Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

iyi akşamlar kızlar nasılsınız şükür daha iyiceyim ama hala atlatamadım şu gribi aman Allahım o neydi öle ya feleğim şaştı gözümü açamadım şükür sadece öksürükle kaldık başbaşa oda giderse rahat edicem yarın giremem işyerinden o yüzden akşamdan yazayım dedim malum ay sonu yıl sonu işler yoğun ocak gelsin rahat rahat yazışırız
hepinize hayırlı ve sağlıklı ve bol bebnişli bir yıl diliyorum

çok geçmiş olsun belanaycığım..

Kızlar geldİm baktım gİdİyorum İŞler yoĞun hepİnİze mutlu yıllar seneye gÖrÜŞÜrÜz he he he

iyi seneler canım...

Benden de herkese mutlu huzurlu saglıklı hayırlı yıllar.. Tum hayallerinizin gercek olması dilegi ile..

amin esteryam..mutlu yıllar

Fıstıklar ...
yeni yılın hepimize sağlık ,huzur,mutluluk,hayırlı sağlıklı evlat,para ve tüm güzellikleri getirmesi dileğiyle.

slm...hepinize mutlu sağlıklı ve huzurlu bir yıl diliyorum tüm sevdiklerinizle ...inşallah 2010 bize anneliği getirecek :)))

2010 yılı topigimizin hamis patlaması yaptıgı yıl olsun, saglıklı hayırlı evlatlarımız olsun .. Sevgilerimle canım arkadaslarım

canlarım hepinize mutlu huzurlu uğurlu bir yıl diliyorum, bu yıl hepimiz en büyük hediyemizi tanrıdan alırız dilerim :)

ArkadaŞlar sız gÖrÜp geÇırmıŞsını ne olur bana yardımcı olun ben 5 aylık evlıyım hıÇ adetım gecıkmezdı ve bu ay 8 gÜn geÇtı ıdrar testı denedım 5 tanesıde pozıtıf Çıktı ve ben 8 ıncı gÜnÜmde hastalandım ama hıÇ adet belırtısı gıbı deĞılhıÇ bır aĞrım yok acaba dÜŞÜk mÜ yoksa ÜstÜne gÖrmemı buĞÜnn 2 ıncı gÜnÜ hala hastaoluyorum lÜÜÜÜtttfeeeen yardımcı olun

bi ben varım sanırım keşke bilsemde yardımcı olsam.bence mümkünse en yakın zamanda bi doktora danışın, inşallah gönlünüzden ne geçiyorsa o olur

ArkadaŞlar sİz gÖrÜp geÇİrmİŞsİnİ ne olur bana yardımcı olun ben 5 aylık evlİyİm hİÇ adetİm gecİkmezdİ ve bu ay 8 gÜn geÇtİ İdrar testİ denedİm 5 tanesİde pozİtİf Çıktı ve ben 8 İncİ gÜnÜmde hastalandım ama hİÇ adet belİrtİsİ gİbİ deĞİlhİÇ bİr aĞrım yok acaba dÜŞÜk mÜ yoksa ÜstÜne gÖrmemİ buĞÜnn 2 İncİ gÜnÜ hala hastaoluyorum lÜÜÜÜtttfeeeen yardımcı olun

sen hemen bir doktora git. seninki hastalanma değil. baksana 5 testtede pozitifi görmüşsün. yani hamilesin ve kanaman olmuş.

slm arkadaşlarr...hepinizin yeni yılı hayırlı uğurlu olsun.
en kısa zamanda inşallah hepimiz tekrar hamile kalırız ve busefer sorunsuz ve güzel bir hamilelik geçiririz.

mrb ben en son 3 kasımda adet oldum yani aralıkta olmadım adetım 10 gün geçince evde yapılan idrar testınden yaptım negatif çktı ve bugun hala olmadm 3 gundur halsizim midem bulanıyo yemek yıyemyrm hamile olablirmiyim???

canlarım nasılsınız benim uyku düzenim çok bozuldu o yüzden bu saate kalıyorum:):)
belinaycım nasılsın gelişmeler warmı
birperi oğluşumuz nasıl nasıl geçio bakalım bi sıkıntın yoktur inşallah cnm
esteryam sen nasılsın tatlım minik meleğimiz nasıl bulantıların başladımı kalp atışlarını duymuşsundur umarım cnm
kobracım warmı gelişmeler geçmişi okuyamadım
fatastikam nerelerde napıyo
yasemin-66 sen nasılsın cnm sende warmı gelişmelr
eceyas sen nasılsın canım umarım herşey yolundadır
hepinizi çok ÖZLEDıM bugün gündüz girersem umarım görüşürüz canlarım hepinizi öpüorum
YENı YIL HEPıNıZE SAĞLIK MUTLULUK VE ALLAH'IMDAN DıLEDıĞıNıZ HERŞEYıZ WERSıN BEBıŞLERıNıZı SAĞLIKLA KUCAĞINIZA ALMAYI OLMAYANLARADA BıR AN ÖNCE ALDIRMAYI NASıP ETSıN ıNŞALLAH..

Son düzenleme:
merhabalar arkadaşlar bende aranıza katılıyorum haziran annesi olacaktım ama malesef bebeğimin kalbi durdu ve kürtaj oldum adet olmadım daha adet olunca ofis histeroskopisi yaptıracağım kürtajdan sonra rahimde bir problem var mı rahim gebeliğe hazır mı sonra doktor tamam derse hiç korunmadan tekrar çocuk sahibi olmaya çalışcam allah hepimize sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah 2010 yılı bol bebişli olsun

selam arkadaslar bende bebegimi düşürdüm ama kürtaj olmadan yani cok üzücü bi durum halen kendime gelemedim 3 yıl sonra gelen melegim merhaba demeden gitti hep kendimde suc buluyorum kurtuamıyorum bu diüşüncelerden iyi bakmadım kesin diyorum:KK43:(
7 kasınma bebeğimi kaybettim aralıkda kanamayla yeni aya başladım derken bu akıntılarım bitmedi doktordan cok korkuyorum gitmek istemiyorum su akıntılarım gecsede işlere başlasam :KK43:(

Yasmincim Merhaba iyiyim ben kalp atısınıda gorduk 12. haftayi atlattıgım gun Allahın izniyle daha bi rahatlayacagım..
Sen nasılsın arkadasım.. Sanada ve Tum arkadaslarada tekrar mutlu saglıklı yıllar..

figencim senin bebeginin kalbi kac haftalıkken durdu? doktorlar bir neden soyledimi?

ArkadaŞlar sİz gÖrÜp geÇİrmİŞsİnİ ne olur bana yardımcı olun ben 5 aylık evlİyİm hİÇ adetİm gecİkmezdİ ve bu ay 8 gÜn geÇtİ İdrar testİ denedİm 5 tanesİde pozİtİf Çıktı ve ben 8 İncİ gÜnÜmde hastalandım ama hİÇ adet belİrtİsİ gİbİ deĞİlhİÇ bİr aĞrım yok acaba dÜŞÜk mÜ yoksa ÜstÜne gÖrmemİ buĞÜnn 2 İncİ gÜnÜ hala hastaoluyorum lÜÜÜÜtttfeeeen yardımcı olun

kubiciğim kimyasal gebelik yaşamış olabilirsin...çok geçmiş olsun...

günaydın kızlar iyi bir hafta diliyorum...

sana da canım bende herkese iyi sağlık ve bebek haberleri dolu bi hafta diliyorum opuyorumnanaktan

bu arada ececim çizelgen gözüme çarptı daq maşaallah büyütmüşsün kocaman olmuş :ecrin_bebek: allah sana bağışlasın canım bebişini :Saruboceq:

X