavustursun hepımızı....

ben ıyıyım kızlar cok sukur...yavas yavas agırlasmaya basladım..cok fazla ayakta kalamıyorum daha sımdıden özellıkle aksamları sanırım bütün gunun yorgunlugundan tabı..kendımı yataga zor atıyorum..ama bebısım ıcın herseye deger...

hepınızı özlemle öpuyorum

yasemıncımmm ınsallah guzel guzel haberlerle döneceksın ankaradan buna emınım dualarım senınle hayatım..

beloscumm gecmıs olsun tatlım kendıne cok dıkkat et...bol sıvı tuket guzelım..kendını cok yorma yınede sen..

ececım.. kuzucuk büyüyor mus hareketlerını hıssedebılıyomusun artık...allahım tamamını erdırsın ınsallah.

esteryammmm görusemıyoruz gulüm evet ne guzel msnden yazısıyoduk...ıyı olmana sevındım tatlım..kokrma rahat ol hersey yolunda gıdıyor ıste gıdecekte...

sabınammm vakıt azaldı tatlım..allahım hayırlısıyla kavustursun kuzucuguna...

kobrammm cok uzak kaldık dımı..saglıgın sıhhatın hersey ıyıdır ınsallah..guzel haberlerını beklıyoruz..

hayalcım napıyosun varmı bi gelısme...

daaa kım vardı kızlar unuttugum varsa eger kızmayın sakın...

yıne yazarım

Merhaba kızlar ne zmandır uğramıyorum iş güç koşturmaca taşınma telaşı vs.

Şu ara ev alma telaşına girdik stres nolucak nasıl olcak derdine düştük ve 25 aralık da

kahverengi bi leke gördüm iltihap vardı ondandır dedim gectim 1 ocakta adet olmam gerekıyordu

olmadım...2 ocakta idrar testi yaptım çok ama çok silikti hiçbişey yok dedim ama bugün ayın 6'sı

ve ben hala adet olmadım adet belirtimde yok ! tam borca girerken bebiş mi diyorum bilmiyorum

çok korkuyoeum çok istiyorum hepsi bi arada garip bişey işte bu akşam kan testi yaptırıcam inşallah

sevgiler.

Topigimiz cok ısız cok sessiz kaldı önceden böylemiydi
ewet canım ya gece gündüz giriyorum kimse yok çok üzülüyorum

Allah en hayırlısını wersin hakkında canım

ya giriyorum kimse yok çok üzülüyorum hatta yazıyorum sayfa geçmişte kaldığından görünmüyo galiba cwp da yok

merhaba arkadaslar
ay she canım naptın ögrendinmi hamilemisin insallah hamilesindir hayırısı olur insallah senin için
arkadaslar bende yazmıstı aralarda ama fazla giremiyodum kasımda bebek düşürdüm aralıkta normal adet oldum ve buzamana kadar hiç kesinlmedi kesildiyse bile az az devam etti ve tekrar kanama basladı bende dün doktora gittim dohum kontrol hapı verdi degerlerim normal cıktı allahtan bide intihap kurutucular verdi bunları kullan adetinin ilk günü geldedi ozaman baslıycakmıs dogum kontrol hapı adetliyken yutuluyomu hiç soramadım bası kalabalıktı bende anlamıyorum bu doktorları ya biri gitmeden diger hasta yı alıyolar hep kavga edip cıkıyorum doktorlardan burda oktor kalmadı elimdekinide kacırmak istemiyorum dişimi sıkıcam napim

Merhaba arkadaşlar.Bende haziranda 4.5 alık hamileyken düşük yaptım.Çooook üzücü bir durum aklıma geldikçe ağlıyorum.Ama Allaha şükürler olsun ki bir oğlum var Allah acısını göstermesinBenim sorunum çift rahim dr tekrar hamile kalırsam düşük riskimin yüksek olduğunu söyledi ve ben tekrar denemeye karar verdim.Hayırlısı olur inşallah.4 aydırlı korunmuyorum ama hamile kalamadım zor hamile kalabiliyorum.Zaten öneli olan hamile kaldıktan sonra bu süreci sağ salim tamamlamak

iyi akşamlar arkadaşlar nasılsınız epeydir uğrayamadım herkez iyidir inşallah.

nida gecmiş olsun canım
yeni tedavin hayırlı olsun insallah allah bidaha acı göstermesin

evet canım dün test yaptım 4 haftalık + 6 günlük hamişmişim :)

darısı isteyen herkesin başına inşallah :) sanada çok geçmiş olsun canım

bende ağustos ta kaybetmiştim bebekimi

Kızlar Naılsınız,

Benim bugunlerde kanamam var doktor istirahat verdi evde yatiyorum..
KOBRA , Birperi, Belenay, Fantastika, yaseminler yapmayın kızlar bu kadar bos bırakmayın burayı

canım saol biz iyiz bebişiminde dün kalp atışını duyduk çok şükür rahatladık ama

sen kendine çok dikkat canım yaaa dinlen sürekli alla sana bağışlasın bebeğini çok geçmiş olsun opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…