Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

ececiğim ben buğün adet oldum canım haftaya perşembe sabah 9 da histeroskopim var öğleden sonra 15,30 dada randevum artık son noktayı koyacak dr umm...ne diyecek heyecanla bekliyorum canım...

ececiğim ben buğün adet oldum canım haftaya perşembe sabah 9 da histeroskopim var öğleden sonra 15,30 dada randevum artık son noktayı koyacak dr umm...ne diyecek heyecanla bekliyorum canım...

hayırlısı inşallah dualarım seninle.bundan sonra herşey çok güzel olucak sadece buna inan.habersiz bırakma sakın.

kıslarrr..doktordan haber geldi.Düşmüş bebiş Ama içerde bişey kalmış gibi görünmüyor dedı 10gün sonra falan yine gel bakalım dedi.Ama ıstanbula dönğnce gidicem doktora..

kıslarrr..doktordan haber geldi.Düşmüş bebiş Ama içerde bişey kalmış gibi görünmüyor dedİ 10gün sonra falan yine gel bakalım dedi.Ama İstanbula dönğnce gidicem doktora..

geçmiş olsun canm...bende 1hafta önce bebeğimi kaybettim yarın dr.kontrole gidicem kısmetse.

Selam arkadaşlar allah aşkına kımse moralını bozmasın ben 37 yaşındayım 7 ay önce dıs gebelık gecırdım.amelıyat oldum ve tam umıdı kesmısken hamıleyyyyyyyım.hemde hıc bır tedavı gormeden daha yenı yanı ben bu yasıma ve gecırdıklerıme ragmen hamıle kaldıysam sızlerde kalırsınız sadece bol bol dua edın ben onu cok yaptım.

irepcim tebrikler canım alkisalkisalkis hayırlısıyla kucağına alırsın inş :Saruboceq:

yasemincim hayırlısı olur inş. temiz çıkar umarım sonuçlar ve korunmayı bırakıp sağlıklı bi hamilelik yaşarsın ya da yaşarız birlikte zemuszemus

esterya maşaallh büyütmüşsün kıs bebişi

ya kıslar peri,fantastika,belenay nerelerdesiniz arada girip bişiler yazın da merak etmeyelim ya hu :sm_confused:

kıslarrr..doktordan haber geldi.Düşmüş bebiş Ama içerde bişey kalmış gibi görünmüyor dedİ 10gün sonra falan yine gel bakalım dedi.Ama İstanbula dönğnce gidicem doktora..

canım sana da çok geçmiş olsun hayırlısı olsun demekten başka bişi yapamıyoruz umarım sağlıklı hayırlı bi evladın olur kısacık zamanda :Saruboceq:

iyi akşamlar kızlar nasılsınız şükür daha iyiceyim ama hala atlatamadım şu gribi aman Allahım o neydi öle ya feleğim şaştı gözümü açamadım şükür sadece öksürükle kaldık başbaşa oda giderse rahat edicem yarın giremem işyerinden o yüzden akşamdan yazayım dedim malum ay sonu yıl sonu işler yoğun ocak gelsin rahat rahat yazışırız
hepinize hayırlı ve sağlıklı ve bol bebnişli bir yıl diliyorum

ayy inşallah canm.ama beklicez hemen olmaz toparlanmamız lazım.

ikinizede çok geçmiş olsun ama allahtan hayırlısı işte bende eylülde kaybettim bebeğimi 5 haftalıktı.. dr. biraz ara ver dedi p.tesi dra gittim hamileymişim değerim 345 çıktı gerçi son adetimle uyuşmayan bi değer :Saruboceq: inş bu tutunur... allah isteyen herkese nasip eder inş. dualarım hep sizinle..

Hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inşallah.Her şey gönlünüzce olsun.

canım çok geçmiş olsun içinde bişi kalmaması güzel en azından diğer bebiş için çok falza beklemen gerekmicek.yani korunmanı gerekmez bildiğim kadarıyla.

geçmiş olsun canm...bende 1hafta önce bebeğimi kaybettim yarın dr.kontrole gidicem kısmetse.

canım sanada çok geçmiş olsun.sen koruncakmısın ne kadarlıktı ? Allahım birdaha kimseye yaşatmasın.inşallah en kısa güzel haberlerini alırız.

ne kadar güzellll gözün aydın allah kucağına almayı nasip etsin hepimizeee...

çok şükür belenaycım çok özlemiştik seni çok yorma kendini öpüyorum.

inşalalh değerin dahada yükselir mutlu haberi bizimle paylaşırsın.

Kızlar geldİm baktım gİdİyorum İŞler yoĞun hepİnİze mutlu yıllar seneye gÖrÜŞÜrÜz he he he

sana ve hepimize çok mutlu,sağlıklı bebişli yıllar diliyorummm

Benden de herkese mutlu huzurlu saglıklı hayırlı yıllar.. Tum hayallerinizin gercek olması dilegi ile..

aminnnnnnnnnnnn .tüm hayallerin seninde gerçek olsun canım.

slm eceyas 11haftalıktı bebeğim kalbi durmuş.
bugün dr.gittim kontrole 2ay korun ve tekrar hamile kalabilirsin dedi.

hayırlısı olsun canm yaa çok sevindim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…