Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

Kızlar benim bilgisayar hala bozuk.geçmişi okuycam,estaryacım geçmiş olsun,ben şuan yine regliyim.Çok moralim bozuk.Kimseyle görüşmek konuşmak istemiyorum,olmuyor işte,çok yoruldum artık

KOBRAM canım yapma böyle Allahtan umit kesilmez bebegim ya, doktorunu degistrisen baska bir dr a gitsen iyice bir inceleseler ? ne dersin?

Merhaba kızlar

esteryacım dıkkat et kendıne kısa zamanda kanaman bıter ınŞallah

kobracım allah en kısa zamanda nasıb eder ınŞallah Üzme kendını

gÜnaydın..

Kızlar Naılsınız,

Benim bugunlerde kanamam var doktor istirahat verdi evde yatiyorum..
KOBRA , Birperi, Belenay, Fantastika, yaseminler yapmayın kızlar bu kadar bos bırakmayın burayı

canım bol bol dinlen:) bişey olmayacak allahın izniyle....

ne oluyor bu topiğe yaaa... ne bir merak eden var ne bir selam veren...( kızıyorum artık bende girmeyeceğim bu gidişle..anlaşılan herkes derdine daldı...

kıslarrrr merhabalarrrr nasılsınızzzz bakıyımm
yasemınnn doktor nededı canım.guzel haberler vardır ınsallah.

ben cok nadıren gırebılıyorum artık ınternete işyerınde yok evdende cok nadır ıste..oglumla bız ıyıyız cok sükür..bugün seker yuklememız vardı...bırazcık fazlaaa cıktı ama cok degıl sınırın bırazcıkkk ustunde dıkkat etmem gerekıyor...

esteryaa nasılsın canım nasıl oldun umarım hersey yolundadır. msnden yazdım sana ama cevap alamadım...kendıne cok dıkkat et.

ay_she çok sevindim canım gözün aydın Allah kucağına almayı nasip etsin

esterya canım yorma kendini yat dinlen çok geçmiş olsun.

yasemincim sen nasılsın haberler nasıl ne durumdasın?

perim seninde iyi olmana sevindim canım daha sık girmeye çalış

belenaycım sen nasılsın?

kobracım umutsuzluk yok biliyosun herşeyin vakti zamanı gelmeden bişi olmuyor o yüzden sadece birazcık sabır.dularım hepinizle...

yasemen kalp atışlarını duymuşsun gözün aydın canım o duygu hi bir şeye değişilmez :)) inşalalh bu sefer hepimiz mutlu sona ulaşıcaz...

Merhaba Kızlar
Ben bugun evdeyim dinleniyorum yarın cerrahpasaya gidecegim 2li test icin kan vermeye , 29 ocakta da ayrıntılı usg var cok heyecanlıyım :)

ececeim masallah yolu yarılamıssın ne guzel , Allah hayırlısı ve saglıklısı ile kucagına almayı nasip etsn,

pericim ozledim seni walla gorusemiyoruz hic oysa ne guzel sohbet ederrik uleynnnnnnnnn :)

ececeim masallah yolu yarılamıssın ne guzel , Allah hayırlısı ve saglıklısı ile kucagına almayı nasip etsn,

pericim ozledim seni walla gorusemiyoruz hic oysa ne guzel sohbet ederrik uleynnnnnnnnn :)

:)) evet canı doktorumuz birde nerdeyse 1 hafta önde gidiyor dedi.sanada maşallah canım baksana 2 li testlere gelmişsin.Allah bize onları görmeyi kucağımıza almayı nasip etsin.

evet ya geliyorum gidiyorum kimse yok bazen yazasım bile olmuyor (

harika ne alemde acaba cinsiyeti belli olmuşmudur?

ay_she çok sevindim canım gözün aydın Allah kucağına almayı nasip etsin

sağol eceyas amin amin inşallah seninkide kocaman olmuş maşallah yaa benimkide o kadar olcak mı :)

Merhaba Kızlar
Ben bugun evdeyim dinleniyorum yarın cerrahpasaya gidecegim 2li test icin kan vermeye , 29 ocakta da ayrıntılı usg var cok heyecanlıyım :)

esterya ayrıntılı usg dediğin renkli olan mı o 24. haftada fln yapılmıyormutdu

merak ettim ayrıntılı usg doktor mu istedi yoksa talepo mi etmek gerekıyo ay ben bu

konuyu bilmiyrum :s

herkese selam kızlar umarım hepiniz iyisinizdir kendinize çok ii bakın öpüyorum..

slm hanımlar bende 2 bucuk ay once dıs gebelıkten amelyat oldum..korunmayı bıraktık ama 22 sını beklıorum ben bakalım nolcak ..dua edın hepınız

slm kızlar nasılsınız bakalım, çoook özledim hepinzi.. bu hafta fna bi hafta geçirdim evdeyim şimdi ateş ishal kusma herşey vardı, bakalım ishalim baya baya azaldı geçicek herhelde zaten kendimide çok daha iyi hissediyorum bugün maşallah..

bebişimde iyi allaha şükür o etkilenmedi bu durumdan neyseki dün dr daydık keyfi oldukça yerindeymiş yaramazın, e cinsiyetinide öğrendik, topiğimizde 2 erkek 1 kız bebek vardı e artık eşitliği sağlamanın vakti geldi :)) kızım oluyomuş kızlar, camiamıza bir üye daha ekliyoruz allahın izniyle :)) çok sevindim hoş erkek olsaydıda çok sevinirdim ama gönlüm zaten biraz daha kzdan yanaydı, eşim çoook mutlu oldu, zaten baştan beri kız diyodu hep o canımın içine doğmuş meğer.. şimdi sıra isim bulmaya geldi ay oda çok zor kızlar ya fikirlerinize açığım ve bekliyorum lütfen unutmayın beni..

sizler nasılsınız bu arada geçmişi pek okuyamadım uzun zamandır gelemiyorum zaten, ama haberlerinizi alıyorum. çok seviyorum hepinizi kızlar..

canım süper bir haber bu...maşllah minik prensesimize..gözünüz aydın canım...rabbim güzel yüregine göre verdi :))

canım öncelikle çok geçmiş olsun dikkat et kendine.kızına çooook sevindim güle güle büyütürsün büyütür inşallah.özletme kendini arada yaz.

kızlar nerelerdesiniz ya
yasemin canım hiç haber vermiyosun varmı bir gelişme.
belenay nredsin uzun zamandır?
busem,yasemin,yasemen,kobra,hayal,busem ..diğerleri nerdesinizzzz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…