Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

fanastikayıda çok özledim nasıl? bebişinede oğluşu diyesim geldi :)) hayırlısı artık.girip görürse çok öpüyorum.

beloşum teşhisi şıp diye koydun tatlım harikasın yaa...işte damdan düşennin halini damdan düşen anlıyo....:)))
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

teşekkür ederim canım paylaşım için nasılsın kobracı özlettin kendini sende damdan düşenlerin grubuna katılmak istermisinkaydirigubbakcemile3

dimi ya ececim teshisi koydukta tedavisi ne zaman bilmem:sm_confused:

Kızlar pc henÜz tamıre gıtmedı,eŞımın laptopundan yazıyorum.
Bende bı gelıŞme yok,hepınızı ÖpÜyorum

günaydın kızlar nasılsınız ya yine kimsecikler yok aaa dur belenay sabahın körü kimi bulmayı umuyorsun gelirler sabret bakın artık kendi kendime cevaop yazmaya başladım delirdimmi ne he he he

belosummmmm ben burdayımm gülüm nasılsın canım bakalım..vallahi istanbul çok soguk bıtaraflarımız donuyo..dün gece kar yagdı bızımbutaraflara ama sonra durdu devam etmedı...yarın gelıyomus asıl yagıs..ama ne yagmur ne yagmur ...

pazartesıde ayrıntılı ultrason günüm yavas yavas heyecan basladı..herseyın hayırlısı rabbımden ınsallah guzel haberler alırım.

canım benim her anı yaşamak güzeldir herhalde bebeğinle tadını çıkar kötü düşünme herşey güzel olacak
demirimiz iyi olsunda Şeniz

canım benim her anı yaşamak güzeldir herhalde bebeğinle tadını çıkar kötü düşünme herşey güzel olacak
demirimiz iyi olsunda Şeniz

sagol canım benım böle ıyı dıleklerı guzel dusuncelerı duyunca gözlerımyasarıyoooo benımm...çok sevıyorum ben senı

kızlar ne bu ya daha bir sayfa bile atlamamışız maşallah bize rehavetmi çöktü yoksam tatil diyemi kaçtınız hepiniz

sabina sen nsılsın canım nasıl gidiyor hamişlik ay ne zaman doğum ilk bebişimiz ne zaman gelecek bakalım

iyiyim belenaycığım sen nasılsın?
şimdilik iyi gidiyo çok şükür canım
26+2 haftalık olduk az kaldı artık kısmetse 27 mart diyo dr ama bakalım kısmet
çarşamba veya perşembe kalbi için detaylı usg var biraz stres yapıyorum inşallah hiç bir sorun çıkmaz canım
dua edin olur mu..
çok öpüyorum

canım benim inşallah her şey yolunda gidecek hiç merak etme dualarım seninleŞeniz

selam canlarım nasılsınız bakalımm???
canım nasılsın bebiş nasıl Şeniz

günaydın kzılar hepinize hayırlı bir hafta diliyorum...nerelerdesiniz ya...peri nerelerde göremedim onu...

yasocum gunaydın , gunaydın belom ve gunaydın herkes
perinin bugun ayrıntılı usg si var canım sanırım ogleden sonra gelecek aklım onda

esterya sağol canım iyi oldu haber vermen...periciğim inşallah hayırlı haberlerle dönersin dualarım seninle ve demirimizle....

günaydın kızlar herkese iyi haftalar
benim minik prensim hayatımın 2 erkeği geliyor teyzeleri :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…