Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

günaydın canlarımmm nasılsınız bakalım.

esteryam güzelim kırmızı elma alıp yemen lazım bak kesınlıkle atlama olurmu ..bugün al hemen ve ye..aşeriyon kızzzzz

Kızlar merhabalar
geçmişi tam okuyamadım ama iyi gözüküyorsunuz hepiniz:)))))))))
bende bildiğiniz gibi bi değişiklik yok,

selam şekerler alın size bir müjde :) bu ayın hamişi ben oldum
allahım sana çok şükür reglime iki gün var test sonucu 20,19.iyi dimi kızlar dr normal dedi ama bi daha tekrarlıycaz testi ovulasyondan sonra 12.günüm felan bugün.erken öğrenmek de bundan iyi olmuyo heralde çooooooooook dua edin lütfen bebişim sıkıca tutunsun annesine dokuz ay sağlıklıca beklesin orda :Saruboceq:
geleneği bozmadık daha çıkar bu ay inş. bi daha ki aya da gelenek kendinden geçsin inş. beş hamiş haberi alırız kaydirigubbakcemile3 hepinizi öpüyorum opuyorumnanaktan

hihoyyythihoyyythihoyyyttebrik ederim canım çok sevindimhihoyyythihoyyythihoyyyt
allah sağlıklı bir şekilde hamilelik geçirip kucağına almayıda nasip etsinopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ohhhh maşallah yasemeen canım tebrik ederim çok sevindim ay çok şükür aralık hamişimiz erkenden yerini aldı dualarımız seninle canım meleğin inşallah sıkı sıkı tutunur

gözün aydın canım allah sağsağlim kucağına almayı nasip etsin....kızlar esteryada duymuş kalp atışını....haber vermemi istedi...

yasemeenn canım Allah tamamına erdirsin sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah tebrik ederimmmma.s.

yasemeenn canım Allah tamamına erdirsin sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah tebrik ederimmmm a.s.

kızlarr yardım lütfennnnn
daha önce duydunuzmu yaşadınızmı bilmiyorum ama lütfen bişiler söyleyin
4aralıkta regli olmam gerekiyodu hala olmadım enson bugün olmak üzere 3 tane test yaptım hepsi negatifffmafoldumben
bebiş olupta çıkmama olasılığı varmı ki:Saruboceq:
pazartesi kan testi yaptırcam ama moralim çok bozukkk:sinifsinif:

canlarım günaydınnn nasılsınız
yasemencımtebrık ederım canım .hayırlı olsun ınsallah allah tamamına erdırsın

darısı yasemınımım .belosumun,hayalımın,sibelimin basına daaa kımler vardı kıslar aklıma gelmeyenler hepsının.

esteryamada çok sevındım. allahım tamamına erdırsın ınsallah

epeyce gecmıs guzelım uzerınden testte cıkmaması da ilginc.bi doktora gıt bencede bir an önce belkı adet düzensızlıgı olmus olabılır.hormonlardan kaynaklanabılır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…