Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

aynen ececiğim ya terk edildi topiğimiz...benden iyilik canım ne olsun bekliyorum :)) onun dışında birşey yok...

kızlar tuhaf bi sorunum var bununla ilgili bi topik açtım ama ne gelen var ne yazan belki burda yardımcı olabilirsiniz aynen kopyalıyorum
daha öncede ovulasyon testi kullanmıştım ama böyle bişiyi yaşamadım.
geçen ayda aynı testi kullandım gene böle bişi olmadı. adetlerim 29-30-31. günlerde olurdu. kahverengi leke ile başlar aynı şekilde biterdi. mayıs ayında düşük yaptım 3ay adet görmedim ilaçla adet oldum son 2 aydır adetim 28.günü olmaya başladı ve direk pembeyle başlayıp aniden kesiliyordu. bunu araştırdığımda bu durumun sağlıklı yumurtadan kaynaklandığındığını görünce ovulasyon testi aldım 1kutu. bari sağlıklı günler kaçmasın diye :) adetin 14.günü testi kullandım geçen ay çift çizgi çıktı.daha sonraki günler yapmadım. ve 2gün erken adet oldum e tabi bi sürü test arttı tabi. 2gün erken adet olunca bu kez bu ay adetin 12.günden itibaren test yapmaya başladım hemen çift çizgi çıktı ve bu 17. güne yani düne kadar devam etti. bugün yine test yapıcam. bakalım. sizcede tuhaf bi durum deilmi bu. ne anlama geldiğini bilen varsa bilgisini payaşabilir mi acaba? tam olarak yumurtlama günüm adetin kaçıncı günü oldu ?

selam kızlaaaaaaaaaar bugün çok şükür kesemizi gördük herşey yolunda dedi dr umuz yolk kesesi de görünüyor haftasıyla uyumlu 8 10 gün sonra gelin kalp atışlarımızı da duyalım dedi :ecrin_bebek:

allahım çok şükür dış gebelik felan diye nasıl korkuyomuşum meğer çok rahatladım çooook kaydirigubbakcemile2

herkesler yok olmuş bu arada topik ıssız sessiz kalmış kendinize iyi bakın kızlar opuyorumnanaktan

Kızlar sonunda doktora gittim..Çatpat ingilizce bilen doktora vücut dili kullanarak anlattım herşeyi.Sadece 1 gün pıhtılı kanamam oldugunu söyledim.Karından ultrasonla baktı.Hiçbirşey göremedi.4+2 haftalık iken karından bakılanda görülüyormu bligisi olan varmı? Kan testi yapalım anlaşılır dedi.Yarın çıkacak sonuç.Benim için garip bir deneyim oldu.Şırınganın şekli bile degişikti:)

selam kızlaaaaaaaaaar bugün çok şükür kesemizi gördük herşey yolunda dedi dr umuz yolk kesesi de görünüyor haftasıyla uyumlu 8 10 gün sonra gelin kalp atışlarımızı da duyalım dedi :ecrin_bebek:

allahım çok şükür dış gebelik felan diye nasıl korkuyomuşum meğer çok rahatladım çooook kaydirigubbakcemile2

herkesler yok olmuş bu arada topik ıssız sessiz kalmış kendinize iyi bakın kızlar opuyorumnanaktan

yaseminciğim çok sevindim canım..inşallah kalp atışınıda duyacaksın meleğinin
rabbim hayırlısı ile kucağına almayıda nasip eder inşallah

selam arkadaslar...benim her ay adetten 1 hafta once goguslerim agrir...1 ocakta adet gunum ama 3-4 gundur gogsum hafif agriyor yani adet belirtim basladi :KK43:((( oysaki aralikta cok calismistik sizce hamilelik sansim bittimi bu ay..

gözün aydın olsun canım...allahım sağsağlim kucağına almayı nasip etsin inşallah...

günaydın canlarım...yine kimseler yok ya...üzülüyorum topiğimizi böyle gördükçe...beloşum sen nerelerdesin...

Belos hastaydı en son bende rastlayamıyorum insallah iyilesmistir, perim zaten artık işyerinde giremiyor nete.. ece de bizi bosladı fantastikam da daldı hamilelige unuttu bizi :)

yaseemen cnm cok sevindim Allah hayırlısı ile tamamına erdirsin guzelim..

yasmin sen nerelerdesin durumun nedir :)

busemde regl gunleri yaklasırken geliyor sonra kacıyor :)

sabinamı arada da olsa gormek cok guzel :)

SIBELA bizi unuttumu ne :)

yaseminciğim çok sevindim canım..inşallah kalp atışınıda duyacaksın meleğinin
rabbim hayırlısı ile kucağına almayıda nasip eder inşallah

teşekkürler canım amin inş. kalb atışlarını da duyarım yakında da içim rahatlar iyice :Saruboceq: :CüvCüv:

Belos hastaydı en son bende rastlayamıyorum insallah iyilesmistir, perim zaten artık işyerinde giremiyor nete.. ece de bizi bosladı fantastikam da daldı hamilelige unuttu bizi :)

esteryacım sana da teşekkürler bebişimiz nasıl annesi sağlıkla büyüyo inş. dimi :CüvCüv:

canım çok sevindim gözün aydın inşallah kalp atışınıda duyucaksın hemen bizede haber ver.

Kızlar sonunda doktora gittim..Çatpat ingilizce bilen doktora vücut dili kullanarak anlattım herşeyi.Sadece 1 gün pıhtılı kanamam oldugunu söyledim.Karından ultrasonla baktı.Hiçbirşey göremedi.4+2 haftalık iken karından bakılanda görülüyormu bligisi olan varmı? Kan testi yapalım anlaşılır dedi.Yarın çıkacak sonuç.Benim için garip bir deneyim oldu.Şırınganın şekli bile degişikti:)

canım öncelikle geçmiş olsun inşallah hamişsindir .4+2 de karından görmesi çok zor 6 haftalıkken bile alttan bakıyolar.benim bildiğim böyel yani bana böyle bakılmıştı daha net olsun diye.

günaydın canlarım...yine kimseler yok ya...üzülüyorum topiğimizi böyle gördükçe...beloşum sen nerelerdesin...

bende üzülüyorum yasemin.sen ne zanam gidiyodun ankaraya.beloş hala hasta galiba.

esteryacım ben geliyorum siz yoksunuz yazmak gelmiyor içimden.sen nasılsın bebiş nasıl

X